reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

...ja mam przeczucie,ze przez to,ze taka chuda jestem dzidzia sie nie bedzie miescic i wczesniej bedzie chciala wyjsc...ale lekarz moj tylko sie smieje i mowi,ze chudosc nie ma tu nic do rzeczy:tak: ..zobaczymy, na razie wszytsko jest ok :-)
 
reklama
Witaj emira :tak:

Też tak miałam, ale przyjaciółka zaciągnęła mnie na 'dzidziusiowe' zakupy i mnie zmusiła do kupowania, więc jak sobie pofolgowałam tak teraz nie mogę przestać :rofl2:
Teraz też mąż zaczał napierać :-D W sumie nie mamy jeszcze dużo rzeczy... Planujemy w listopadzie zakupić łóżeczko, wózek i fotelik... a drobiazgi to tak na bierząco będę kupować
a juz od samego poczatku zaczelam kupowac ubranka!a moj to jakies starej daty:no:jest.najpierw nikomu nie moglam mowic ze jestem w ciazy:wściekła/y:bo do 3 miesiaca to pech:no:to jeszcze najlepiej jak bym kupowala ubranka jak sie dziecko urodzi:szok:ale byly klutnie:crazy:
 
...ja mam przeczucie,ze przez to,ze taka chuda jestem dzidzia sie nie bedzie miescic i wczesniej bedzie chciala wyjsc...ale lekarz moj tylko sie smieje i mowi,ze chudosc nie ma tu nic do rzeczy:tak: ..zobaczymy, na razie wszytsko jest ok :-)

U mnie mały cały czas jest głową w dół, ginka się boi, że się przekręci przed samym porodem pupa do wylotu :/ ponoć często tak bywa, jak dziecko od początku ciązy jest główką do dołu, martwię się tym :-(i od początku ciąży mały jest bardzo ale to bardzo nisko, nie wychodzi powyżej pępka, przez co mam strasznie opuszczony nisko brzuch, no zobaczymy czas pokaże ......



Tez bym chciala w styczniu ale to bedzie dosyc dlugo po terminie wiec lepiej niech mnie nie slucha i urodzi sie w grudniu ;-)

Racja, jeszcze się w brzuchu mówić nauczy i bedzie problem albo raczkować ;) :-D
 
lepiej niech nasze pociechy zabardzo sie nie pchaja,niech w terminie wyrzymaja!!nobo jak by niebylo wtedy beda duze i zrowe!a to jest najwazniejsze
 
...ja mam przeczucie,ze przez to,ze taka chuda jestem dzidzia sie nie bedzie miescic i wczesniej bedzie chciala wyjsc...ale lekarz moj tylko sie smieje i mowi,ze chudosc nie ma tu nic do rzeczy:tak: ..zobaczymy, na razie wszytsko jest ok :-)

Też się tym martwiłam i też się ginekolog ze mnie smiała, niestety nie ma tak lekko i te chude i te grubsze czeka jednakowa praca :)

Ja przed ciąża wazyłam 47 kg :eek: teraz 61 kg, ale jak dla mnie to nadal mało :)

chce więcej!
 
cherie- nie martw sie. Moze sie urodzic wczesniej ale wcale nie musi. Widze, ze sytuacje mamy praktycznie identyczne. Ja staram sie jednak wolniutko do pracy chodzic a jedynie zwolnilam znacznie obroty. Nie musze dojezdzac, w pracy mam mila atmosfere wiec tak jest lepiej. A gdybym teraz zaczela macierzysnki to pozniej musialabym mniejszego smerfa do zlobka wysylac. Dopoki nic sie nie saczy, rozwarcie nie postepuje, to o niczym zlym takie rozwarcie opuszkowe nie swiadczy. Bedzie dobrze!Musimy byc dobrej mysli bo podstawa w takiej sytuacji to spokoj.
 
reklama
a ja raczej na pewno będę na święta z moją Małą... byłam u gina bo miałam zajebiście twardy brzuch i straszne bolesne skurcze. i co się okazało - Niunia się przekręciła główką w dół i jest strasznie nisko... i mam rozwarcie opuszkowe czy jak to on ujął. na szczęście skurcze przeszły a ja jestem przykuta do łóżka. no i załamał ręce widząc moją morfologię - mam straszną anemię...
bosko!

Kochana ty to masz teraz przejscia:-(staraj sie jedenak posluchac lekarza i nie ruszaj sie z tylkiem z łozka:tak:a co do anemii to co przepisal?

wiesz my z nessi /i nie tylko/ mamy termin na sylwestra wiec jest realna szansa :D

Nie chce cie straszyc ale u ciebie to raczej marne szanse na styczen:tak:no ale moze ja sie myle.

NESSI moja corcia byla caly czas ustawiona glka w dól i sie nie obrucila wiec moze u ciebie tez tak bedzie;-)
 
Do góry