reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No Agulka ja też myślę że na wakacjach musiałby się dopasować. A on spał z wami w łóżku czy była szansa na jakieś łóżeczko turystyczne?
za łóżeczko jest dodatkowa opłata, ale nie wiem czemu nam dali, może urok osobisty Adasia,:-D bo nie mógł się od nich odgonić, tylko całowały go i zaczepiały pokojówki:tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-D:-D No to Adaś już od małego czaruje :tak: A pamiętasz ile ta dopłata? Mniej więcej. Oskar z nami nie zaśnie
chyba coś w granicach 250zł ale nie jestem na 100% pewna


A i jeszcze jedno. W naszym pokoju stało jedno 3 a nawet 4 osobowe łoże ( Ogromniaste) i dodatkowo jeszcze 4 łózka jedno osobowe:szok::szok::szok: i te łóżeczko:tak::tak::tak::tak: A płacilismy za pokój 2 osobowy z dostawką:tak::-D:-D:-D
 
My mamy ale to jest wieeeelkie nawet po złożeniu. Do samolotu nie bardzo :no:
ALe o czym ja mówię. :-D Narazie się napaliłam na wakacje a jak przyjdzie co do czego to wylądujemy nad jeziorem żywieckim ;-);-)
 
reklama
Do góry