reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

moje kochanie m dzisiaj wolny dzień na obiecywał mi że jak to fajnie że przed moim pracującym weekendem sobie pobędziemy razem......... taaaa.....rano był na zakupach wrócił po 12 zjedliśmy obiadzio kawke wypiliśmy i zasnął:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no to się nabyliśmy razem że ho ho tym bardziej że ja wypiję jakąś herbatkę i do pracy się będe szykowała:sorry:
aaaa UWAGA ANTKOWI PRZEBIŁ SIĘ NOWY ZĄBEK DOLNA LEWA 2 TAK WIĘC MAMY JUŻ 7 ZĘBÓW:tak::tak::tak:
ania ale macie fajnie z tą popijawką no zazdroszcze wam:tak::tak::tak:
No to sobie pobyliscie razem :wściekła/y:No ale tacy sa faceci :crazy:Gratki zabka :tak:
jestem:-D
byłam z kolezanką w lumpku- kupiłam sobie swetr za 1zł:-D normalnie masakra bo nie miałam juz w czym chodzic-w nic starego sie nie mieszcze a kasy nie ma i poza tym skoda na cos nowego bo mam zamiar schudnac do wszystkiego sprzed ciąży:cool2::sorry::sorry::sorry::sorry:

dorota dobrze ze to tylko podejrzenie- trzymam kciuki zeby bylo ok:tak::tak:
Moze w przyszlym tygodniu razem wyebierzemy sie do lumpka?Ja tez kasy nie mam A tam moze uda mi sie cos fajnego i za grosze znalesc :tak:
no i jestem nachwilke
BYlam u lekarza, dostalam skierowanie do neurologa. Jak mogła tak mnie obadała, powiedziala, że to raczej nie migreny biorąc pod uwage poważny wypadek sprzed kilkunastu lat i opis tego co się robi. wzięlam tez wypisy ze szpitala po tym wypadku i wyniki badan, dostalam ochrzan, że tak późno, no ale cóż. Skierowanie z PILNE! więc zarejestrowali mnie na 2 grudnia, normalnie jest termin na połowe przyszlego roku. Mój tylko powiedzial aniemówiłem?, no ćóż, mówił i to od dawna...



Nareszcie do domu, nie dziwię ci się że tak Ci spieszo i juz chcesz jak najszybciej z tamtad zniknąć.



KOchana, trzymam kciukasy!!!!!!!!!



Boziu, współczuje Ci kobieto, jeszcze na to wszystko dom na głowe, mam nadzieje, ze chociaz szkola na bok póki co...



Znam ja te wolne dni, mój tez potraf zasnąc tak szybko jak to powiedzial, hihi

No i gratuluje ząbka!!!!!!!!!





Cos tak kiedyś czytałam o tym zespole, ale nie łam się , to tylkopodejrzenia, no i bywają różne powikłania tej choroby, może nie te najgorsze, trzyzmaj się.

Spadam, dzis placuszki ziemniaczane z jabłuszkami na obiado-kolację.
P zaraz będzie. Musze uciekać, bo jak mnie przylapie, to nici z kolejnego masażu.
Luna a co sie dzieje ze na szybko musisz isc do Naurologa Bo ja nie w temacie ?Dobrze ze udalo sie to tak wczesnie zalatwic :tak:
Moje dziewczynki wlasnie zalozyly buty i chca zebym je wypuscila z domu:szok:Mowia ze ida do sklepu kupic ciastka:-D:-D:-D

LUNKA
Fajnei ze masz taki krotki termin do neurologa:tak:
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:tak::tak::tak:

AGNES
Dobrze ze z Wami juz lepiej:tak::tak::tak:
Pogoda rzeczywiscie dziwna jak na listopad,ale zapowiadali ze niby od 4 grudnia ma przyjsc prawdziwa zima
Ciekawe czy ta zima ruszy po 4 grudnia :tak:
No i dupa :zawstydzona/y::-:)wściekła/y: wyobrazcie sobie poszlam po te dokumenty i jak wracałam do domu zadzwoniła do mnie ta kierowniczka że jednak nie bo szefostwo zabralo etaty coś tam jeszcze tłumaczyła jestem zla okropnie powiedzial tylko ze bedzie mial mnie na uwadze szlak by to trafil a tak sie cieszyłam :crazy::szok::-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
Jezu ale Cie potraktowali :-(Jak mozna dac komus dokumenty I pozniej juz pwiedziec ze sie pomylili i o tych etatach?Najpierw zanim sie komus nadzieji narobi sprawdza sie wszystko Ach wspolczuje kochana Ale tak jak Agnes mowi napewno zaniedlugo znajdziesz cos innego Choc wiem ze latwo sie mowi POWODZENIA
aha czyli jak dzis nie włozyłam go przez cały dzień do lodówki to jest do wyrzucenia tak?bo stoi na chłodnej werandzie?:sorry:

