reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej ammuski Nie udalo mi sie was wczoraj poczytac Ale dzis jak Oliwka pojdzie na drzemke to napewno was poczytam :-)
Chyba ze uda mi sie wczesniej :-)
Nocka w miare Oliwka kupsko nawalila Ide ja przebrac Jakies sniadanko obie musimy zjesc W planach dzis nic szczegolnego Posprzatac i tyle Do pozniej MILEJ SOBOTY :-)
 
reklama
Witam,

M jeszcze spi, a mala pcha sie do klawiatury :eek:

witajcie kobiet

caly dzien nie moglam wejsc na BB:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale za to dzieki tej pieknej pogodzie odzyskalam energie i wzielam sie za robote.
zaczne od tego ze wstalysmy o 10.30:szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jak dziewczyny spia to i ja spie:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2:

zmienilam posciel,wywietrzylam na dworzu,zrobilam 3 prania.zrobilam porzadek na schodach i na gorze-bo zawsze wszytsko wynosze zna schody a pozniej wesjc nie mozna:cool2:
no i zrobilam porzadek,obiadek,a ze dzis nie moglam wejsc na bb to posprzatlam i poukladlam ew kuchni w szafkach:-D:rofl2:

Weronikak przez ten tydzien choroby taka marudna ze przez cale 2 lata swojego zycia tyle nie byla.wczoraj to mslalam ze je.....
na szczescie dzis [iekne sloneczko wyszlo i od razu zyc sie zachcialo.

to ide poczytac

Zdrówka dla małej :tak: A zęby też mam wszystkie :tak: Ale rwane miałam w dzieciństwie mleczaki, trauma :-(

dowikla a Oliwka nie chce oglądać Epoki Lodowcowej :no::no::no::no::no::no::no::no: boi sie tego tygrysa czy jak mu tam i krzyczy zeby jej to wyłączyć :tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D

Helenka też każe wyłą czxyc bajkę jak jest straszna, ostatnio bała sie gdzie jest Nemo :eek:

Witam wpadłam powiedziec że żyję. Ale ledwo... Ciągle żre się z A. o byle co. Nic mu nie pasuje. Mam takiego doła że hej. Postaram sie byc jutro

To tak jak u mnie :eek: :-(

Kochana,oczywiscie ze Cie zauwazylam i wszytsko przeczytalam:tak::tak::tak:O tym jak sie nasprzatalas,ze dłuuugo pospalyscie i o tym ze mieliscie piekne slonce:tak::tak::tak:
Ale zasiedzialam sie na pasjansie:szok::szok::-D:-D:-D

Och jak ja dawno pasjansa nie stawiałam :szok: chyba sie skuszę :-D:rofl2:

laski terminator 2 wlasnie sie zaczla na tvp1:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Oglądałam poczatek :eek: Nie jest to mój ulobiony film :rofl2:

Hej ammuski Nie udalo mi sie was wczoraj poczytac Ale dzis jak Oliwka pojdzie na drzemke to napewno was poczytam :-)
Chyba ze uda mi sie wczesniej :-)
Nocka w miare Oliwka kupsko nawalila Ide ja przebrac Jakies sniadanko obie musimy zjesc W planach dzis nic szczegolnego Posprzatac i tyle Do pozniej MILEJ SOBOTY :-)

Na przepustce, czy juz w domu?? Bo jeszcze nie nadrobiłam zakegłośc i??
 
no to sie witam i ja :tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)

nocka średnia bo Oliwka sie budziła to na siku to że sie odkryła i musiałąm ja przykryc bo mnie wołała to ze nos zatkany i nie miała jk oddychać:sorry:

także srednio jestem wyspana bo wstała ok 6.40 :tak::tak::tak:

dzis w pracy tylko do 14.00 więc szybko zleci :tak::tak::tak::tak:
dzieciaki mojej siostry są więc Oliwka ma towarzystwo i bawią się wysmienicie:-)
 
Cześć dziewczyny
Witam znó z wielkim bólem głowy. Wieczorem położyłam sobie okład z zamarzniętej pieluszki i cholera tak zasnęłam, chyba załatwiłam sobie zatoki pod okiem, bo bolą mnie i chyba napuchły, a jak zasnęłam to się przekręciłam, okład spadł no i spałam pół twarzą na tym lodzie. Ech...
i tak nic nie pomogło, chociaz, kto wie jakby bolała gdybym okładu nie zrobiła:-)
No zdycham, a mam pranie, sprzatanie, cos na stół uszykować i gości wieczorem. Masakra. P mi ni ep omoże bo po pracy jedzie prosto do tesciowej meble zdemontować z sypialni, cholera wie o której ona go wypusci, póżniej jedziemy zawieźć małą do mojej mamy i mamy wieczór dla siebie. Tak sie cieszylam, że będzie wariactwo, spatykamy sie bez dzieci, a tu dupa, z taka glową to ja najwyżej ... nie wiem co :-(

