reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Gagulec a po co to zaświadczenie? Do rodzinnego,czy czegoś takiego? To powiedz mi jakie wymogi trzeba spełniać? Bo ja w tym roku kuronia miałam do maja, a S na umowie ma 1000, więc na rodzinne byśmy załapali się w przyszłym roku i jeszcze są jakieś pieniądze z opieki,czy jakoś tak
 
reklama
Myślałam i wymyśliłam co na te urodzinki, zrobię sałatkę z brokuła tą z szynka i pieczarkami, Hrudzi szparagi, jajka faszerowane z łososiem, kiełbaska i bigosik na ciepło i pewnie jakieś wędliny na talerz i tort. Nie będzie nas dużo to styknie, a nie chce mi się stać przy garach i piec mięsiwa
 
jestem wykonczona psychicznie zachowaniem Julitki:-:)-(

poza tym troche mnie zemdlilo od farby:-(

P nie ma, wiec kolejny wieczor samotny przy necie:-(

moj darciuch tak sie wypompowal, ze padl zaraz po 20:szok:

Jutro jade na caly dzien do tesciow.
po pierwsze Julitka jeste steskniona za babcia:-). wczoraj tesciowa byla na troche, ale nie miala zbytnio czasu sie bawic z mala, to w koncu Jultika ja zawolala, przytulila sie, zarzucila rece tesciowej na swoja szyje i tak stala:-)
Po drugie, musimy sie ugadac, co ktora kupuje, bo w koncu w niedizele idziemy ogladac Air show od ciotki z podworka, zrobimy grilla, wiec trzeba i zakupki porobic, a bedzie ans sporo.
oczywiscie poogda ma sie zepsuc:dry:

Bo ja w tym roku kuronia miałam do maja, a S na umowie ma 1000, więc na rodzinne byśmy załapali się w przyszłym roku i jeszcze są jakieś pieniądze z opieki,czy jakoś tak

z tego co wiem, to mozna o rodzinne skladac w kazdej chwili, nie w jakims ustalonym terminie jak to bylo wczesniej

Myślałam i wymyśliłam co na te urodzinki, zrobię sałatkę z brokuła tą z szynka i pieczarkami, Hrudzi szparagi, jajka faszerowane z łososiem, kiełbaska i bigosik na ciepło i pewnie jakieś wędliny na talerz i tort. Nie będzie nas dużo to styknie, a nie chce mi się stać przy garach i piec mięsiwa

sporo jak an urodzinki dziecka i dosc wymyslne, wiec na pewno bedzie OK:-)
 
Witam.

Ja juz po przeglądzie ale tym dolnym, bo na górny zabrakło czasu.:no::no::no::no:
Dziewczyny , która z Was robiła wypalankę na kasę chorych? Ja się przeraziłam jak mój lekarz powiedział, że u niego 9 prywatnie) kosztowac to będzie 700zł.:szok::szok::szok::szok::szok: Jestem w szoku, że tyle kasy mam dać. Coś płaci się jak się robi na NFZ???????????:-:)-:)-:)-:)-(

Justyna składa się bodajże w tym roku do końca września. Ja mam już świstek z US tylko jakoś zawsze nie idę w kierunku Urzędu Gminy:sorry2::sorry2::sorry2:

Gagule wentylator,:-D:tak::tak::tak: My tez nie myślelismy jeszcze o urodzinkach. Ze strony J nikt nie przyjedzie, bo 2 tyg później mamy u nich wesele ( chrzestnej Adasia) , chrzstny też nie przyjedzie , bo kuzyka ma termin porodu na dziń urodzin mojego skarba............... wychodzi na to, że tylko rodzice i mójbrat z rodziną.
 
Witam.


Dziewczyny , która z Was robiła wypalankę na kasę chorych? Ja się przeraziłam jak mój lekarz powiedział, że u niego 9 prywatnie) kosztowac to będzie 700zł.:szok::szok::szok::szok::szok: Jestem w szoku, że tyle kasy mam dać. Coś płaci się jak się robi na NFZ???????????:-:)-:)-:)-:)-(

ja mialam, nic nie placilam


Donka mówisz,że to dużo? W sumie 5 dań,a ilości dużych nie robię,bo później i tak mi zostaje.

dla mnie tak, bo u nas nie robilo sie imprez na kolejne urodzinki dzieci. kto chcial, to zlozyl zyczenia, dal ewnetualnie prezent, bylo cos na slodko i tyle.
moja "wspaniala" bratowa w tym roku to nawet nie spytala, czy sie herbaty napije, gdy zlozylam Wiktorkowi zyczenia. ale po niej sie kultury nie spodziewam:cool2:

:tak::tak::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: w ogólnym znieczuleniu:szok::szok::szok: normalnie mnie powaliła ta cena:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja mialam bez znieczulenia

a ta w ogole, to moze o urodzinkach piszmy na tym watku z okazji pierwszego roczku, jako kontynuacja?
 
reklama
Do góry