reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklama
O fajnie tak - wieczorkiem przy ognisku ... hmmm ... rozmarzyłam się.

Oby tylko pogoda dopisała - dziewczyny wyjechały a tu ziąb i pada :wściekła/y::eek:
 
Zaglądnęłam i aż mi się miło zrobiło - ogniska, turnieje, wypady nad jezioro, wakacje u rodzinki...
Myśmy ostatni raz byli na wakacjach w 2007, w zeszłym roku za bardzo latać nie mogłam (z brzucholem się nie dało:) ) w tym roku sezon wakacyjny obsadzony przez ludzi w nowym sklepie (grrrrr - pobiłabym tego managera co przeniósł Andrzeja) i tylko we wrześniu pojedziemy odwiedzić rodzinę - ale to nie wakacje, bo zaraz się lata dentysta, lekarz, tysiąc ciotek, przyjaciele się dopominają i nie odpoczniemy:happy:
Może w przyszłym roku?
 
No fajnie macie mamuski ;)) moje wakacje zapowiadaja sie tak ze bede sama z 3 dzieci zdala od meza i jak tu sie cieszyc sloneczkiem :))
 
Minisia moge przyjechac i dorzucic Ci jeszcze trójke:-p:-p:-p:-p

u nas wypad pod względem towarzyskim udał sie na 6+:tak::tak::tak: ale pod względem pogodowym 2= Ale i tak zawsze inaczej niz w domciu:-p:-p:-p Oczywiscie nie obyło sie bez niespodzianek bo wieczorem przed wyjazdemmiałąm tel z osrodka ze z 4 apartamentów które rezerwowalismy są tylko 2 wolne:szok::szok::szok: i maja dla nas 2 inne o wyzszym standardzie ale w innym budynku:sorry: (a mielismy zarezerwowane 4 apartamenty jeden obok drugiego jak mieszkania) I albo sie na nie zdecydujemy albo nie. I w sumie fajnie ze tak wyszło bo warunki były kapitanskie choc troche zimno:cool2:
 
Ja powiem wam ze WAKACJE mialam kilka lat temu Jeszcze jak bylam dzieckiem Chodzi mi o wyjechanie gdzies i odsapniecie Oj to ja juz nie pamietam ile lat temu to bylo :-(

CZARNA a kto skorzystal z tych 2 nowych apartamanetow ? Wy i KAKA ?
 
reklama
Do góry