reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hello.A ja w nocy znowu nie mogłam spac,do tego doszedł ból głowy i trwa do teraz,a zadnych tabletek nie moge brac:no:Jestem po kościółku,byłam na cmentarzu u teścia i teraz chwile jestem z Wami;-)Marzenko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:-)
 
Hello.A ja w nocy znowu nie mogłam spac,do tego doszedł ból głowy i trwa do teraz,a zadnych tabletek nie moge brac:no:Jestem po kościółku,byłam na cmentarzu u teścia i teraz chwile jestem z Wami

Jak mnie boli głowa biore mokry zimny ręcznik kładę go na głowie, a potem moj M robi mi mazaż szyi pomaga ;-)
 
Dobra. Goscie ode mnie pojechali wiec wracam na forum i od razu sie dziele z wami ostatnia trauma

No wiec wakacje sie skonczyly, dzwonie do szpitala sie dowiedziec czy dostali moje wsie wyniki. Mowia ze ku..wa nic nie dostali. Dzwonie do dziadka (czytaj mojego ginka ktory ma chyba z 70 lat) i sie pytam czy wyslal jak obiecal przed wakacjami wsie wyniki - oczywiscie konowal nie wyslal....a czas leci. No wiec nakrzyczalam i wyslal.

Po tygodniu przychodzi list ze szpitala do mnie w ktorej uprzejmie mnie informuja ze pierwsza konsultacja z lekarzem jest wyznaczona na... 20 PAZDZIERNIKA :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No jak mnie nerw chwycil to sobie mozecie wyobrazic. Bo nie dosc ze to za 8 tygodni, to sam zabieg bylby okolo grudnia :wściekła/y::angry::angry::angry:

Moj tez zawalu dostal, sie wku..wil na maksa i dzwoni do konowalow coby sie wyklocic. Ta z recepcji mowi ze sa po wakacjach i maja niestety duzo spraw dlatego termin odlegly. A moj mowi ze gowno nas to obchodzi bo my juz tyle czekamy....A ona na to - to przyjdzie jutro na konsultacje (w sensie we wtorek na ktorej juz bylismy). Tak jak sie ucieszylam, to i sie wkurw..lam bo przeciez jakbysmy nie zadzwonili - to bym z zabiegiem czekala do grudnia. A tu jeden telefon wystarczyl zeby prukwa laskawie nas wrzucilam na znacznie wczesniejsza wizyte.

Poszlismy na wizyte i lekarz mowi ze wsie wyniki sa dobre za wyjatkiem HBb ktore wyszlo pozytywnie. Kazal mi zrobic dodatkowe badania krwi zeby zobaczyc czy jestem teraz zakazona czy tez to jakies badziewie z przeszlosci. Jesli z przeszlosci zaczynam stymulacje juz za 3 tygodnie :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Jesli zakazenie to oczywiscie sie wydluzy bo mnie by musieli najpierw odkazic. Jestem jednak dobrej mysli bo chora raczej nie jestem i mysle ze to jakies bajery historyczne.

Bardzo mnie cieszy to ze moge zaczac tak jak chcialam - czyli juz we wrzesniu. I sam zabieg w polowie pazdziernika.

Sorrki za dlugi post :p
 
Dobra. Goscie ode mnie pojechali wiec wracam na forum i od razu sie dziele z wami ostatnia trauma

No wiec wakacje sie skonczyly, dzwonie do szpitala sie dowiedziec czy dostali moje wsie wyniki. Mowia ze ku..wa nic nie dostali. Dzwonie do dziadka (czytaj mojego ginka ktory ma chyba z 70 lat) i sie pytam czy wyslal jak obiecal przed wakacjami wsie wyniki - oczywiscie konowal nie wyslal....a czas leci. No wiec nakrzyczalam i wyslal.

