reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
a ja zaczynam się bać sama nie wiem czemu , zastanawiam się jak się akcja potoczy czy szybko czy nie ,a brzuch mam jakiś krzywy mam wrażenie że dziecko w poprzek się ułożyło obym się myliła
 
kocvhane pytanko do Was ile kosztuje fenoterol bo wiem ze niektore z nas biora;-)
i jakie sa efekty uboczne :baffled:

Feneterol kosztuje grosze doslownie, ale skutki uboczne dosc ciezkie do zniesienia przynajmniej poczatkowo ogolne oslabienie, kolotanie serca, sennosc, drazliwosc

Mam wiadomosci od Rubi. Jest w domku ale na walizkach doslownie bo gdyby skurcze sie pojawily to jedzie na CC do szpitala. Sama zajrzy wieczorem albo jutro rano.
 
bry ;-)

dzieki za 3manie kciukow - dobrze sie spisalyscie bo jeszcze w dwupaku jestem ;-)

poczytam i napisze cosik pozniej bo mam lezec - inaczej nastepna wizyta w szpitalu skonczy sie rozpakowaniem :-( a z tym chce jeszcze poczekac 2-3 tygodnie...

buziaki
 
Basiu ja po tych tabletkach czuje się fatalnie!!!!!!!!!!!Jeszcze jak pół wezme to ok ale jak łykne całą to kołacze mi serce ręce się trzęsą jak paralitykowi-aż ciężko mi się pisze na klawiaturze!!Ogólnie jest mi do kitu po tej tabletce ale pomaga na skurcze-mijają bardzo szybko!!!!

RUBI zaciskaj nóżki!!!!
Odpoczywaj jak najwięcej!!!!!!!!:tak:
Nadal trzymam za Was kciuki!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kocvhane pytanko do Was ile kosztuje fenoterol bo wiem ze niektore z nas biora;-)
i jakie sa efekty uboczne :baffled:
teraz zamiast fenoterolu częściej stosuje się Cordafen (Nifedipinum), ponoć jest lepiej tolerowany przez organizm; biorę od poniedziałku i jedynie po pierwszych 2 dawkach czułam uderzenia gorąca, a teraz spoko już;
 
a wiecie dziewczyny ciekawa jetem jak sprawdzą się prognozy naszych ginekologów czy może którejś urodzi się coś innego niż przewidziano :blink:
 
reklama
Do góry