reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

andariel, ja tez po 2 dniach leżenia mialam dosyć, wszystko mnie bolało, ale jak mus to mus. Byle byśmy jeszcze ze 2 tyg wytrzymaly to wg mojej gin powinno byc dobrze. Mi tez lezenie pomogło, choc brzuch mi sie dosyc czesto stawia - juz sama nie wiem kiedy to skurcz a kiedy maly sie preży, ale na szczescie jeszcze nic nie boli i tylko czasem cos zakłuje w pachwinach, ale to glównie jak chodzę.
no, mam dokładnie tak samo - dziś parę razy się poschylałam po coś z szuflady i zaraz ból w pachwinach; i też nie wiem kiedy jest skurcz, a kiedy to bobas:baffled: widzę, że mamy ciąże w podobnym wieku:-)
ja mogę sobie leżeć, nie mam starszych dzieci, ale też i nie ma kto do mnie zajrzeć w ciągu dnia, bo mąż pracuje, a rodzina daleko;
obyśmy dały jeszcze ciut pobyć w dwupaku!!
 
reklama
WIDZE MAJAZAURA ZE MAMY TAK SAMO TERMIN PORODU :tak: , CIEKAWE JAK SIE NAM TERMINY POSPRAWDZAJA , POPRZEDNIA CORKE URODZILAM 3 TYGODNIE PRZED TERMINEM , OBY TERAZ CHOCIAZ DO KONCA LIPCA WYTRZYMAC :tak: , CHOCIAZ MOJA MALA TO OSTATNIO DAJE MI TROCHE " CZADU " :no:
 
Dziś zmykam, bo się nachodziłam po sklepach, żeby uzupełnić wyprawkę. Jutro chyba tylko mój lumpek po półspioszki do bodziaków i prańsko z gotowaniem.

Dobrej nocy, bez atrakcji fizjologicznych i przyrodniczych ( u mnie położne mawiają, że jak burza, to wysyp porodów i przy pełni też).
 
Dobranoc Anet:-DJa tez ide spac a jutro rano trzeba zaraz sprawdzac czy sie nikt w nocy nie zdecydowal rozpakowac;-)Aniaso trzymaj sie oby do jutra bylo lepiej. Dobranoc wszystkim:-D
 
hej dziewczyny w ten wieczór deszczowy:)
a ja psychicznie mam jeszcze energie zebym coś porobiła chętnie 9np poprasowała itp) ale fizycznie cosik gorzej - ciało odmawia posłuszenstwa...

Coś nam się Mju dziś nie odzywała? Poszła na pobranie i co?
 
Dobry wieczor.
Wzielam sie za pakowanie torby do szpitala. Wyprasowalam koszule, szlafrok, przygotowalam sobie kilka innych rzeczy na lozku i dochodze do ktoregos punku z kolei na liscie a mianowicie ksiazeczki RUM... i co?! Nie ma jej nigdzie!!!:angry: Nie pamietam kiedy ostatnio z niej korzystalam.:confused: Wsiakla jak kamien w wode:wściekła/y: Ostatnio ja chyba widzialam w aucie w schowku wiec ide do auta i oczywiscie tez nie ma (przeciez zmienilam auto w miedzyczasie) Wkurzylam sie:wściekła/y:, rzucilam wszystkim wlacznie z pusta torba i sie nie pakuje!! Przeciez nikt mnie nie przyjmie w szpitalu bez ksiazeczki:no:

Zapomnialam Wam powiedziec ze caly dzien odchodzi mi po kawaleczku czop sluzowy... Polozna powiedziala ze moze to byc na godzine lub rownie dobrze na 2 tygodnie przed akcja porodowa ale mimo wszystko mnie to stresuje!
 
Ostatnia edycja:
Coś nam się Mju dziś nie odzywała? Poszła na pobranie i co?

...I pojechała do mamy :-D Ponieważ Anielka ze względu na mój stan nie ma w tym roku wakacji to w ramach urozmaicenia przyjechałyśmy sobie na Żoliborz do mojej mamy :tak:
BAŚKA, KASIA dzięki za troskę - bardzo to miłe ;-)
Poza tym najprawdopodobniej spalił się mój laptop :-( u mamy mam dostęp do netu ale w domu będę uzależniona od laptopa męża :baffled:
Poczytam co tam naskrobałyście przez cały dzień.

 
reklama
hej dziewczyny,mam nadzieje ze ktoras mnie pamieta :)
26.06.2009 o godzinie 11:12 w 33 tyg ciazy poprzez cesarkę po długaśnym pobycie w szpitalach urodziłam Gabrysie,mała ma się juz duzo lepiej ale jeszcze przebywa w szpitalu a ja juz jestem w domku
pozdrawiam was
odezwe sie wkrótce
buziaki
 
Do góry