reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych fasolek

Moni_ka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2009
Postów
211
Dziewczyny a zastanawiałyście się już nad imionami dla naszych pociech?? Albo napiszcie jakie Wam się podobają, mi np. dla chłopca dosyc popularne bo KUBUS, a dla dziewczynki JULIA, HANIA, MARTYNKA, w sumie miałabym problem z imieniem dla synka bo mało imion męskich mi się podoba, piszcie laseczki jak jest u Was, pozdrawiam
 
reklama
A u nas dla chłopca już wybrane i jeśli urodzi się synek to będzie Witek (Witold). Gorzej z dziewczynką. Prawdopodobnie Hania bo od dawna mi się podoba to imię, ale nie jestem przekonana na 100%. Czas pokaże :tak:
 
My chcieliśmy dać dzieciaczkom: dziewczynce - Zuzanna, a chłopczykowi - Bartłomiej...ale to było zarezerwowane dla poprzedniej fasolki, więc teraz wymyślamy nowe:-) dla dziewczynki narazie podoba nam się JAGÓDKA:-) dla chłopca jeszcze nie mamy:-p ale napewno drugie imiona będą miały po rodzicach czyli Anna lub Wacław:-) zależy od płci:-p
 
ale napewno drugie imiona będą miały po rodzicach czyli Anna lub Wacław:-) zależy od płci:-p

U nas będzie tak samo :tak:tzn prawie bo bedzie napewno Lucyna dla dziewczynki a dla chlopca Grzegorz ale to nei pewne ;-) bo jeszcze mi chodzi po glowie Paweł (wtedy byloby po moim bracie i przyszlym ojcu chrzestnym)
 
hej :) u nas jeszcze do końca nie ustalone, na dziewczynkę pomysłów jest kilka, więc nie będę wymieniać a na chłopca Miłosz-podoba się mężowi, choć ja nie jestem do końca przekonana,,,
pożyjemy zobaczymy :) jakby nie patrząc mamy jeszcze czas na wymyślanie, jak się coś zmieni oczywiście dam znać :))))
 
Chłopak będzie Jakub Damian, a dziewczynka Urszula Halina. Wiem, że Kubów jak mrówków ale to jedyne nam obojgu się podoba na dzień dzisiejszy. Damian - po tatusiu, Halina po babci. Nasz Janek też jest po pradziadku Jan i po dziadku Wojciech.
 
A my myślimy że jak będzie chłopiec to Dawid....choć mi się podobają też inne....ale to taka pierwsza wersja wspólna...
A dziewczynka...hmm..mi się podoba Zuzia- ale mąż nie przekonany...
Wspólnie podoba nam się Gabrysia-Gabi.
Ale z tego co pamiętam to Filipa którego mamy wymyśliliśmy kilka tygodni przed rozwiązaniem więc jeszcze wszytsko może się zmienić....:-p
 
reklama
Jeśli będzie córunia to będzie Milenka :-D , a dla synka nie mamy narazie imienia. Mi się podoba Marcel, ale mój M się lekko krzywi. Pożyjemy zobaczymy :-)
 
Do góry