Po tygodniu przychodzi list ze szpitala do mnie w ktorej uprzejmie mnie informuja ze pierwsza konsultacja z lekarzem jest wyznaczona na... 20 PAZDZIERNIKA :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No jak mnie nerw chwycil to sobie mozecie wyobrazic. Bo nie dosc ze to za 8 tygodni, to sam zabieg bylby okolo grudnia :wściekła/y::angry::angry::angry:

Moj tez zawalu dostal, sie wku..wil na maksa i dzwoni do konowalow coby sie wyklocic. Ta z recepcji mowi ze sa po wakacjach i maja niestety duzo spraw dlatego termin odlegly. A moj mowi ze gowno nas to obchodzi bo my juz tyle czekamy....A ona na to - to przyjdzie jutro na konsultacje (w sensie we wtorek na ktorej juz bylismy). Tak jak sie ucieszylam, to i sie wkurw..lam bo przeciez jakbysmy nie zadzwonili - to bym z zabiegiem czekala do grudnia. A tu jeden telefon wystarczyl zeby prukwa laskawie nas wrzucilam na znacznie wczesniejsza wizyte.

Poszlismy na wizyte i lekarz mowi ze wsie wyniki sa dobre za wyjatkiem HBb ktore wyszlo pozytywnie. Kazal mi zrobic dodatkowe badania krwi zeby zobaczyc czy jestem teraz zakazona czy tez to jakies badziewie z przeszlosci. Jesli z przeszlosci zaczynam stymulacje juz za 3 tygodnie :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Jesli zakazenie to oczywiscie sie wydluzy bo mnie by musieli najpierw odkazic. Jestem jednak dobrej mysli bo chora raczej nie jestem i mysle ze to jakies bajery historyczne.

Bardzo mnie cieszy to ze moge zaczac tak jak chcialam - czyli juz we wrzesniu. I sam zabieg w polowie pazdziernika.

Sorrki za dlugi post :p

Trzymam kciukole, zeby wszystko było dobrze ;-) tak trzeba z tymi łajkzami. Ja tez jak sie nie zbuntuje to zawsze mam jakies odległe terminy. Kiedys miałam tak, ze przy clo miałam miec monitoring i lekarka kazała sie umowic na konkretny dzien a ta mi mowil,ze dopiero tydz pozniej moge przyjsc , wiec jej mowie, ze na stymulacji jestem a ona ze nie ma wolnego terminu a ja jej , ze g..no mnie to obchodzi lekarka powiedziala ze mam przyjechac i jak mnie nie zapisze to i tak przyjde ;-) i nagle termin sie znalazł:-)
 
Jak mnie boli głowa biore mokry zimny ręcznik kładę go na głowie, a potem moj M robi mi mazaż szyi pomaga ;-)

Z tym ręcznikiem spróbuje,ale masaz szyji bym musiała sama sobie zrobic:tak:

Dobra. Goscie ode mnie pojechali wiec wracam na forum i od razu sie dziele z wami ostatnia trauma

No wiec wakacje sie skonczyly, dzwonie do szpitala sie dowiedziec czy dostali moje wsie wyniki. Mowia ze ku..wa nic nie dostali. Dzwonie do dziadka (czytaj mojego ginka ktory ma chyba z 70 lat) i sie pytam czy wyslal jak obiecal przed wakacjami wsie wyniki - oczywiscie konowal nie wyslal....a czas leci. No wiec nakrzyczalam i wyslal.

Po tygodniu przychodzi list ze szpitala do mnie w ktorej uprzejmie mnie informuja ze pierwsza konsultacja z lekarzem jest wyznaczona na... 20 PAZDZIERNIKA :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No jak mnie nerw chwycil to sobie mozecie wyobrazic. Bo nie dosc ze to za 8 tygodni, to sam zabieg bylby okolo grudnia :wściekła/y::angry::angry::angry:

Moj tez zawalu dostal, sie wku..wil na maksa i dzwoni do konowalow coby sie wyklocic. Ta z recepcji mowi ze sa po wakacjach i maja niestety duzo spraw dlatego termin odlegly. A moj mowi ze gowno nas to obchodzi bo my juz tyle czekamy....A ona na to - to przyjdzie jutro na konsultacje (w sensie we wtorek na ktorej juz bylismy). Tak jak sie ucieszylam, to i sie wkurw..lam bo przeciez jakbysmy nie zadzwonili - to bym z zabiegiem czekala do grudnia. A tu jeden telefon wystarczyl zeby prukwa laskawie nas wrzucilam na znacznie wczesniejsza wizyte.

