reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sorka ale skopiuje swoj post, bo napisalam go na zlym watku:baffled:

Ja oficjalnie zaczynam 5.08. 10 mam wizyte, na ktorej powiedza mi wszystko o lekach i naucza robic zastrzyki. Ok. 22.08 dostane pierwszy wiciszacz - Buserelinem lub Nafarelinem. 02.09 zaczynam stymulacje Menopurem i Gonalem. A ok. 14.mam miec biopsje jajeczek i po ok. 3 dniach transfer:szok::szok::szok: Jestem w mega stresie ale przy tym bardzo szczesliwa :-D:biggrin2::-D
Z tego co mi sie wydaje, Lolitka chyba zaczyna jeszcze wczesniej niz ja:-D

Mam do Was milion pytan, bo jestem mega podexcytowana :

1. A w jakich klinikach bedziecie mialy zabieg?
2. Jaki protokol?
3. Jakie leki?
4. Ile embrionow?
5. Czy juz wszystkim powiedzialyscie?
6. Co z akupunktura?
7. Jak Wasi mezowie z tym sobie radza?

Poki, co tyle ale pewnie bede Was zarzucac pytaniami reguralnie :p

 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja w Invimedzie w W-wie...dostałam już wszystkie papiery do podpisania ... i niestety wszystko płatne powinniśmy się zmieścić w 10 000 zł
 
Kaprycha


Ja zaczynam 25.08 stymulacje, no chyba ze mi sie malpa przesunie troche. Raczej wyciszania miec nie bede ale nic jeszcze nie wiem bo nawet na wizycie pierwszej nie bylam.

Bede miala protokul krotki - tak mi sie wydaje, ale musze potwierdzic z lekarka na wizycie. Embrionek 1. Nikomu nie mowie o IVF. Moj - radzi sobie dobrze i wogole nie ma z tym probemu.
Akupunktura - nic z tych rzeczy.
 
Kaprycha odpisuję na dalszą część pyt:
- krótki protokół , transfer 2 zarodków, nikomu nie mówimy ...wie tylko mój ojciec i nikt więcej... a i wy!:-)
Mąż już lepiej pomogła wczorajsza wizyta u lekarza!:tak:
Pozdrawiam
 
Kurde, to ja glupia powiedzialam absolutnie wszystkim. Praca, rodzice, tesciowie, znajomi (ci dalsi i ci bliscy) - wariatka normalnie :-D:-):-D
Co do diety, to stosuje specjalna :
jem maslko orzechowe (4 lyzeczki dziennie),
jem duzo protein, a bardzo malo weglowodanow
pije bardzo duzo wody
unikam wszystkiego, co szkodzi w ciazy :-D

To tyle a i przed (i po) biopsja jajeczek i transferem zamierzan nie uzywac ZADNYCH kosmetykow (moj. m tez nie) :szok:. Kurde alez sie bedzie dzialo :-)
Buziak

 
reklama
chyba jednak coś zacznę stosować... będę jadała dużo orzechów, moreli suszonych by endometrium było ładne...co jeszcze powinnam ...??? a czego nie wolno jeść?
A jak z tymi kosmetykami...czy chodzi tylko o perfumy czy też balsamy,kremy itp????
 
Do góry