reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dzien Dobry!
Witam sie ze wszystkimi zakorzenionymi i z nowymi staraczkami:-)
Melduje, ze wrocilam, Kornwalie zwiedzilam, Land's End zaliczylam...bylo bardzo fajnie, krajobrazy piekne, pogoda-jak to w UK...byla nieco w kratke, ale nie bylo zle...kolanko spisalo sie rewelacyjnie...jedyne co zaliczam na minus-to rozchorowalam sie od wiatru-glowa, uszy, zatoki i gardlo...ale od 2 dni biore leki i dzis jest juz lepiej:-)
MILEGO DNIA!!!!
N owitam nasza Kropeczke! :-) ciesze sie ze sie wypadzik udal!!! :tak:

Olapolap nie martw sie Loree po prostu wykopala skads dinozałra i niech sie cieszy ;-):-) moj nawet na wyrwanie zeba ze mna nie pojechal bo ciagle bylo cos waznejszego mimo ze mogla zaslabnac moglam dostac krwotoku itp .... nie wiem jak sie bedzie zachowywal w ciazy ale teraz to potrafil gadac - a co sama se nie dasz rady???????? :dry: ale to nie znaczy ze jest zly taki po prostu jest! :sorry2:
 
Loree.....czyzbys sie zaczela ujawniac??? brzusiu sliczny!!!! i taaaaki plaski i zgrabny...czekam na reszte;-)


Dlaczego nie jestem zaskoczona ???
Dlaczego wiedziałam,że Kropka znowu będzie mnie molestować?:-)
Kochana idziemy na kompromis!
Jak urodzę to Ci wyslę swoje zdjęcie z dzidzią na maila?
I czy teraz dasz mi żyć?:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki od 2 dni czuje ruchy- póki co takie przelewanie. Ale się cieszę! Uwielbiam to. Az się popłakałam.

Jadę w końcu, bo muszę kasę zarabiać- wózki takie drogie....:-)
Za 10 minut będę w pracy i będę Was podczytywac pewnie.

Buziak
 
Jeszcze pytanko malutkie: po wczorajszym wieczornym bzykanku, kiedy mam okreslic i zaobserwować prawidłowy sluz??

oj po TAKICH przytulankach to przez tydzien mozesz sobie darowac obserwacje :rofl2: zartuje :-D 24h wystarcza
:tak:

Olapolap nie martw sie Loree po prostu wykopala skads dinozałra i niech sie cieszy ;-):-) moj nawet na wyrwanie zeba ze mna nie pojechal bo ciagle bylo cos waznejszego mimo ze mogla zaslabnac moglam dostac krwotoku itp .... nie wiem jak sie bedzie zachowywal w ciazy ale teraz to potrafil gadac - a co sama se nie dasz rady???????? :dry: ale to nie znaczy ze jest zly taki po prostu jest! :sorry2:

Sprowadzasz mnie na ziemie ;-) Czy Twoj M, tak jak moj, ma silna i energiczna Mame?


Dziewczynki od 2 dni czuje ruchy- póki co takie przelewanie. Ale się cieszę! Uwielbiam to. Az się popłakałam.

Cudowna wiadomosc
:szok::-D:-D:-D
 

No to mamy juz dwa podpisy :-D zostalo 99 998 :-D Dawajcie dziewczynki, nie krepowac sie
:-D
Ja się piszę:-)
Dostałam na panieńskie ekstra sprzęcik i czasami go uzywamy......:-):sorry2: no co tu duzo mówic , jest ekstra!:-D:tak::-)a że dawno go nie uzywalismy to sobie wczoraj poszalelismy:rofl2:
Musze chyba sobie zamówić....;-) Internet Rulez:-D
Dzien Dobry!
Witam sie ze wszystkimi zakorzenionymi i z nowymi staraczkami:-)
Melduje, ze wrocilam, Kornwalie zwiedzilam, Land's End zaliczylam...bylo bardzo fajnie, krajobrazy piekne, pogoda-jak to w UK...byla nieco w kratke, ale nie bylo zle...kolanko spisalo sie rewelacyjnie...jedyne co zaliczam na minus-to rozchorowalam sie od wiatru-glowa, uszy, zatoki i gardlo...ale od 2 dni biore leki i dzis jest juz lepiej:-)
No nareszcie Kropeczko!!!! Miałaś do mnie napisać wczoraj, ja wchodze a tu nic. U jakiego lekarza byłaś???
Bardzo sie ciesze że się wyjazd udał. Buziaki dla Ciebie Ogromne:-)
O jaki ciekawy wątek hmmm:)
U nasdość cześto takie wątki się pojawiają:-)

