reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świąteczne prezenty - pomysły

kalemeon1

Mała MI - 28.02.2010
Dołączył(a)
15 Październik 2009
Postów
2 252
Miasto
Wrocław
Hej :-)
Na wątku głównym Któraś z Was zaproponowała, by podzielić się pomysłami na prezenty świąteczne dla naszych bliskich.:-D
Uważam to za świetny pomysł, :tak: bo czasami nie mamy czasu na myślenie co komu kupić i gdzie lub po prostu nie mamy pomysłu:-( i chciałybyśmy odgapić ;-)

Zatem proponuję, by w tym wątku pisać (jeśli oczywiście chcecie):
- co komu można sprezentować,
- gdzie daną rzecz można kupić (jeśli to coś nietypowego)
- i gdzie jest najtaniej.


Zacznę może ja: :-)
- dla teściowej - kijki do nordic walkingu, żeby łatwiej się jej chodziło (jest po operacji kręgosłupa) - kupiłam w Auchan za 40PLN;
- dla szwagierki - komplet książek "Dom nad rozlewiskiem" - najtaniej jest na allegro, z przesyłką zapłaciłam 77PLN za 3 książki;
- dla rodziców - zestaw: kompas, busola, termometr - jeszcze nie kupiłam, ale można dostać w marketach do 150PLN;
- dla babci - komplet: szal i rękawiczki

Nie mam pojęcia co mogę podarować:
- siostrze (26lat) i jej facetowi (Anglik - 31lat)
- teściowi (70lat) - on wszystko ma i niczego nie potrzebuje:-(
 
reklama
Nie mam pojęcia co mogę podarować:
- siostrze (26lat) i jej facetowi (Anglik - 31lat)
- teściowi (70lat) - on wszystko ma i niczego nie potrzebuje:-(

  1. Siostrze proponuje zebys kupila tak jak ja mojej czyli bon prezentowy do jakiegos sklepu. Ja mojej dam bon na 100zl do Orsay'a i w ciagu calego roku moze go zrealizowac iw ybrac sobie co jej sie spodoba. Bo moja siorka to cholernie problemowa osoba jezeli chodzi o prezenty :sorry:
  2. A dla tego faceta od siostry to moze kup jakis ladny perfum lub poprostu spytaj siostry co mozna mu dac w prezencie, moze Ci podpowie.
  3. A tesciowi jakies dobre drogie witaminy dla seniorow, jesli bedzie je zazywal. Ja chcialam kupic takie mojej babci, ale ona nie bedzie nic brala, zeby lepiej sie poczuc :sorry:tylko non stop faszeruje sie durnymi lekami i to nie raz bez powodu :eek:
A ja kompletnie nie mam pojecia co mozna kupic mojemu tesciowi :sorry: Koszul i krawatow ma od zasr***a. Nie pali. Wypic lubi, ale przeciez nie kupie mu wodki pod choinke :eek: Zdrowy jak ryba, wiec nic z dziedziny witamin czy sprzetow zdrowotnych mu nie jest potrzebne. No masakra jakas z nim.
No i jeszcze moj brat, ktory ma 21 lat i babcia po 70tce.
 
Ja mam ten sam problem co Wy... Co prawda ustaliliśmy w obu rodzinkach że gdzie to możliwe (czytaj: po ślubie) to kupujemy po jednym wspólnym prezencie.
Siostra mężą podpowiedziała mi żeby Teściowi kupić karafkę na winko (bo on sam robi pyszne winogronowe i trzyma w zwykłych butlach po winie), ale z teściową gorzej....Myślałam o jakiś ładnych poszewkach na poduszki...
 
Shingle ta fontanna jest swietna, tez ja kiedys ogladalam. Moze tesciowej tez kup taka sama i bedziesz miala ja z glowy ;-)

Ja wczoraj zamowilam juz prezenty dla tesciow. Zawsze to dwie osoby mniej do kombinowania. Tesciowej zamowilismy shishe, wegielki i tyton wisniowy :cool2: a tesciowi maszynke do strzyzenia wlosow, bo nie ma, a wiecznie chce, zebym go obcinala maszynka mojego G. A ta maszynka ostatnio sie cosik zrypala, bo jest juz bardzo stara i wyzyta, wiec prezent praktyczny :-D ale to G sam wymyslil do tatusia wiec jakby co to nie na mnie :-p



Teraz jeszcze przede wszystkim moj Brat (21lat), Babcia (72lata) i Mama (45lat) :sorry:
 
Nie pali. Wypic lubi, ale przeciez nie kupie mu wodki pod choinke :eek:

Czemu nie? Moja siostra właśnie kupiła teściowi jakiego wypasionego wiskacza ze szklankami, drogo, elegancko, facet będzie szczęśliwy, ew. karafka na trunki to też niezły pomysł.

Potrzebuję jeszcze prezenty dla 19 latki, 13,14 i 16 latki, mojej szwagierki i teściów... Jak widzicie jeden wielki dramat...

