reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Dzień dobry wszystkim:) Moja dzidzia doszła do wniosku, że 5 rano to piękna pora na zabawę i fika sobie po łóżku...kopiąc mnie i tatusia:-p

Mój rano lubi pospać, pod warunkiem, że starszy go nie obudzi :sorry:
Ale czasami zdarzało mu się wstać o 3 rano :szok: i gaworzyć do 5 a potem spanko :no: Ale na szczęście od jakiegoś czasu zrezygnował z tych praktyk :laugh2:
 
reklama
Witam,
Mam nadzieję ze mnie jeszcze pamiętacie ;-)

U mnie duuuużosię działo, przeprowadzka, choroby dzieci, szpital z Natanaelem (zakazenie układu moczowego..) i dlatego tak długo nic nie pisałam...

Mam nadziejęzeprzyjmiecie mnie do swojego grona na nowo...Bo powiem szczerze, że mieszkam teraz na wsi, sama z dwójką dzieci, mąż od rana do nocy w pracy a ja...ja deprecha!! Nie radze sobie, nie mam z kim pogadać...generalnie kiepsko...
 
Mandarynka no witaj!!!!!!! strasznie dawno Cię nie było;-)

Malagosia korzystaj więc z dobrodziejstw grupy wsparcia:tak:

U nas też nie bardzo pogodowo, wieje, szaro, buro i ponuro...a ja sobie chyba złamałam palec u nogi rurą od odkurzacza:-p geniuszu odmówić mi nie można:-p zawsze coś takiego mi się dzieje, jak przychodzi sezon na pełne buty:confused2:

Miłego dnia!!!
 
Malagosiak.p- a pewnie ze przyjmiemy i pocieszymy jak trzeba....:tak:;-):tak:;-),wiesz nie ma takiego doła z którego byśmy cię nie wyciągnęły....a pogoda jeszcze pogłębia depresyjne nastawienie do życia....

Który palec???? Przyznaj się że meniu ci przetrącił jak chciałaś sie ewakuować gdzieś sama:-D:-D:-D
 
U mnie dziś taka pogoda, ze mam same czarne myśli:-( Ala śpi- jak jest deszczowo to przesypia i pół dnia. Ale jakoś mnie to nie cieszy. Kiepsko widzę te jesień- zawsze chodziłyśmy na dwa spacerki dziennie, a teraz to trudno wybrać się choćby na jeden, tak pada...brrr:-(
 
My tak jak Almani zawsze dwa spacerki, a tu dzisiaj nic :no: Mały śpi już 3 godzinę, tyle że starszy nie wie co ze sobą zrobić :sorry:

Może daj starszemu klocki albo plastelinę - u mnie w domu zawsze się to sprawdzało:-)
Też się trochę nudzę....może powinnam wziąć się za nieszczęsną naukę gotowania...nie wiem czemu tak mam, że umiem zrobić tort, upiec ciasto, przyrządzić deser...a zrobienie kotleta potrafi mnie przerosnąć:zawstydzona/y:
 
Dziś zakupy mi się kłaniają bo na obiad pizza , sos wołowy i kluski parowe oraz pyzy w programie i trzeba składniki kupić:tak::tak::tak:
A ja żurek z kiełbaska robię i placki ziemniaczane:-D

Duszone ziemniaczki w lupkach salatka z roznych salat pomidorami i marchewka w sosie sezamowo miodowym i pieczone pikantne udka z kurczaczka
I weź się tu odchudzaj:sorry::-D

normalnie żonglerka daniami kuchennymi....wszyscy lubią tylko karpatkę,gyrosa, pomidorówkę,frytki i kurczaka oraz pieczoną szynkę...a reszta to lepiej nie mówić:eek::eek::eek:
to masz już menu na 6 dni :-D:-D:-D

Dzień dobry wszystkim:) Moja dzidzia doszła do wniosku, że 5 rano to piękna pora na zabawę i fika sobie po łóżku...kopiąc mnie i tatusia:-p
Moja do takiego wniosku dochodzi co drugi poranek:sorry:

No i dzisiaj moja Julcia 5 miesiąc zaczęła. Jak to szybko zleciało ....
Sto lat! Sto lat!... Buziaki dla Julki!!!:happy::happy::happy:
I pisałam na zamknietym, ale i tu powtórze - całuski tez dla naszego 6-miesiecznego Karolka!!! :happy::happy::happy:

Didi - fajnie, ze podlaczyli Cie juz do swiata :-D

A wogóle - CZEŚĆ wszystkim!!!
Jestem u rodziców, mała śpi, ja jej pilnuje:-D;-) bo czasem wybudza sie z płaczem a komputer jakos sam sie właczył i ustawił na bb :-D:-) Ale przynajmniej znów udało mi sie nadrobic Otwarty :-)
 
reklama
Ech pogoda, pogoda - w końcu dotarła do nas jesień czy chcemy tego czy nie. My tez się kisimy w domu. A w dodatku remontuja nam klatke schodową w bloku i tylko czekam jak zaczną nam podtrówać różnymi chemikaliami.
 
Do góry