reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

dzieki, ten syropek pijemy od dwoch dni i jest poprawa...

zapalenia ucha nie miala na szczescie, aleblona zaczela czerwienic sie, wiec nie wiadomo co z tego mogloby sie wyklup...antybiotyk zmieniony i jest mala poprawa ale bez rewelacji...:-:)-:)-(

a wiecie moze przez ile dni mozna podawac dziecku smecte??
Madzienka ja maksymalnie podawałam 2 dni:sorry:
ale oprócz smecty na biegunkę możesz spróbować podać łyżeczkę rozgazowanej coca coli pani doktor mi tak poleciła jak Ami biegunki miała:sorry:
Oby antybiotyk szybko przyniósł pozytywne efekty:tak::tak::tak:
Ja z miłą chęcią na spacer mogę się umówić tylko jak na razie moja Maja choruje:-:)-:)-(
Biedna Maja ale ją to chorubsko trzyma:no::no: szybkiego powrotu do zdrówka życzę bo już pewnie dzieci w przedszkolu się za nią stęskniły:sorry:
Solange czekam na wieści:-):-):-)
Fogia jak tam zdrówko u Filipka?
 
reklama
Witam wieczorkiem;-)

Wczoraj miałam swoją pierwszą jazdę po mieście od zdanego egzaminu z małżem przy boku:tak::tak: było całkiem nieźle nawet parkowanie przy realu ładnie mi wyszło :tak::tak: gorzej było jak pojechaliśmy do Carrefoura :zawstydzona/y: na parkingu za szybko w zakręt weszłam i przywaliłam kołem w krawężnik:sorry: aż się małż uniósł:eek: może się tym nie zrazi i będzie chciał dawać mi samochów:sorry:

:-) Pamiętam swoje początki! :-) Stres,tylko ja jeździłam z tata na początku! Matko jak se przypomne!!!!brrrr......;-)
aluśkaKwestia wprawy!!!będzie dobrze! A i mąż bedzie dawał bo kiedyś będzie potrzebował Ciebie-kierowcy. Znam to bardzo dobrze, wiem co mówię!!!;-)
 
Witam wieczorkiem

Sundey
to przyjedz do nas na spacerek.

aluska nie martw się trochę poćwiczysz i będzie dobrze:tak:

oj sundey ja też znam to bardzo dobrze jak trzeba kierowcę.

mały mi już śpi, M go wykąpał. ciekawe ile razy mi się obudzi już raz zdążył od 20-tej.
ja też już zmykam. pa
 
dzieki, ten syropek pijemy od dwoch dni i jest poprawa...

zapalenia ucha nie miala na szczescie, aleblona zaczela czerwienic sie, wiec nie wiadomo co z tego mogloby sie wyklup...antybiotyk zmieniony i jest mala poprawa ale bez rewelacji...:-:)-:)-(

a wiecie moze przez ile dni mozna podawac dziecku smecte??

tylko wiesz że jeśli jest biegunka to ten antybiotyk nie bardzo zadziała
polecam Hipp ORS 200 nam przy rotach ratował życie
Dicoflor 30 -osłona do antybiotyku - jest bez mleka, dla alergików

ciekawe co u SOLANGE :happy:
 
tylko wiesz że jeśli jest biegunka to ten antybiotyk nie bardzo zadziała
polecam Hipp ORS 200 nam przy rotach ratował życie
Dicoflor 30 -osłona do antybiotyku - jest bez mleka, dla alergików

ciekawe co u SOLANGE :happy:

Dziekuję Basieńko...
Dicoflor30 podajemy jej razem z antybiotykiem

Na szczęście (tfu tfu nie zapeszając)biegunka ustała, ale jutro kupię ten HippORS200 ciekawe tylko czy jula bedzie chciala go pic:-p:-p:-p:-p

Teraz mamy jakiś nalot na jezyczku taki ciemny...zja juz mam dosyć tego chorobstwa
We wtorek mamy kontrole...trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok

No wlasnie co u Solange:sorry::sorry::sorry::sorry:
 
aluśka dzięki za pamięć. U Filipka bez zmian :-:)-:)-( siedzi cały tydzień w domu, bierze tony leków, a jak kaszlał tak kaszle. Boję się, że doktorka będzie chciała podjąć tym razem jakieś poważniejsze decyzje. :-:)-:)-(
A co do jazdy to się nie przejmuj. Ja niby jeżdżę od roku, a 2 tygodnie temu też miałam taką przygodę z krawężnikiem, pod Filipowym przedszkolem. Śpieszyłam się do pracy, a mijałam się z innym samochodem na wąskiej uliczce. Zdarza się.
 
Witam
To widzę że Fifi tak jak Maja, też już tydzień w domu siedzi a jak miała katar tak nadal ma, pełno syropków jej daję i nic nie pomaga, nawet już własnoręcznie syrop z cebuli robiłam:crazy::crazy:
A co do jazdy to najlepszemu kierowcy się czasem zdarza wpadka, ja prawko mam od 5 lat a jeżdżę jak "niedzielny" kierowca:sorry::sorry:
 
Witajcie, my już po zakupach....zmykamy na obiadek do tesciow...

Nasza Juleczka dzisiaj świętuje ukończone 10 miesięcy, a więc córeczko zdróweczka:tak::tak::tak:
 
reklama
Hej.
my jużpo zakupach i po obiedzie, ale zaraz też zmykamy odwiedzić rodzinkę

no to Juleczko zdrówko:tak:


A co do jazdy to najlepszemu kierowcy się czasem zdarza wpadka, ja prawko mam od 5 lat a jeżdżę jak "niedzielny" kierowca:sorry::sorry:

ja mam od 9 lat a też nie powiem żeby mi to super szło. oj jakoś tam się jeździ:sorry:
 
Do góry