Wiesz, każda nastolatka ma za mało kosmetyków. A takie poważne, dorosłe perfumy... Co jeszcze, dobre słuchaweczki do mp3 (np. sennheiser), książki (ale to musisz choć trochę znać zainteresowania), wypasiony terminarz - taki co się zmienia wkłady co roku, ładny zestaw do pisania (dziewczyny na pewno dużo piszą) typu pióro + ołówek. Jeśli któraś ma zacięcie plastyczne, to mogę Ci wskazać konkretne gadżety, podobnie z książkami.
A ja w tym roku mam tylko najbliższych i wszystko obleciałam książkami (no chłopcy dostaną jeszcze gogle i lego), za to jak jest moja bratowa to mamy problem, bo ona jest straszliwie wymagająca.
An
 
Potrzebuję jeszcze prezenty dla 19 latki, 13,14 i 16 latki, mojej szwagierki i teściów... Jak widzicie jeden wielki dramat...

Jeśli chodzi o te X-latki, to ja doszłamm do wniosku, że w tym wieku ciężko dogodzić z prezentami. Więc pod choinką u mnie wylądują koperty z pieniążkami (niech sobie kupią co będą chciały) i po jakiejś młodzieżowej książce :-)


Siostra mężą podpowiedziała mi żeby Teściowi kupić karafkę na winko (bo on sam robi pyszne winogronowe i trzyma w zwykłych butlach po winie), ale z teściową gorzej....Myślałam o jakiś ładnych poszewkach na poduszki...

Jak chcesz jakieś niestandardowe poszewki, to spróbuj zamówić przez neta (superfoto.pl), bądż w sklepie z artykułami foto poszewki ze zdjęciami.
Ja w zeszłym roku rodzicom takie sprezentowałam i bardzo się podobały :-)
 
Ja moim rodzicom w tym roku już zakupiłam karafkę, :-)
w tym roku skromnie, budzet mam mocno okrojony, a co udaje mi sie odłozyć, to zostawiam na przyszłośc na pieluchy :-)

co do nastolatek - to faktycznie w tym wieku przynajmniej mnie brakowało kosmetyków. Może płyty CD, jak sie zna gust muzyczny? teraz wszystko mozna ściągnąć z neta, ale oryginały zawsze lepiej wyglądają. A ksiażki - jak lubią czytać, to popieram.

Głupio mi tak troche pisać - robie ręczną biżuterię z kamieni i szkatułki zdobione, gdyby któraś z was uznała, że to dobry pomysl na prezent dla nastolatki/teściowej/mamy, to proszę o info na priva.

A co do teściów i ojców - z nimi zawsze jest problem. A może jakieś narzędzia? Chociaż dobry trunek to jest naprawdę dobry prezent, faceci cieszą się z czegoś takiego.

Jeżeli chodzi o te poszewki na poduszki - któraś pisała - śliczne rzeczy (acz niezbyt tanie) są w sklepach home&you.
wczoraj byłamw lidlu i powiem wam, że "rzucili" tam jakieś ręczniki pierrre cardin czy coś takiego - całkiem elegancko wyglądały, były też szlafroki - nie głupi prezent taki szlafrok, sama kiedyś dostałam i często się przydaje (zwłaszcza zimą) :-)
 
reklama
Kochane u mnie na szczęście nie ma większego problemu z prezentami, bo ja tam w tym roku stwierdziłam, że zapytam każdego co chce i tak będzie najlepiej:-) no i oczywiście w tym roku pójdę na łatwiznę i kupię wszystko na allegro:-D

1. Rodzice -> komplet pościeli z kory http://allegro.pl/item835180094.html wzór 157
2. Mężuś -> portfel Portfel skórzany BAG STREET 912 brąz (831437220) - Aukcje internetowe Allegro
3. Siostra z chłopakiem -> kalendarz na ścianę Simpsons KALENDARZ 2010 Simpson HOMER Simpsonowie (837211992) - Aukcje internetowe Allegro
4. Siostra (22lata) -> torba na ramię lub portfel lub kalendarz na ścianę z Paryżem (jeszcze nie zdecydowała:-p) Portfel haftowany haftowane K-4k 7 kolorów NEW (826428188) - Aukcje internetowe Allegro
5. Siostra (16lat) -> kolczyki z sowami i chyba do tego jeszcze jakieś inne kolczyki Kolczyki sowa folk TRZECIA PARA GRATIS retro (831524966) - Aukcje internetowe Allegro
6. Teściowie -> hmmmm tu jeszcze nie wiemy:-p
7. Siostra Mężusia z narzeczonym -> komplet ręczników http://allegro.pl/item834842296_hit_prezent_pod_choinke_komplet_recznikow_w_kart.html

Mniej więcej takie te prezenty, ale nie wszystkie jeszcze są do końca wybrane
:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry