reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu butelka

Dziewczynki to ja wrócę do tematu pieluszek. Mówicie że Hugissy są dobre? Bo oprócz pampersów próbowałam happy i tych z biedronki i jestem strasznie zawiedziona. Nie dość że rozmiarówka trochę inna niż w papmpersie (tzn pieluszki są dużo większe) to jeszcze są cholernie sztywne i papierowe jakieś takie. Pampersy są mięciutkie ale faktycznie czasami bokiem uciekają siuśki. No to jak z tymi Hugissami??
 
reklama
Jak dla mnie Hugissy mają zbyt ciasną dumkę i u nas właśnie one "przeciekały". Teraz wróciłam do pampersów "Sleep & Play". Jak dla mnie bomba
 
Hagisy są mięciutkie, nawet jak jest mocno przelany nie czuć mokrego po dotknięciu ręką, nie zdarza mi się aby coś bokiem wypływało, są też ładniejsze co oczywiście jest mniej ważne :-):-)
Myślę, że trzeba osobiście spróbować i ocenić.
Co do Happy kupiłam chusteczki - słabo nawilżone i jakiś brzydki zapach miały, więc pieluszek już nie wybróbowałam
 
o właśnie jeszcze tych pampersów nie próbowałam. Rozmiarówka pewnie ta sama co w zwykłych pampkach?

Monia, te "Sleep and Play" to pierwszy rozmiar to 3 - czyli od 4 do 9 kg. Używałam ich i jestem zadowolona. Tylko na przykłąd moja kolezanka ich używała króciutko, bo jej synek dostał uczulenia po tych pieluchach... więc to wszystko od dzieci zależy. Ja używałam i uzywam Pampersów. Czasami ( jak braknie kasy) kupuję Julce Huggies Premium i są super!!! dla mnie Happy lipa, bo są ciasne. Z biedronki przesiąkały. Więc jak mam wybierać, to Huggiesy i Pamperki ;-)
 
Ostatnio nie za często tu zaglądam bo cierpię na brak czasu niestety, ale jeżeli chodzi o pieluchy to u nas królują pampersy ale niemieckie kupione na allegro, wg mnie są jakieś "sympatyczniejsze" w środku :-D A chusteczki to jak dla mnie tylko pampers clean & play bo wszystkie inne wydawały mi się zbyt suche......
 
A mnie Nivea Soft&Care w ogóle nie przypadły do gustu. Za suche są i ten materiał jakiś kiepski. Wypróbowałam już kilka rodzajów i jak dotąd jednak najlepsze okazały się chusteczki Johnsons Baby - są super mokre, ładnie pachną i do tego są z grubego materiału :happy:
A jeśli chodzi o pieluszki to jedynie Pampersy jak dotąd używamy. Najlepsze są w tej chwili te 3-6kg, bo mimo, iż Borys ma już ponad 4kg, to pampersy 4-9kg są za duże i niedość że sięgają mu pod pachę :-D, to jeszcze zdarzy się im przecieknąć przez swoją "zadużość" :-D
 
Cypisiu, zaraz nam Agata dokopie ;-) bo my tutaj plotkujemy nie na temat... PS u mnie Nivea Pure królują ;-) soft and care sporadycznie...
 
reklama
Do góry