Aha no i jeszcze poza sennoscia :-D WSZYSTKO OK :-D:-D Boje sie troche pierwszego usg (28.08), boje sie, ze nie bedzie serduszka :baffled:
Olka, nie wymyslaj, ja Cię proszę:-)
No i niestety muszę Cię zmartwić- mój M jest inny:-)
Nie mam mu nic do zarzucenia. Jak chce się napić piwka to mnie pyta o zdanie.
.....Na początku ciąży urywał się z pracy żebym ja mogła się położyć spać...Mogłabym tak długo wymieniać....Taki super okaz mi się trafił.
Jadę już chyba do tej pracy....
Nie idź!!!!!
To ja juz wiem dlaczego nie chcesz się ujawnić. Boich się że chciałybyśmy męża sobie pożyczyć na te wszystkie wizyty i w ogóle:-D:-D:-D:-D
A tak serio, mój ma wady...wiele. ALe tez nie narzekam:-):-)

10 min :szok: Spoko, powiem Ci, ze moj M kiedys w 10 sekund :-D Ale to bylo raz kiedy sie z nim droczylam :-D Bawilam sie jego instrumentem ale jak juz juz mu bylo dobrze, to przerywalam - wkurzyl sie na mnie chlopak, zlapal mnie, przewrocil na brzuch i w 10 sekund bylo po sprawie :szok::szok::szok::-D Zreszta powiem szczerze, ze czasem chce zeby juz bylo po wszystkim, szczegolnie jak mam problemy z nawilzeniem :baffled:
Chyba większość z nas (ale może się mylę) ma takie momenty że chce żeby już skończył..... Na szczęście baaaaaaaaardzo żadke:-):-)
dobra kropczeka przylazla to teraz sie rozpiszecie ze hej! wiec ja spadam do lutowania , musze na solarium zarobic ! hahahha:-):-D
Dokładnie, Dziewczyny szaleją kurcze od rana....
A Ty dostaniesz od Kropeczki zaraz lanie....:-)
 

oj po TAKICH przytulankach to przez tydzien mozesz sobie darowac obserwacje :rofl2: zartuje :-D 24h wystarcza
:tak:
hehehhe to wieczorkiem sobie poobserwuje :-p
Musze chyba sobie zamówić....;-) Internet Rulez:-D


A Ty dostaniesz od Kropeczki zaraz lanie....:-)
no kochana pewnie ze sobie zamów, ja mam taki giętki że efekt jest jakby to prawdziwy był:-D
i dlatego wlasnie uciekam do lutowania bo zaraz mnie kropka znajdzie i dostane lanie!


buziolki
 
Ja się piszę:-)

Olka, nie wymyslaj, ja Cię proszę:-)
Chyba większość z nas (ale może się mylę) ma takie momenty że chce żeby już skończył..... Na szczęście baaaaaaaaardzo żadke:-):-)

No to mamy trzeci podpisik, uff
:-D

Dobra, dobra juz nie bede sie martwic na zapas
:tak:

Masz racje, te momenty to nie za czesto, ale jednak dziwi mnie - czy facet nie czuje, ze cos mu sie obciera?
 
Olapolap- ja też z tym nawilżeniem to miewam problemy, jak sie nie staraliśmy o drugie serduszko to używaliśmy nawilżaczy, ale teraz to nie bardzo, ponoć jest jeden na rynku dozwolony, który nawet przedłuż żywotność chłopaczków ale chemia to jest chemia i sie boję.
To tak jak my. Nie zawsze używaliśmy (mięliśmy durexa czerwonego - niezły;-)) bo wiadomo zależy w którym dc byłam i zależy jak się mężulo postarał;-). ale teraz unikamy w ogóle. Żeby nie osłabiac i nie przeszkadzać:)
Zajaczku-no przeciez jestem!!!!
jak wyjazd??? fotki pieeekne...ale musieliscie milusio wypoczac-nalezalo Wam sie!!! Jak tam plan wyjazdu za granice??? ustaliliscie juz cos?
:-):-) No widze że jesteś. Nareszcie:-)
Jeszcze dokładnej daty nie mamy, ale juz niedługo:-:)-:)-( bardzo mi się nie chcę jechać bo wiem z czym to się je:-:)-( ale z drugiej strony to byłby najdłuższy wyjazd M. i byłabym sama przed ok 2 miechy:-:)-(
Dziewczynki od 2 dni czuje ruchy- póki co takie przelewanie. Ale się cieszę! Uwielbiam to. Az się popłakałam.
Buziak
Ale Ci zazdroszczę.....:zawstydzona/y::-).
Buziak dla Was:-)
 
reklama
Do góry