reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Hejo babeczki wieczorowa pora :)) Dzien mialam ahh ahh ahh pelen roboty ... Mala od kilku dni jest taka marudna i placzliwa ... I to nie raczej na zabki bo dziasel ani czerwonych ani z bialym polotem na dole ani nabrzmialych nie ma Nie slini sie bardziej niz zwykle i dlaej ja erece jak od zawsze ... Wiec niewiem o co chodzi malenkiej ... Czasem mam wrazenie ze ona sie panicznie boii zostac sama ... Ja juz skonczylam fitness mialam na 3 miesiace wykupiony ale powtorze sobie znowu go :) I z mala siedze caly czas pomagam jej jestem przy niej jak mnie potrzebuje ... Ale ona jak spi jest ok ale jak sie obudzii i mnie nie widzii to panicznie placze i sie zali i zali Tak samo jak na chwilke zostawie ja sama to ta sama akcja ...:( Szkoda mi jej naprawde szkoda robie wszystko aby jej pomoc Aby bylo jej dobrze ale bez przesady wykorzystac tej malej malpce sie tez nie dam :))
A tak w ogole to mialam obiadek z wczoraj tzn zupka rosol i zrobilismy z Damianooo papryki nadziewane a jutro Pierogii !!! Ruskie i z kapusta :)) Ahh i dzis w nocy wlasnie za niedlugo Damian jedzie po naszych lokatorow ... Wiec wysprzatalam caly dom wszystko wypucowalam zeby pozniej nie bylo jakiejsc gadki ... Bylo dziennie czysto ale wyszorowalam wszystko i tak ... Wiec jestem padnieta ... Wzielam sobie dlugii prysznic wysmarowalam sie wymasowalam wynacieralam sie :)) Pachne wszystkim :)) Noo a teraz to czytam i czytam forum :)



Dobranoc i dziekuje marzenko za zyczonka :))
 
Witam wszystkich!
Madzia Singh w tej książce jak już ktoś pisał nastąpił pewnie błąd - miało być żyto, a nie ryż.
"Dieta bezglutenowa polega na eliminacji: pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa oraz wszystkich ich przetworów, nie oznacza jednak eliminacji innych produktów zbożowych. Produkty mączne dozwolone w diecie bezglutenowej to naturalne bezglutenowe zboża - kukurydza i ryż oraz wszystkie ich przetwory, a także soja, proso, gryka, sorgo, mąka ziemniaczana, tapioka itd."

Kurcze o ile łatwiej jest was nadrobić niż w czasach ciąży!!! :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry wszystkim:) Moja dzidzia doszła do wniosku, że 5 rano to piękna pora na zabawę i fika sobie po łóżku...kopiąc mnie i tatusia:-p
 
Witajcie dziewczyny z deszczowej Łodzi was pozdrawiam!!!!!!

Ja już nie pamiętam kiedy tu padał deszcz:szok::szok::szok:.Moje dziecie podarowało mi godzinę snu więcej:tak::tak::tak: wstała o 7rozpusta jakaś czy co??? W związku z aurą ma niechcicę;-);-)......jesień....jesień
 
Witam wszystkich!
Madzia Singh w tej książce jak już ktoś pisał nastąpił pewnie błąd - miało być żyto, a nie ryż.
"Dieta bezglutenowa polega na eliminacji: pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa oraz wszystkich ich przetworów, nie oznacza jednak eliminacji innych produktów zbożowych. Produkty mączne dozwolone w diecie bezglutenowej to naturalne bezglutenowe zboża - kukurydza i ryż oraz wszystkie ich przetwory, a także soja, proso, gryka, sorgo, mąka ziemniaczana, tapioka itd."
masz racje...
Poszukalam w necie rowneiz na zagranicznych stronkach i bylo napisane rye co znaczy żyto
 
Madzia bo ja już sięgłam po autorytet w postaci Gabi;-);-)bo ty znana jesteś i cenionaz ze stanowczego podejścia do żywienia maluszków i nie chciałam żebyś tkwiła w błędzie.....
 
Mala od kilku dni jest taka marudna i placzliwa ... I to nie raczej na zabki bo dziasel ani czerwonych ani z bialym polotem na dole ani nabrzmialych nie ma Nie slini sie bardziej niz zwykle i dlaej ja erece jak od zawsze ... Wiec niewiem o co chodzi malenkiej ...


Sylciu - kiedy mojej Juleczce ząbki się przebiły też nie miala ani czerwonych dząseł ani ślinotoku :-D w nocy tylko budziła się częsciej na cyca nawet 8 razy. A potem te ząbki to przez przypadek wymacałam. Więc może to jednak to ? :-)


Witajcie dziewczyny z deszczowej Łodzi was pozdrawiam!!!!!! Ja już nie pamiętam kiedy tu padał deszcz:szok::szok::szok:.
U mnie rankiem też padało - a kot na balkon chciał i już! Co tam deszcz jako on musi na balkon... eh te kocie zachowania :cool2:

.. ja już sięgłam po autorytet w postaci Gabi;-);-)

Jakoś do tej pory nie czytalam uwaznie żywieniowych wątków, a szkoda bo lada moment i ja będę wprowadzac jabłuszko. Lekarka namawiala mnie już na wprowadzenie glutenu własnie, ale po co? Nowa moda ???.. Bez sensu.

A tak w ogóle to pięknie was witam w pierwszy prawdziwie jesienny poranek.
No i dzisiaj moja Julcia 5 miesiąc zaczęła. Jak to szybko zleciało ....
 
Witam się i ja z deszczowego Zabrza :zawstydzona/y:

A tak w ogóle to pięknie was witam w pierwszy prawdziwie jesienny poranek.
No i dzisiaj moja Julcia 5 miesiąc zaczęła. Jak to szybko zleciało ....

Patewka my jutro zaczynamy 5 miesiąc, my jesteśmy z ostatniego kwietnia :-D

Kurcze ale zamieszanie z tym glutenem, 5 lat temu jak urodziłam starszego nie było takiego zamieszania i maluch zdrowy :tak: Tak, że nie wiem czy żywić tak jak starszaka, czy podążać za modą żywieniową :eek:

Zapytam jeszcze, a szczepiłyście na pneumokoki ? Bo w tej sprawie mam mętlik :sorry:
 
reklama
Do góry