reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
moje kochanie m dzisiaj wolny dzień na obiecywał mi że jak to fajnie że przed moim pracującym weekendem sobie pobędziemy razem......... taaaa.....rano był na zakupach wrócił po 12 zjedliśmy obiadzio kawke wypiliśmy i zasnął:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no to się nabyliśmy razem że ho ho tym bardziej że ja wypiję jakąś herbatkę i do pracy się będe szykowała:sorry:
aaaa UWAGA ANTKOWI PRZEBIŁ SIĘ NOWY ZĄBEK DOLNA LEWA 2 TAK WIĘC MAMY JUŻ 7 ZĘBÓW:tak::tak::tak:
ania ale macie fajnie z tą popijawką no zazdroszcze wam:tak::tak::tak:
 
Hej my juz w domu Spokojnie zajechalysmy :-)

Jestem podlamana Bo Oliwka ma podejzenie ZESPOLU TURNERA
Poczytajcie sobie o tym na necie Ja poczytalam i jestem podlamana :-(

Dodatkowo oliwka miala wysiekowe zapalenie uszu Ono jest o tyle grozne ze niczym sie nie objawia a moze powodowac GLUCHOTE
Musze ja czesto kontrolowac u laryngologa Pozniej was poczytam Pa
 
Malinka no to faktycznie pobyliscie razem nic tylko pozazdroscic:cool:

Dorota dobrze ze to tylko podejrzenie napewno bedzie wszystko dobrze A z uszkami to pewnie nie bedzie tak zle jak myslisz.Badz dobrej mysli


Ja uporzadkowalam bielizne.Jedna reklamowka na smietnik:szok: ludzie ja to zbieram tego:-D:-D
 
jestem:-D
byłam z kolezanką w lumpku- kupiłam sobie swetr za 1zł:-D normalnie masakra bo nie miałam juz w czym chodzic-w nic starego sie nie mieszcze a kasy nie ma i poza tym skoda na cos nowego bo mam zamiar schudnac do wszystkiego sprzed ciąży:cool2::sorry::sorry::sorry::sorry:

dorota dobrze ze to tylko podejrzenie- trzymam kciuki zeby bylo ok:tak::tak:
 
no i jestem nachwilke
BYlam u lekarza, dostalam skierowanie do neurologa. Jak mogła tak mnie obadała, powiedziala, że to raczej nie migreny biorąc pod uwage poważny wypadek sprzed kilkunastu lat i opis tego co się robi. wzięlam tez wypisy ze szpitala po tym wypadku i wyniki badan, dostalam ochrzan, że tak późno, no ale cóż. Skierowanie z PILNE! więc zarejestrowali mnie na 2 grudnia, normalnie jest termin na połowe przyszlego roku. Mój tylko powiedzial aniemówiłem?, no ćóż, mówił i to od dawna...


Jest dzis wracamy do domu Juz nie musimy tutaj wracac Czekam do 15 na wypis Biore Oliwke i same jedziemy 2 autobusami do domu Nie czekam na G bo musialabym czekac do 18 a ja chce juz byc w domu :-)
Tabletki dostanie na te uszka I jeszcze musze pisemko pisac o umozenie kosztow mojego pobytu tutaj bo byloby to ponad 100 zl A ja mam 100 zl w portfelu Musze leki jej kupic Zajechac do domu I jakis grosz miec dla nas Normalnie juz nie pamietam kiedy nas tak przycislo z kasa :-(

Wiec dozobaczenia w domu :-)Odezwe sie :-)
Nareszcie do domu, nie dziwię ci się że tak Ci spieszo i juz chcesz jak najszybciej z tamtad zniknąć.


wlasnie zadzwoniła do mnie Pani w sprawie pracy o 16 ide po dokumenty do wypelnienia a od ponidzaiłku do pracy :-D:-D:-D:-D:-D:-D może w koncu zla passa sie skończyła
KOchana, trzymam kciukasy!!!!!!!!!


gratuluję Asiu !!!!:-D:-D:-D:-D
A ja WYJĘ z bólu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nic mi nie pomaga !!!!!
Na śniadanie jadłam kiciel i na obiad chyba też to samo będzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rozrywa mi dosłownie głowę,szczękę,nos na kawałki a buuuuuuu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Boziu, współczuje Ci kobieto, jeszcze na to wszystko dom na głowe, mam nadzieje, ze chociaz szkola na bok póki co...


moje kochanie m dzisiaj wolny dzień na obiecywał mi że jak to fajnie że przed moim pracującym weekendem sobie pobędziemy razem......... taaaa.....rano był na zakupach wrócił po 12 zjedliśmy obiadzio kawke wypiliśmy i zasnął:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no to się nabyliśmy razem że ho ho tym bardziej że ja wypiję jakąś herbatkę i do pracy się będe szykowała:sorry:
aaaa UWAGA ANTKOWI PRZEBIŁ SIĘ NOWY ZĄBEK DOLNA LEWA 2 TAK WIĘC MAMY JUŻ 7 ZĘBÓW:tak::tak::tak:
ania ale macie fajnie z tą popijawką no zazdroszcze wam:tak::tak::tak:
Znam ja te wolne dni, mój tez potraf zasnąc tak szybko jak to powiedzial, hihi

No i gratuluje ząbka!!!!!!!!!




