reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam się wieczornie :-) z naturalnym soczkiem pomarańczowym u boku :-D

Andzia sikacza hmmm zapomniałam z rańca zrobić :-D a co mi tam cały czas twierdzę, że z moją pamięcią coś nie tegens.
Dzisiaj mam 19 dc i :szok:widać sluz płodny dopiero dzić :szok: i troche jestem skołowana:rofl2: a może to jeszcze tej owulki nie było?? cholera to wie;-)

Andzia co do tego lekarza to kurde dzwoniłam tam, ale on na razie nie przyjmuje w ogóle pacjentek. Ale poczytałam troche na znanym lekarzu i jest jeszcze dwóch lekarzy godnych myślę uwagi :-D jeden to Grzegorz Tomanek i Cholewa Dariusz. Będę tam mam nadzieje jutro dzwoniła jak mi się uda i się wypytam co i jak.

U mnie jak widać tempka stała :-) cokolwiek ona oznacza, ale czuje dzisiaj lewego jajnika - a podobno miała byc owulka z prawego, a moze była, a teraz drugi :szok: bo ostatnio dwa . trzy dni temu czułam prawego. Ale u mnie to wszystko na opak jest :rofl2:
 
reklama
Witam sie po powrocie z obozu koncentracyjnego :baffled:

Cześć ............. ratujcie zaczynam sie nakrecac!!!!!!!!!!!!!!! ehhh.... ja to ja ale moj M. dzisiaj nazwal mnie mamuska! :szok::szok::szok::szok:
zrobilam progesteron jutro wyniki ... jajo zniose do tego czasu :no: co najsmieszniejsze jak czekalam w labolatorium na swoja kolej kiszki mi tak marsza zagraly ze na cale labolatorium bylo slychac! nie mialam tak od dobrych paru lat!!!!! :baffled: rano to bym zjadla konia z kopytami a jak juz jem to mi nie smakuje! :dry:

dobra plan wprowadzilam w zycie Progesteron rano machnelam (bolalo tym razem baba nie umialam sie ladnie wkuc :angry:) do tego dziwnie sie czuje ... ale tak czy inaczej jeszcze 6 dni czekania :no: a tobie malpa przylezie jak chcesz to i dzisiaj bo ja tak mowie :-D a ty a moze nie przyjdzie jednak??????????
1.trzymam kciuki...ja sie Tobie nie dziwie,ze sie nakrecasz,ale ja?! chyba mam nie po kolei w glowie!cykl bezowulacyjny,a ja sobie zaczynam cos wmawiac...chyba dlatego,ze z dnia na dzien szyjke mam coraz twardsza i coraz wyzej,ehhhhh
2.krzyknij Ewus na moja @ bo ona sie nie slucha :sorry2: miala dzis przyjsc...

Witam dopiero 9 a tu wrzawa jak w kurniku :-):-):-):-):-):-):-):-) wszystkie panie wstały i do kompa ale to uzależnia :-)no ja sama pierwese kroki zamiast do kibelka to najpierw włączyć kompa:-)
hehe,ja tak mam po pracy...przychodze,odpalam kompa,ide zrobic jedzonko i juz z kanapeczkami zasiadam do czytania BB :-D

Cześć Szafirku!!!! Ty jak zwykle pojawiasz się jak mnie nie ma:):) Widze że remoncik pełną parą. Koniecznie daj zdjęcia jak bedzie juz jakieś efekty widać.
Usmiechnięta i opalona to moze tak, ale ciężka po tym urlopie jak wieloryb. ...:-) po każdym posiłku stał stół słodyczy takich że nie mozna było przejść obojetnie...;-)
no niestety,wypuszczaja nas z celi dopiero wieczorem ;-) na efekty remontu trzeba bedzie jeszcze z miesiac poczekac...a co do slodyczy,tez nie ma opcji,nie omine zadnej okazji,zeby cos wciagnac :baffled:


A propo Eve jestes w temacie masz aparacik na ząbki czy NFZ refunduje cokolwiek? bo ja mam krzywy zgryz a w zasadzie gorna nie nachodzi dobedze na dolna tzn sie stykaja i jednynki na gorze nie pokrywaja sie z tymi na dole (dolne lekko uciekaja w lewo) i dlatego mam podejrzenie choroby okluzyjnej.. i teraz staram sie umowic do ortodonty i cobaczymy co dalej..
Leczenie ortodontyczne jest refundowane przy leczeniu wad zgryzu do ukonczenia 12 r.z. w przypadku aparatow ruchomych,aparaty stale nie sa refundowane.I nie ma czegos takiego w ortodoncji jak choroba okluzyjna!

