reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witajcie kochane

moje dzieci juz spia,p pojechal na noc do roboty wiec mam cisze i spokoj:-)
sobota minela pod znakiem prania i sprzatnia,pozniej bylam u mamy,a wieczorem ogladalismy z p film.dzis pospalismy do 10:-)pozniej zrobilamobiadek i po poludniu poszlam do mamy,wrocilysmy przed 20.
pogoda dzis taka sobie byla.moglby w koncu mroz scisnac.
Paulina i ja juz ok,czasami jeszcze jakis kaszel,ale nie grozny.Pauline jeszcez ze 2 dni w domu przetrzymam ze sie wzmocnila.tzn na dwor wychodzi ale do szkoly jeszcze nie pojdzie.
mala tylko nadla ma chrype,nie iwem od czego ale poza tym jest.
 
reklama
Helenkę ochrzciliśmy jak miała pół roku :tak: Razem z naszym ślubem :-p

A Anike to chyba na Wielkanoc :eek: Mam jeszcze problem bo kandydatka na matkę chrzestną zaszła w ciąże ( te bliźniaki o których wam wspominałam ) a ona mieszka kawałek odemnie bo na śląsku, nie wiem czy będę ją ciągnąć z tym brzuchem przez pół Polski :eek::confused2:
na Wielkanoc? to już chyba roczek będzie miała?:-p ja bym poczekała już na roczek:-p dwie imprezy za jednym razem:-p:-p:-p:-p
 
Tesciowka wlasnie poszla:-)Dominik jzu spi a dziewczynki przyniosly sobie koldry i leza na dywanie hehe
Oto wczorajsze foteczki
 

Załączniki

  • SDC11381.jpg
    SDC11381.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 22
  • SDC11379.jpg
    SDC11379.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 20
  • SDC11372.jpg
    SDC11372.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 21
  • SDC11380.jpg
    SDC11380.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 19
  • SDC11374.jpg
    SDC11374.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 20
  • SDC11377.jpg
    SDC11377.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 20
No nie ma to jak w domu :tak:A sama nie wiem dlaczego pinu sobie po swojemu nie zrobilamNa szczescie sam mi sie przypomnial jak szukalam tego papierku z tym pinem :tak:To juz byla ostatnia szansa wpisania pinu przed zablokownaiem telefonu ale TRAFILAM :tak:

Kurcze Oli spala 1 godzine I juz plakala Ale udalo mi sie ja narazie uspokoic I jeszcze spi Moglaby jeszcze do godziny pospac Tp bym cos porobila :tak:

Ja na smierc zapomnialam ze dzis jest u mnie w klatce koleda Tydzien temu planowalam ptzyjac ksiedza A przez szpital zapomnialam Uspalam Oliwke i zasiadlam do kompa I slysze jak dzwonia mi pod drzwiami i dzwonia Az zapukwali do drzwi Pierwszy raz mi koleda pukala do drzwi :eek:Szok No ale ich nie przyjelam bo nic nie przygotowane itp

W nastepnym tygodniu mam sie spotkac z tym facetem Ktory da mi telefon,karte i namiary na kliento i bede dzwonic Mam nadzieje ze uda mi sie jakis grosz zarobic Bo dzis tez sie z G poklocilam bo ona zarobil przez caly miesisac grosze Nie starcza nam na nic Doslownie toniemy w dlugach A to dopiero poczatke mojego siedzenia w domu G juzsobie chyta jakas dodatkowa robote I ma cos niby z kolega na oku A jak to nie wypali to bedzie szukal na necie jakiejs roboty Nie wiem albo niech zmieni wogole robote Albo niech idzie do dodatkowe roboty Bo tak dalej byc nie moze :-(
Juz mi powiedzial ze jak bedzie mial to druga robote to do domu bedzie wracal o 22
A niech wraca Ja jestemw domu z Oli a on ma zaribic na rodzine

u mie koleda co roku po swietach.no jakos sie jesczez wyrabiaja


A ja pozkupkach :tak: Kupiłam kuraka na obiad :tak: Zakupy z jednym dzieckiem to bajka :-D Jeszcze takim co niema nic do powiedzenia :-D:rofl2:
No lae dzięki temu kupiłam Prezenty na mikołajki :tak: Bo później to z Helenka więc by lipa była :eek: Ale mam już z głowy :tak:

Dorota, kolenda w listopadzie :szok::szok::szok::szok:

no fakt,ja tez wole tylko z Weronika poki co jeszcze malo rozumie:-)


Cześć kochane ;-)
Późna godzina to i nie nadrabiam,napiszę tylko że u nas bez zmian-ja masakrycznie kaszlę,Ania zakatarzona...
Mamy na oku mieszkanie nowe,zbliża się barbórka więc i wyprowadzka :-D
A,no i zmieniłam sobie fryzurkę ;-)
Zmiana diametralna bo całkiem inny kolorek i kształt ;-)
Zresztą-same zobaczcie :
Tylko nie patrzcie na moją głupią minę :-D

fajny kolorek
ja tez sie musze ufarbowac bo przez ten tydzien tyle mi siwych wlosow rzybylo ze szok:szok::szok::szok::szok:


tez myslalam o takiej ramce, fajna sprawa, jakiś wujek mi mówił, że ma i wnuki tam na zmiane u latają, był zadowolony.

Dorcia, fajne zdjęcia, mała jak księżniczka śnieżka

fajna taka ramka.ni slyszlaam o takiej ale ciekawy prezent


Dziewczyna,macie coś takiego:eek:;-)?
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
musze sobie to wydrukowac


Bo to taki zabobon :tak:ale nie wszyscy w to wierzą:no::sorry:.Że niby jedno dziecko na ręku a drugie pod sercem:eek:.Mi tam bez różnicy:sorry:,ale byłam zła:crazy:,że chrzestna Olka nie poinformowała mnie,że jest w ciąży:no::sorry:.
Tu masz fajną dyskusję a ostatni post na pierwszej najlepszy.;-):tak:
Poronienie - informacje dla Ciebie: Ksiądz matka chrzestna w ciąży

no ja niby przesadn anie jestem ale 2 razy odmowilambyci achrzestna bo w ciazy bylam
 
Beatka specjlanie dla Ciebie

w nowym 6 sezonie-?housa trafia do waroatkowa,tam ich robi jak chce,ale odstawia vicodin i w koncu wychodzi.13odchodzi ze skaldu i wracaja starzy.i housa MIESZKA u wilsona jakis czas..to tyle poki co:-p
 
reklama
Do góry