reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

siostra szwagra Jacka w to wierzy...


ma juz czworke dzieci...co bog da to wychowa...

dla mnie to tez bzdura, jestem tak rozregulowana ze juz bym chyba 10 bachorkow miala...
 
reklama
Ale NPR to nie tylko kalendzrzyk i powiem Wam ze jak w Uk na naukach przedmalzenskich popatrzylam jaki oni sprzet do tego maja to bylam w szoku. I bylabym sklonna uwierzyc ze to dziala.Ale nie chcialoby mi sie z tym codziennie pierdzielic. Dlatego spiralka jest git.
 
A najfajniejsze jest w UK to, że mają specjalne kliniki planowania rodziny:tak:
i nawet w sobotę otwarte
a atmosfera tam panująca - no jak na wczasach:-D
i minimum formalności
ankietę wypełnia się dobrowolnie
nikt nie sprawdza czy ja, to ja
ciagle pytają się o samopoczucie
nawet kawkę robią
 
reklama
hehehehehehehehe, ja najwiecej o npr czytalam, jak chcialam zajsc w ciaze :-D :-D :-D
badanie sluzu i takie tam.
sprawdzilo sie za trzecim razem :-) i mamy Fijolka
ale w zyciu nie zaufalabym temu, napisalam generalnie tak, bo np. kochamy sie kilka dni przed i po @, nigdy nie wykraczamy poza ten okres 3-4 dni.

kiedys stosowalam z dluzszym zapasem (10-11dni, niby tak wychodzi z cyklu), i niestety wpadlismy. niestety nie wiedzialam o tym (do glowy by mi to nie przyszlo, zorientowalam sie, ze cos jest niehalo tydzien po terminie @ dopiero. jakos dziecko te pare lat temu nie miescilo mi sie w swiatopogladzie chyba), niestety na siebie nie uwazalam, niestety stracilismy aniolka. chociaz pewnie nie dlatego, ze nie uwazalam. ale tego nigdy nie bede wiedziec na 100%.
a wtedy kochalismy sie w 9 dniu cyklu, choc zachodzi sie ponoc dopiero od 12-16.
 
Do góry