ja robiłam z cukrem ale chcę zrobic teraz własnie z miodem i cytryną :tak::tak::tak::tak:

jejku jak Tobie moze to paskudztwo smakować???:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: bleeeee ja jak to czuję to mi na wymioty się zbiera:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


i jak go trzymasz w lodówce to dajesz taki zimny?czy ocieplasz przed podaniem?
jA UWIELBIAM SYROP Z CEBULI i ROBIMY TAK JAK DOWIKLA TRZYMAMY NIE W LODOWCE JAKIES 3 DNI i POD PRZYKRYCIEM ABY NIE BYLO CZUC TEGO SYROPU WSZEDZIE :-p
Moje tez niby sie go baly ale i tak ogladaly hehe:tak:Zreszta One ogladaja nawet Kryminalne zagadki Miami,wiec co tu bede duzo pisac:-D:-D:-D
:-D:-D:-D
Witam wpadłam powiedziec że żyję. Ale ledwo... Ciągle żre się z A. o byle co. Nic mu nie pasuje. Mam takiego doła że hej. Postaram sie byc jutro
Oj kochana A moze chcesz sie wlasnie nam wygadac?
Ja mam z G tak ze jak w jednym dniu mi podpadnie to w dany dzien sie nie odzywam za bardzo Na drugi dzien powiem mu o co mi chodzi I jak przychodzi normalny z pracy to jakos sie zgadzamy Raz lepieja a raz gorzej Ale powiedzialam sobie ze nastepnego dnia nie bede rozpamietywala poprzednich dni bo szkoda czasu non stop 24 h na 24 h sie klocic :-(
 
reklama
Sobota, to wszystkie sie za porządki zabrały.
Dorcia, nie maj to w domku, co nie? A czemu sobie na swój pin nie zmieniłas. data jakichs ur np
No nie ma to jak w domu :tak:A sama nie wiem dlaczego pinu sobie po swojemu nie zrobilamNa szczescie sam mi sie przypomnial jak szukalam tego papierku z tym pinem :tak:To juz byla ostatnia szansa wpisania pinu przed zablokownaiem telefonu ale TRAFILAM :tak:

Kurcze Oli spala 1 godzine I juz plakala Ale udalo mi sie ja narazie uspokoic I jeszcze spi Moglaby jeszcze do godziny pospac Tp bym cos porobila :tak:

Ja na smierc zapomnialam ze dzis jest u mnie w klatce koleda Tydzien temu planowalam ptzyjac ksiedza A przez szpital zapomnialam Uspalam Oliwke i zasiadlam do kompa I slysze jak dzwonia mi pod drzwiami i dzwonia Az zapukwali do drzwi Pierwszy raz mi koleda pukala do drzwi :eek:Szok No ale ich nie przyjelam bo nic nie przygotowane itp

W nastepnym tygodniu mam sie spotkac z tym facetem Ktory da mi telefon,karte i namiary na kliento i bede dzwonic Mam nadzieje ze uda mi sie jakis grosz zarobic Bo dzis tez sie z G poklocilam bo ona zarobil przez caly miesisac grosze Nie starcza nam na nic Doslownie toniemy w dlugach A to dopiero poczatke mojego siedzenia w domu G juzsobie chyta jakas dodatkowa robote I ma cos niby z kolega na oku A jak to nie wypali to bedzie szukal na necie jakiejs roboty Nie wiem albo niech zmieni wogole robote Albo niech idzie do dodatkowe roboty Bo tak dalej byc nie moze :-(
Juz mi powiedzial ze jak bedzie mial to druga robote to do domu bedzie wracal o 22
A niech wraca Ja jestemw domu z Oli a on ma zaribic na rodzine
 
A ja pozkupkach :tak: Kupiłam kuraka na obiad :tak: Zakupy z jednym dzieckiem to bajka :-D Jeszcze takim co niema nic do powiedzenia :-D:rofl2:
No lae dzięki temu kupiłam Prezenty na mikołajki :tak: Bo później to z Helenka więc by lipa była :eek: Ale mam już z głowy :tak:

