reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklama
a ja odliczam do 5 lipca i jedziemy w góry:-):cool2:ale mam parcie,kurka,już nie moge się doczekać i ciekawa jestem jak Miki bedzie znosił pobyt...do tego dostał od przyszywanego wujka książeczkę PTTK i wstąpiliśmy do klubu WĘDRUJĄCEJ RODZINKI:-)musimy teraz chodzić na wycieczki i zbierać pięczątki,żeby dostać odznaki:-)kurka,czuję się jak dziecko:rofl2:
 
a ja odliczam do 5 lipca i jedziemy w góry:-):cool2:ale mam parcie,kurka,już nie moge się doczekać i ciekawa jestem jak Miki bedzie znosił pobyt...do tego dostał od przyszywanego wujka książeczkę PTTK i wstąpiliśmy do klubu WĘDRUJĄCEJ RODZINKI:-)musimy teraz chodzić na wycieczki i zbierać pięczątki,żeby dostać odznaki:-)kurka,czuję się jak dzieckoi to podjarane:rofl2:
 
moli rozumiem Cię w 100% bo aktualnie jestem w tym samym stanie euforii i podniecenia w związku z wyjazdem w góry, gdzie uderzacie? Może spotkamy się na jakimś wierzchołku? :-)
my jedziemy 30 czerwca do Krynicy Zdrój, uwaga! pociągiem! jedyne 17 godzin :happy2: wiem, wariaci z nas, mam nadzieję że Iga nie rozniesie przedziału albo nas po drodze nie wysadzą bo akurat jest na etapie pisków, babulenia na okrągło, dziób się nie zamyka, na szczęście żadnej chęci pełzania ani raczków nie przejawia to nie będzie usiłowała po czystej podłodze PKP się przemieszczać. No kurde jakoś damy radę :cool2: W Krynicy baza wypadowa, od lutego mamy rezerwację zaklepaną i stamtąd chłopacy zwiedzą Budapeszt, kąpieliska na Wegrzech i Słowacji a z Igą lokalnie pozwiedzamy co się da i gdzie się da wleźć
 
a ja odliczam do 5 lipca i jedziemy w góry:-):cool2:ale mam parcie,kurka,już nie moge się doczekać i ciekawa jestem jak Miki bedzie znosił pobyt...do tego dostał od przyszywanego wujka książeczkę PTTK i wstąpiliśmy do klubu WĘDRUJĄCEJ RODZINKI:-)musimy teraz chodzić na wycieczki i zbierać pięczątki,żeby dostać odznaki:-)kurka,czuję się jak dzieckoi to podjarane:rofl2:

Napisz coś więcej o tym klubie, bo my też z tych "chodzących".
Mikiego do nosidła? Tak? Czy chusta?
No i gdzie się wybieracie konkretnie?
 
reklama
Do góry