Dobrze,że tak szybko ten neurolog.
Co do szkoły to się zastanawiam,bo jutro w szkole cięzki dzień ,a mnie wsio boli....
Kolacyjki pysznej Ci zazdroszczę.
Ja dziś robiłam swoją zapiekankę makaronową a'la pizza.
Pyszniutka wyszła ,tylko ja niewiele zjadłam :-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:o ile to w ogóle jedzeniem można nazwać...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oj dziewczyno, współczuję, po takim czasie to już ku końcowi z ta chorobą powinno być, a tu takie cyrki. Jak wyzdrowiejesz, to ja cie o ta zapiekankę poprosze, przepis oczywiście.


hejka :-)
no z moim gardłem o niebo lepiej :tak::tak::tak::tak: ale się ciesze już tak często nie kaszle i juz tak nie dusi,wreszcie jest poprawa.

a Oliwka tak średnio,rano miała 38C ale teraz cały czas 37C:sorry:
i też mniej kaszle ale katar jeszcze jest :cool:

ale i tak zarejstrowaąłm ja na poniedziałek do lekarza,a ludzi w przychodni masakra.nie mogłam się dodzwonić telefonicznie to M szybko poleciał do przychodni bo to 2 ul;ice od naszego domu ,był 15min po otwarciu przychodni i sie przeraził a tam cała przychodnia ludzi,katastrofa normalnie:no::no::no::no::no:

jak tu nie chorowac jak tu w listopadzie 15C na plusie :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: pełno zarazków :tak::tak::tak::tak::tak:


a ja dzis jestem zmeczona ,miałąm dzis straszny ruch ale dałam rade :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p praktycznie cały czas sama otwieram i sama zamykam sklep,szefa praktycznie nie ma,przywozi tylko towar i przyjeżdża po kasę i tyle go widać :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: wszystko na mojej głowie :tak::tak::tak::tak::tak:

dobrze że jutro tylko do 14.00 i półtora dnia wolnego :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Oj, u Was tez jeszcze nie ciekawie, boże jak ja sie boje, że i w nas to uderzy, no nie uchronisz sie człowiecze:sorry:.
A ja wiem jak to jest miec interes na głowie, fajna sprawa mieć u kogoś takie zaufanie. No ja miałam troche wiecej i w sumie nakonie źle na tym wyszłam, ale przez 4 lata były prawie same miody, hihi. Ale powiedz, mimo tego zmeczenia i tak z usmiechem, co? :tak:


No i dupa :zawstydzona/y::-:)wściekła/y: wyobrazcie sobie poszlam po te dokumenty i jak wracałam do domu zadzwoniła do mnie ta kierowniczka że jednak nie bo szefostwo zabralo etaty coś tam jeszcze tłumaczyła jestem zla okropnie powiedzial tylko ze bedzie mial mnie na uwadze szlak by to trafil a tak sie cieszyłam :crazy::szok::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Joasiu bardzo mi przykro, ale pamiętaj, skoro było wywróżone, to będzie spełnione!

A ja uwielbiam syrop z cebuli i gdyby mi sie chciało robic to pilabym i bez choroby:tak:, tylko nie wiem co na to P:-D

Spadam chate ogarnąć, niby nic, ale w takich ruchach jakie mam , drobnostka potrwa do popoludnia, a jeszcze zakupy-kuźwa zapomniałam!
 
MH juz w domu :-)Wczoraj okolo 16 wrocilysmy Za 2 tygodnie mam dzwonic czy sa wyniki krwi
Czekamy czy oliwka choruje na zespol TURNERA :-(

My juz po sniadanku obie :-)
Ja umalowana i ubrana :-)
Zapomnialam na smierc pinu do telefonu a rozladowal mi sie wiec taraz szukam w dokumentach czy mam jeszcze ta kartke z pinem ale narazie nie znalazzlam :-(
Oliwka pomaga mi szukac i bawi sie w papierach A jaka zadowolona :-)
 
Ostatnia edycja:
Sobota, to wszystkie sie za porządki zabrały.
Dorcia, nie maj to w domku, co nie? A czemu sobie na swój pin nie zmieniłas. data jakichs ur np
 
Dziendoberek:-p

wcoraj aks mi plakał praktycznei cały dzien:eek:
Ale a to ładnie spał- o 3 sie obudzil tylko zjadł i poszedl spac- potem 6.30 kupka i jedzonka i znów spac do 9.30:-) więc sie wyspałam:-D:-D


teraz cekam az M wroci i pojdzie z nim na spacer to bede miala troche spokoju zeby sie za cokolwiek łapac w domu:eek:

Anabuba mam czas jaknie spratam i mam syf w domu:-D:-D:-D:-D:-D dziaj bede nadrabiac porzadki:confused2::confused2:
 
reklama
Witam
Jestem niewyspana,zla i wszystko mnei wkurza od samego rana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mlodzi robia sobie co chca a ja bym najchetnej poszła spac:no:Ale mam troche do zrobienia a poza tym pogoda jest fajna wiec pewnie gdzies wyjdziemy
 
Do góry