reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

MADZIU Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce,Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,zawsze pewni swoich uczuć.Wszystkiego Naj w rocznicę ślubu:-)

Andzia ja chyba raczej zrróbuje najpierw w Katowicqach w tej Provicie. A potem zobaczymy :-)
 
reklama
według mnie nie - przykro mi:-(
ale ja mogę się mylić:sorry2:
a ze zgryzem nic nie palnęłaś - tylko ta operacja mnie rozwaliła:-):-D

Tez mi sie wydaje, ze to chyba raczej niemożliwe.Ale kto wie :-)
wlasnie tez mi sie NIESTETY tak wydaje i to mnie jeszcze bardziej wq :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo dzis juz 35 dc,nigdy tak dlugiego cyklu nie mialam i to mnie dodatkowo dobija...
ostatnio mialam leciutkie plamienia 1-2 dni przed @,a teraz cisza...szyjka coraz wyzej i coraz twardsza sie robi,poza tym,zadnych objawow na zblizajaca sie @.
A normalny cykl ile powinien max.trwac? 38 dni?
 
wlasnie tez mi sie NIESTETY tak wydaje i to mnie jeszcze bardziej wq :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: bo dzis juz 35 dc,nigdy tak dlugiego cyklu nie mialam i to mnie dodatkowo dobija...
ostatnio mialam leciutkie plamienia 1-2 dni przed @,a teraz cisza...szyjka coraz wyzej i coraz twardsza sie robi,poza tym,zadnych objawow na zblizajaca sie @.
A normalny cykl ile powinien max.trwac? 38 dni?

Z tego co mi lekarze mówili to normalny cykl powinien być do 30 dni + - 2 dni. Ale cykle 22 dniowe też są zaliczane do dobrych. No, ale co lekarz to inna opinia :-) Ja jak miałam długie cykle (najpierw 60 dni, potem 40 dni) to miałam juz leki na wywołanie @. A Ty zawsze masz takie długie cykle?? U mnie kończyło się to bez owulki niestety.
 
oj ja to nie mam pojecia musisz poczekać na opinię naszych ekspertek:-D

A ja zapomniałam naszej Madzi życzonek złożyć:

Sto lat wspólnie z małżonkiem, aby zawsze było wam ze sobą dobrze, coraz lepiej!!!

MADZIU Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce,Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem,zawsze pewni swoich uczuć.Wszystkiego Naj w rocznicę ślubu:-)

Oj dziekuje Wam wszystkim dziewczynkom za piękne zyczonka oby sie one spełniły:tak:;-):-)
 
reklama
U mnie jak widać tempka stała :-) cokolwiek ona oznacza, ale czuje dzisiaj lewego jajnika - a podobno miała byc owulka z prawego, a moze była, a teraz drugi :szok: bo ostatnio dwa . trzy dni temu czułam prawego. Ale u mnie to wszystko na opak jest :rofl2:
Ty lepiej zrob testa.. bo to jest temperatura ciazowa jak na moj gust
Leczenie ortodontyczne jest refundowane przy leczeniu wad zgryzu do ukonczenia 12 r.z. w przypadku aparatow ruchomych,aparaty stale nie sa refundowane.I nie ma czegos takiego w ortodoncji jak choroba okluzyjna!

jesli chodzi o chorobe okluzyjną..
http://www.twojdentysta.pl/art1_dentysta-stomatologiczne-poznan.html

http://www.biomedical.pl/zdrowie/choroba-okluzyjna-objawy-przyczyny-leczenie-398.html

http://www.poradynazdrowie.pl/choroba-okluzyjna-bol-glowy.html

to nie jest cos przeze mnie wymyslonego tylko to znalazł moj M w gazecie:-) a potem ja poszperałam w necie.. pierwsza strona to jest chyba klinika z Poznania.. co sie wlasnie miedzy innymi tym sie zajmują..

oczywiscie wiem ze sie tym zajmujesz i wiem ze masz wiedze na ten temat ogromna zapewne i jej nie podwazam tylko podaje Ci linki do tego co znalazlam

To dobrze, bo powiem szczerze, że 130 trochę mnie przeraziło - musiałaś coś zjeść wcześniej:tak:
wtedy to bylo popoludniu moze cos tam 2h przed badaniem przekasilam ale sama nie wiem dlatego poszlam do lab..
 
Ostatnia edycja:
Do góry