Hej my juz w domu Spokojnie zajechalysmy :-)

Jestem podlamana Bo Oliwka ma podejzenie ZESPOLU TURNERA
Poczytajcie sobie o tym na necie Ja poczytalam i jestem podlamana :-(

Dodatkowo oliwka miala wysiekowe zapalenie uszu Ono jest o tyle grozne ze niczym sie nie objawia a moze powodowac GLUCHOTE
Musze ja czesto kontrolowac u laryngologa Pozniej was poczytam Pa
Cos tak kiedyś czytałam o tym zespole, ale nie łam się , to tylkopodejrzenia, no i bywają różne powikłania tej choroby, może nie te najgorsze, trzyzmaj się.

Spadam, dzis placuszki ziemniaczane z jabłuszkami na obiado-kolację.
P zaraz będzie. Musze uciekać, bo jak mnie przylapie, to nici z kolejnego masażu.
 
moje kochanie m dzisiaj wolny dzień na obiecywał mi że jak to fajnie że przed moim pracującym weekendem sobie pobędziemy razem......... taaaa.....rano był na zakupach wrócił po 12 zjedliśmy obiadzio kawke wypiliśmy i zasnął:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no to się nabyliśmy razem że ho ho tym bardziej że ja wypiję jakąś herbatkę i do pracy się będe szykowała:sorry:
aaaa UWAGA ANTKOWI PRZEBIŁ SIĘ NOWY ZĄBEK DOLNA LEWA 2 TAK WIĘC MAMY JUŻ 7 ZĘBÓW:tak::tak::tak:
ania ale macie fajnie z tą popijawką no zazdroszcze wam:tak::tak::tak:
gratuluję ząbka Antoszce.:tak::-D

Hej my juz w domu Spokojnie zajechalysmy :-)

Jestem podlamana Bo Oliwka ma podejzenie ZESPOLU TURNERA
Poczytajcie sobie o tym na necie Ja poczytalam i jestem podlamana :-(

Dodatkowo oliwka miala wysiekowe zapalenie uszu Ono jest o tyle grozne ze niczym sie nie objawia a moze powodowac GLUCHOTE
Musze ja czesto kontrolowac u laryngologa Pozniej was poczytam Pa
będzie dobrze,bo musi być:tak:

no i jestem nachwilke
BYlam u lekarza, dostalam skierowanie do neurologa. Jak mogła tak mnie obadała, powiedziala, że to raczej nie migreny biorąc pod uwage poważny wypadek sprzed kilkunastu lat i opis tego co się robi. wzięlam tez wypisy ze szpitala po tym wypadku i wyniki badan, dostalam ochrzan, że tak późno, no ale cóż. Skierowanie z PILNE! więc zarejestrowali mnie na 2 grudnia, normalnie jest termin na połowe przyszlego roku. Mój tylko powiedzial aniemówiłem?, no ćóż, mówił i to od dawna...

Boziu, współczuje Ci kobieto, jeszcze na to wszystko dom na głowe, mam nadzieje, ze chociaz szkola na bok póki co...

Spadam, dzis placuszki ziemniaczane z jabłuszkami na obiado-kolację.
P zaraz będzie. Musze uciekać, bo jak mnie przylapie, to nici z kolejnego masażu.
Dobrze,że tak szybko ten neurolog.
Co do szkoły to się zastanawiam,bo jutro w szkole cięzki dzień ,a mnie wsio boli....
Kolacyjki pysznej Ci zazdroszczę.
Ja dziś robiłam swoją zapiekankę makaronową a'la pizza.
Pyszniutka wyszła ,tylko ja niewiele zjadłam :-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:o ile to w ogóle jedzeniem można nazwać...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Moi goscie juz poszli ,mlody zadowolony-a to dopiero poczatek hehe:-);-)Zrobilam juz sobie drugie ciasto a reszte jutro kupie:-p
Dzieciaki sie bawia a ja czekam na pogode i staram sie nadrobic wsyzstkie zaleglosci w necie
 
Do góry