Poszlismy na wizyte i lekarz mowi ze wsie wyniki sa dobre za wyjatkiem HBb ktore wyszlo pozytywnie. Kazal mi zrobic dodatkowe badania krwi zeby zobaczyc czy jestem teraz zakazona czy tez to jakies badziewie z przeszlosci. Jesli z przeszlosci zaczynam stymulacje juz za 3 tygodnie :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Jesli zakazenie to oczywiscie sie wydluzy bo mnie by musieli najpierw odkazic. Jestem jednak dobrej mysli bo chora raczej nie jestem i mysle ze to jakies bajery historyczne.

Bardzo mnie cieszy to ze moge zaczac tak jak chcialam - czyli juz we wrzesniu. I sam zabieg w polowie pazdziernika.

Sorrki za dlugi post :p

Jak ty sie cieszysz to ja tez sie ciesze:tak:Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze.
 
reklama
Dzien dobry!

jak Wam mija niedziela?

ja zwijam sie z bolu, mam @ i wspieram sie termoforem, no-spa i relaksyjaca muzyka....

Widze, ze bylo o piecach, depilacji i sprawach biezacych.
Z piecami-AndziuS-moi rodzice maja gazowe ogrzewanie, ale zostawili tez starndardowy piec na wegiel....i pala w nim np. czasem pudelka, kartony, gazety....na codzien jednak zalaczaja gaz-wychodzi drozej niz weglem, ale jest spokoj i wygoda, nie trzeba kupowac wegla, zrzucac do kotlowni, wynosic popiolu...jest czysto i schludnie, a do kotlowni sie chodzi w kapciach:-)...kiedys palili weglem i wtedy byla masakra!
Ale na piecach z podajnikami sie nie znam...polecam wiec o.gazowe:-)

Co do depilacji-(Elfiku-witaj!!!!)...ja bylam kilka razy na depilacji cieplym woskiem u kosmetyczki, mialam tez robiony brazylijski...niestety nie moge ogladnac tego filmiku jaki podeslalas bo mi sie nie otwiera wiec nie wiem czy tak samo to wygladalo, ale u mnie bylo ok.... Mam tez w domu depilator-browna-i kupuje tez wosk do depilacji na cieplo-jest duzo skuteczniejszy niz zimne plastry...ale w Polsce nie moglam go nigdzie dostac....wiec w kraju jak bylam bylam zdana na golarke i depilator.
Jesli nigdy nie bylas na depilacji-calego ciala-u kosmetyczki - to polecam Ci to bardzo-bedziesz naprawde zadowolona. Profesjonalna kosmetyczka daje wtedy jednorazowe majtki i tylko po kolei odkrywasz depilowany kawalek....a efekt koncowy jest wart kilku bolesnych chwil.

Lolitko-ciesze sie, ze tak zalatwiliscie sprawe...mam nadzieje, ze wynik na powtorce wyjdzie dobry i zaczniecie procedure juz we wrzesniu!

MARZENIXX-milosci, radosci, pasji wzajemnej i samych radosnych chwil we 2...aniebawem juz we 3 i wiecej!!!!!! Cudownej rocznicy!!!!
jakie macie plany na ten dzien???

Mam wiesci od KaroliDe, wczoraj wziela slub o 16stej, we wtorek leci do Egiptu...po powrocie wskoczy do nas na stale:-))))

Buziaki dla wszystkich!!!
 
Do góry