reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Nesa mój mały przestał przybierać na cycu. Zaczęłam dawać zupki kaszki itp i z powrotem przybiera prawidłowo. A tez robiłam i krew i mocz bo już szukali infekcji. Głowa do góry. Będzie dobrze.
 
reklama
czesc dziewczyny

Jeśli ktoras z was chce to mam przepisy na zupki i dania dla naszych rybek. siostra mi przeslala...mam to w wordzie wiec jesli ktoras z was zainteresowana to na priv zostawcie mail to wyśle.
 
Hejo mamki :)) Ciesze sie jak male dziecko ale to tak jak co rok :)) Dzis jest moj dzien ! Stara dupa ze mnie 20 na karku :)) Niechce sie chwalic ale jestem happy :) To moje pierwsze urodzinki z mala .. Tzn Nadinka wczesniej w brzusiuu czekala :))

Milego dnia mamki Mam nadzieje ze moj bedzie udany Chociaz ptys i Nadina juz oto dbaja :))
 
reklama
Witajcie!!!
Dawno mnie nie było na tym wątku, udaje się narazie na bieżąco być z privem i wątkami tematycznymi, główny jakoś "został na poboczu" :zawstydzona/y: Obiecuję poprawę :tak:

A narazie mówię wszystkim DZIEŃ DOBRY!!! Ja i mój skowronek na nogach już od 5:30 :sorry: Ja wiem, że np dla Spaczyny to norma, ale DLACZEGO W NIEDZIELĘ?? :sorry:
Dziecię grzecznie się bawi, zupa już ugotowana, łazienka wysprzątana (bo wczoraj nie skończyłam) i teraz czekamy na M. Miałam jeszcze śniadanie przygotować, ale to już by miał chyba za dużo tego dobrego... ;-)

Miłego dnia!!!
 
Do góry