Dorota, kolenda w listopadzie :szok::szok::szok::szok:
 
My po basenie:tak:,dzieciaków z wioski się najechało:confused2: i 2 instruktorów było w basenie,ścisk niesamowity:crazy:,Jak szliśmy do samochodu to Olek Jula złapał od tyłu za szyję,aż mały usiadł i całe plecy gołe miał:wściekła/y::wściekła/y:,za karę na zapiekanki nie pojechaliśmy:no:.
A ja pozkupkach :tak: Kupiłam kuraka na obiad :tak:
Dorota, kolenda w listopadzie :szok::szok::szok::szok:
U mnie na późny obiad udka pieczone będą:tak:.U teściowej brata na Śląsku to też na początku grudnia ksiądz chodzi,bo parafia duża i nie wyrabiają się:no:.W Warszawie to raz na kilka lat kolęda jest:tak:.
 
Moje mlode spia,ja wlasnie skonczyla sprzatac odkurzaczem i jestem juz jakas zmeczona:szok:Bylismy na dworze ponad dwie godziny i jest tak cieplo ze dzieciaki biegaly bez kurtek i bez czapek:tak::tak:
 
No nie ma to jak w domu :tak:A sama nie wiem dlaczego pinu sobie po swojemu nie zrobilamNa szczescie sam mi sie przypomnial jak szukalam tego papierku z tym pinem :tak:To juz byla ostatnia szansa wpisania pinu przed zablokownaiem telefonu ale TRAFILAM :tak:

Kurcze Oli spala 1 godzine I juz plakala Ale udalo mi sie ja narazie uspokoic I jeszcze spi Moglaby jeszcze do godziny pospac Tp bym cos porobila :tak:

Ja na smierc zapomnialam ze dzis jest u mnie w klatce koleda Tydzien temu planowalam ptzyjac ksiedza A przez szpital zapomnialam Uspalam Oliwke i zasiadlam do kompa I slysze jak dzwonia mi pod drzwiami i dzwonia Az zapukwali do drzwi Pierwszy raz mi koleda pukala do drzwi :eek:Szok No ale ich nie przyjelam bo nic nie przygotowane itp

W nastepnym tygodniu mam sie spotkac z tym facetem Ktory da mi telefon,karte i namiary na kliento i bede dzwonic Mam nadzieje ze uda mi sie jakis grosz zarobic Bo dzis tez sie z G poklocilam bo ona zarobil przez caly miesisac grosze Nie starcza nam na nic Doslownie toniemy w dlugach A to dopiero poczatke mojego siedzenia w domu G juzsobie chyta jakas dodatkowa robote I ma cos niby z kolega na oku A jak to nie wypali to bedzie szukal na necie jakiejs roboty Nie wiem albo niech zmieni wogole robote Albo niech idzie do dodatkowe roboty Bo tak dalej byc nie moze :-(
Juz mi powiedzial ze jak bedzie mial to druga robote to do domu bedzie wracal o 22
A niech wraca Ja jestemw domu z Oli a on ma zaribic na rodzine
Dobrze ze przypomnial sie Tobie ten pin:tak:Ja kiedys na smierc zapomnialam NIK do przelewow internetowych i to byla masakra,bo nawet nei mialam pojecia gdzie tego szukac ale wkoncu znalazlam:tak::tak::tak:
Az ta kasa a raczej jej brakiem to rzeczywiscie nieciekawie:no::no::no:
Oby sie ulozylo

A ja pozkupkach :tak: Kupiłam kuraka na obiad :tak: Zakupy z jednym dzieckiem to bajka :-D Jeszcze takim co niema nic do powiedzenia :-D:rofl2:
No lae dzięki temu kupiłam Prezenty na mikołajki :tak: Bo później to z Helenka więc by lipa była :eek: Ale mam już z głowy :tak:

Dorota, kolenda w listopadzie :szok::szok::szok::szok:
Co kupilas na Mikojalki-pochwal sie:-p
Ja po prezenty na Mikolajki podjade sobie jakos w przyszlym tygodniu:tak::tak::tak:
 
reklama
Helenka dostanie kasę sklepowa :tak: Z akcesoriami :tak: A dla Niki kupiłam bąka i nowe smoczki :rofl2: Niki ma mnóstwo zabawek po Helence wiec ten prezent tylko po to żeby Helenka zobaczyła, że Anika też dostała :tak:
 
Do góry