reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moja trojca juz spi:tak:Wiktoria u siebie w lozeczku ,Klaudia mega rozwalona na moim wyrze a Dominik w salonie:-Dogladał ze mna tv i usnał

Ja jeszcze chwilke posiedze i tez ide spac


AGNES
Trzymam kciuki za jutrzejsze badanie:tak::tak::tak:
Napewno wszystko bedzie dobrze:tak:

JOANNA
Wszystkiego najlepszego Kochana:tak::tak::tak:
Swietujcie,swietujcie:-);-)
 
reklama
Jadzka moja mala odbijala ale czesto tez wlasnie ulewala i wymiotowala-az chlustalo z niej.i do tego jak robila kupki o "strzelala:" jakby ktos z ckm dawal i byly kupki takie fermentujace,smierdzace.i si okazalo ze to sakaza bielkowa a dokarmialam ja tylko 1 raz dziennie i dostawala Nan HA.
potem ja odstawialm calkiem nabial i dostala Nutramigen i owszem cos tam ulewala ale juz nie tyle i skonczyly sie wymioty.
a jakie mleko maly pije?
 
no i jestem i ja


dzis mialam zalatany dzionek
Rano wstalysmy pojechalysmy na plac zabaw zabralam kolezanke z corka.Kolezanke znam z internetu.Przyjechala w odwiedziny tu do Niemiec do mamy a ze mama mieszka naprzeciwko mnie to mamy okazje pogadac na zywca :D
A wiec pojechalysmy na plac po powrocie zjadlysmy wspolnie obiadek.Dziewczyny tak sie polubialy ze non stop sie ze soba bawia.Poznym popoludniem mialysmy jeszcze wybrac sie z dzieciaczkami na podowrkoi ale niestety zaczelo padac:baffled:
Dziewczyny bawialy sie u mnie do 21:szok:Laura byla 11h bez drzemki wiec jutro napewno wstanie o 10:-D
Ja poprasowalam bo mialam cale lozeczko odlozonych ciuchow.Dalam rade:-)


Agnes gratuluje zabka.Powodzenia na badaniach
Dowikla wpsolczuje tych 2 lat w odosobnieniu
Joannna wszystkiego dobrego
Mama Helenki piekna waga Aniki:tak:
Marta tak co ci skora nie bedzie schodzila:sorry2:
Anabuba miesiac czekac na wizyte:szok:
Mamita moze zakrop woda oko akutar moze wyplyna na zewnatrz:sorry2:A jak nie to lekarz tylko cie ratuje:baffled:
 
Mam pytanko. Sebek zje wezmę go do odbicia i go położę. A po jakimś czasie wezme go w pionie i znowu mu się odbija i jakby rzygnie ale ani przy tym niepłacze tylko się potem śmieje. Co mu jest to moje mleko jest niedobre czy co?
Idę robi chłopom kolacje bo mój m przyszedł z Sewerynem

Laura tez mi czesto bekala:-D ale raczej nie ulewala Jezeli jest to czesto i ulewanie jest spore moze to byc refluks:baffled:
 
Jadzka moja mala odbijala ale czesto tez wlasnie ulewala i wymiotowala-az chlustalo z niej.i do tego jak robila kupki o "strzelala:" jakby ktos z ckm dawal i byly kupki takie fermentujace,smierdzace.i si okazalo ze to sakaza bielkowa a dokarmialam ja tylko 1 raz dziennie i dostawala Nan HA.
potem ja odstawialm calkiem nabial i dostala Nutramigen i owszem cos tam ulewala ale juz nie tyle i skonczyly sie wymioty.
a jakie mleko maly pije?
Pije tylko moje mleko i też ma te kupki nieraz mega śmierdzące. Niraz tylko dostaje bebiko jak nie mam jak ściągnąc a muszę gdzieś wyskoczyć. Seweryn mial skazę białkową ale on to od razu miał całą buźkę wysypaną i dlatego mi nawet do głowy to nie przyszło

No to pa dowikla
 
Ja zmykam
Dobranoc:-)

dobranoc

no i jestem i ja


dzis mialam zalatany dzionek
Rano wstalysmy pojechalysmy na plac zabaw zabralam kolezanke z corka.Kolezanke znam z internetu.Przyjechala w odwiedziny tu do Niemiec do mamy a ze mama mieszka naprzeciwko mnie to mamy okazje pogadac na zywca :D
A wiec pojechalysmy na plac po powrocie zjadlysmy wspolnie obiadek.Dziewczyny tak sie polubialy ze non stop sie ze soba bawia.Poznym popoludniem mialysmy jeszcze wybrac sie z dzieciaczkami na podowrkoi ale niestety zaczelo padac:baffled:
Dziewczyny bawialy sie u mnie do 21:szok:Laura byla 11h bez drzemki wiec jutro napewno wstanie o 10:-D
Ja poprasowalam bo mialam cale lozeczko odlozonych ciuchow.Dalam rade:-)


Agnes gratuluje zabka.Powodzenia na badaniach
Dowikla wpsolczuje tych 2 lat w odosobnieniu
Joannna wszystkiego dobrego
Mama Helenki piekna waga Aniki:tak:
Marta tak co ci skora nie bedzie schodzila:sorry2:
Anabuba miesiac czekac na wizyte:szok:
Mamita moze zakrop woda oko akutar moze wyplyna na zewnatrz:sorry2:A jak nie to lekarz tylko cie ratuje:baffled:

pracowity dzinek;)
co do wizyty-denstysta za miesiac bo tyle trzeba.u gina za miesiac bo wczesnijesze terminy mi sie z cyklem nie zgadzay niestety a nie chce miec niespodzianki.zreszta prywatbe ide


Pije tylko moje mleko i też ma te kupki nieraz mega śmierdzące. Niraz tylko dostaje bebiko jak nie mam jak ściągnąc a muszę gdzieś wyskoczyć. Seweryn mial skazę białkową ale on to od razu miał całą buźkę wysypaną i dlatego mi nawet do głowy to nie przyszło

No to pa dowikla

moje wysypki miala troche i to na policzkach tylko.wiesz ze nie musi byc mocna wysypka.
jak jeden mial skaze to moze miec i drugi a wysypki miec nie musi duzej.
jezeli dostaje malo alergenu to moze niew miec albo bedzie reagowal kupkami
mojego brata ciotecznego zieciak choruje czesto,ma kaszle bezprzyczyny a wysyek nie ma a ma skaze
 
reklama
Do góry