reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Majandra u nas też był upał:tak:a nagle przyszła taka burza ż szok:szok:ale było bez wiatru i cieplutko że ubrałam małemu gumiaki i chwile latał po deszczu żebyście widziały jaką miał radochę aż ciężko go było zaciągnąc do domu:-D
Anetasa dobrze że u wsz juz nie pada:tak:
 
Witajcie
Pragnę tylko zakomunikowac ze Niedzwiedzie Polnocy tez maja upal...w koncu:-) bo wczoraj to jakas zmarzlina byla:wściekła/y::baffled::szok:

Zarobiona jestem..ale juz widac swiatelko:-)
 
No tak tylko na południu kicha. Ciepło, pochmurnie, ciągle jakieś burze... ehh

Ale i tak dzisiaj dostałam dobrą wiadomość (a nawet dwie) więc nie jest źle :-):-D
 
Witam sie i ja.

Mam męża w domu jescze jutro więc czasu brak.
Dzieci zdrowe jako tako, dzis bylismy z małym na kontroli ( była nasza Pani doktor, a Adaś jak ją zobaczył zaczął płakac i wołał: dzie Pan, dzie Pan....:sorry2:) W środę znów na kontrole i po skierowanie na badania krwi i moczu................. po wynikach Doktorowa powiedziała że damy Adasiowi jakieś zastrzyki czy cóś na wzmocnienie, bo chorowity chłopak jakoś ostatnio.:wściekła/y::tak::tak:


Wszystkim zonom Pawłów i Piotrów przekazuję życzenia, :-):-):-) a my bylismy na kawce u mojego brata.:tak:

J tez zahaczył o lekarza, bo coś w krzyżu mu przeskoczyło......... dostał antybiotyki......:baffled:

Pogoda DUSZNA i upalna, w cieniu było 32stopnie....... a burza przeszła bokiem

Tyle w skrócie u nas.....:tak::tak::tak:
 
reklama
dziewczyny pamietacie jak pisalam Wam o oczkach Juli...
zapisalam sie do okulisty dzieciecego na 30 lipca
jednak wczoraj stwierdzilam ze z oczkami juli jest coraz gorzej nawet tesciowa i P tez to zauważyli
wiec dzis pojechalam do tej przychodni poprosic o szybszy termin albo o wizyte prywatną
babka w rejestracji zapytała czy jestem z dzieckiem i czy mam ksiązeczkę i o dziwo przyjeli nas dzis i to na kase chorych:szok::szok:
lekarka super zreszta ponoc najlepsza w zielonej
obejzala niunie i stwierdzila ze faktycznie cos sie dzieje
zapisla krople i w poniedzialek mamy miec badanie dna oka
troche sie martwie ale jestem pod ogromnym wrazeniem tej kliniki
dawno nie spotkałam się z tak ludzkim traktowaniem :tak:
 
Do góry