reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

reklama
Wiecie może to dziwne, ale przy pierwszej ciąży mieliśmy imię tylko dla chłopca i od początku miał być Patryk i jest, teraz mamy tylko imię dla dziewczynki i oby też się sprawdziło to będziemy mieli córeczkę o imieniu Pola:-) i na szczęście nie musi już być Apolonią,żeby był skrót Pola, bo to teraz osobne imię
 
Wiecie może to dziwne, ale przy pierwszej ciąży mieliśmy imię tylko dla chłopca i od początku miał być Patryk i jest, teraz mamy tylko imię dla dziewczynki i oby też się sprawdziło to będziemy mieli córeczkę o imieniu Pola:-) i na szczęście nie musi już być Apolonią,żeby był skrót Pola, bo to teraz osobne imię

to tak jak u mnie:-) w pierwszej ciąży miałam tylko imię dla córki i urodziła się Wiktoria, teraz mam tylko dla chłopca - Oskar:-)
 
My w 1 ciąży na początku mieliśmy imię tylko dla chłopca (Konrad) a urodziła się Kingusia (znaliśmy wcześniej płeć, więc się namyśliliśmy ;-) ).
 
Mój mąż nie chce słyszeć o innym imieniu dla dziewczynki jak Zuzanna...mnie natomiast podoba się Zosia, Kalinka, Hania...ale tak naprawdę narazie nie wiem na 100%. Dla chłopca podoba mi się Szymon, Bartosz, Antoni. Narazie jeszcze nie wiem...;-)
 
my mamy nadzieje na dziewczynke prawdopodobnie bedzie Nikola Magdalena a jesli chlopiec to moze Konrad Krzysztof lub na odwrót
 
U nas chlopiwe bedzie na 100% Oskar a dla dziewczynki jeszcze nie wybralismy. Moze Lena albo Magdalena albo Jagoda :tak:
 
reklama
Do góry