Cholera, chyba tez to mam.... Tez mam krzywy zgryz, ale ja nam wysunięta dolną szcękę do przodu. I dolne zęby zachodzą na górne.
Zgrzytam podobno okrutnie, czasem nawet rano bolą mnie zębby zwłaszcza jeden, nadwrażliwe itd... kurka ładny cyrk.

A kiedy powinnaś miec??
u Ciebie jest przodozgryz lub przodozuchwie,widac na zdjeciach :sorry2: nie wiem czy sam aparat by wystarczyl,czy nie kwalifikuje sie to do skracania galezi zuchwy...

Mój M czasem tak zgrzyta zębami! Jak pierwszy raz u niego spałam to nie wiedziałam co się dzieje, co to za dźwięk...:-D
Ale on tak ma rzadko. I twierdzi że wtedy jak się stresuje.
Nie wiem ile w tym prawdy...
ja tez zgrzytam zebami,az mnie czasami rano bola,jak po aparacie...a to prawda,ze czynnikiem wplywajacym na zgrzytanie jest stres.Mozna temu zapobiegac zakladajac na noc szyne relaksacyjna (robi sie ja u stomatologa)

hej Laseczki

juz mam wyniki cukru.. wynik 74 dl/mg (norma 60-110 dl/mg) takze wszystko u mnie w porzadeczku..
no to super!kamien pewnie spadl Ci z serca :-)
 
Melduję się ponownie - okno umyte, drzemka zaliczona:tak:

Asiq - ja nie wiem, co pomaga na ból głowy - ale Zajączek ma rację - pzreśpij się i odpocznij:tak:

Justynko - miłej zabawy:-)

Tlumaczenie suwaczka wedle obietnicy:
"Droga mamo, teraz zaczyna sie rozwoj oczu, buzi, uszu, dloni, stopek, nerek i watroby"
Dzięki;-) dla mnie włoski to czarna magia - chociaz jak juz wiem, co znaczy te "mani i pedi" - można się domyśleć - ale sama bym na to nie wpadła:zawstydzona/y:
hej Laseczki
juz mam wyniki cukru.. wynik 74 dl/mg (norma 60-110 dl/mg) takze wszystko u mnie w porzadeczku..
To dobrze, bo powiem szczerze, że 130 trochę mnie przeraziło - musiałaś coś zjeść wcześniej:tak:
Cześć dziewczynki.
Pracą się nie przejmuj - jak się uda zajść szybko w ciążę, to pójdziesz na L4 z koleżanką a po porodzie to sama zobaczysz, że się priorytety zmienią:tak:
Ile???????????? ja nie wierzę, że tyle można urodzić:no: niby możliwe, ale 12????????:szok::szok::szok:
Olapolap - jak Twoje bóle - przeszło?
Witam się wieczornie :-) z naturalnym soczkiem pomarańczowym u boku :-D
Pajkaa - ja jednak poczekam na opinię koleżanki o Mysłowicach, ale jak znajdziesz fajnego lekarza to daj znać - chociaz jakby nie Mysłowice to moze pójdę do Jastrzębskiego:tak:

Badaicka - jak Mama???????

OlaPM - wróciłaś już??????

Madzia - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-):-):-)
 
Witam sie po powrocie z obozu koncentracyjnego :baffled:

Leczenie ortodontyczne jest refundowane przy leczeniu wad zgryzu do ukonczenia 12 r.z. w przypadku aparatow ruchomych,aparaty stale nie sa refundowane.I nie ma czegos takiego w ortodoncji jak choroba okluzyjna!

u Ciebie jest przodozgryz lub przodozuchwie,widac na zdjeciach :sorry2: nie wiem czy sam aparat by wystarczyl,czy nie kwalifikuje sie to do skracania galezi zuchwy...

ja tez zgrzytam zebami,az mnie czasami rano bola,jak po aparacie...a to prawda,ze czynnikiem wplywajacym na zgrzytanie jest stres.Mozna temu zapobiegac zakladajac na noc szyne relaksacyjna (robi sie ja u stomatologa)
Witaj Daria:-)
Zabiłaś mnie tą ortodoncją - mnie jak mnie, ale biedny Zajączek:-):-D:szok:
Ty w obozie, Hanka w kamieniołomach - a ja narzekam:szok: ja to mam niebo przy Was:tak:

btw. Hanka - napisz coś - co u Ciebie!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Wiesz co ja niemam dobrej za bardzo tesciowej jej czasem odwala z tą dobrocią,no niestety za duzo marudzi,ale ja jej marudzenie mam w nosie:-D

Moja to jest taka, że zatuli na śmierć dziesieć tysięcy razy pyta czy czegos nie dac do jedzenia a jak zrozumie, ze nie to zaczyna serie pytań o picie :-D strzelić dsobie w głowe to za mało :szok:
 
Do góry