reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
witam, u mnie choinka juz stoi, Duet dzisiaj nie zwiał,ale przy tym mrozie wychodzą tylko na chwilę, na czas robienia stajni, z młodym siedzimy w domu, jeszcze troche leci mu z nosa, czasami kaszlnie, poczekam na odwilż.
Wiemy już jakie i gdzie płytki w łazience, jutro liczymy ile- chyba, drzwi nie udało nam się zamówić bo znowu nie dojechały próbki drewna, mamy yc jutro, zresztą w sobote lampek też nie kupiliśmy bo wszystko było pozamykane, więc przeszlo to na poniedziałek. No i jak zwykle roboty tyle ze nie wiadomo w co rece włożyć.
 
no skoro się dopytujecie jak było u Kaki i jak jej efekty
To tak nie wiem jak można zaprosić do takich warunków:sorry: poczęstować czymś co chyba kawy na oczy nie widziało + te śmieszne pierniczki cały czas mnie brzuch boli:cool: Normalnie stracone popołudnie:crazy: Co do Kaki ehhh tak jak myślałam koloryzuje na całego ze niby waga spada ale wiadomo każdy widzi co chce widzieć:sorry: bo prawda była czasem zbyt bolesna.
ps chyba wiecie jak to przeczytać:cool2:
:-D:-D

Zimno u nas nawet nie chce się wychodzić, brrrr....
Wczoraj była u nas imprezka, znajomi z synkiem 5 mc starszym od Bartka, fajnie się bawili ale nasze dziecko padło już o 20.00 wiec poszłam położyć a tamten dalej sam się bawił.
Dziś Bartek zrobił pobudkę przed 9 ale ciężko było wstać...
Po południu spał tylko 20 min wuięc wieczorem szybko go zmogło.
A ja też już padam. Nie jest mi dane wyspać się...:sorry:
 
Dzieki za komplementy :)
tak wozek mam nowy :tak:tj zamienilam sie z kolezanka :tak:ona chciala taki jak mialam ja a ja taki jak miala ona
ten jest wygodniejszy i cieplejszy dla malej:tak:
No i wszyscy zadowolenia z wozeczkow :tak:
no skoro się dopytujecie jak było u Kaki i jak jej efekty
To tak nie wiem jak można zaprosić do takich warunków:sorry: poczęstować czymś co chyba kawy na oczy nie widziało + te śmieszne pierniczki cały czas mnie brzuch boli:cool: Normalnie stracone popołudnie:crazy: Co do Kaki ehhh tak jak myślałam koloryzuje na całego ze niby waga spada ale wiadomo każdy widzi co chce widzieć:sorry: bo prawda była czasem zbyt bolesna.
ps chyba wiecie jak to przeczytać:cool2:

Minisia a jak ogrzewanie naprawione??? U was widać bolszeeee prezenty:-p:-p:-p

Aniaaa ehhh ja mam tylko małe postanowienia, dobić do swoich wymiarów, zaprzyjaźnić się z samochodem, i być lepszą matką i żoną:zawstydzona/y:
U smialam sie z tej wizyty u Kaki Oczywiscie wiemy jak to przeczytac I jak przeczytalam ze w postanowieniach chesz sie zaprzyjaznic z samochodem to mnie wpadlo do glowy Moje postanowienie Zaprzyjaznic sie z G :-p
:-D:-D

Zimno u nas nawet nie chce się wychodzić, brrrr....
Wczoraj była u nas imprezka, znajomi z synkiem 5 mc starszym od Bartka, fajnie się bawili ale nasze dziecko padło już o 20.00 wiec poszłam położyć a tamten dalej sam się bawił.
Dziś Bartek zrobił pobudkę przed 9 ale ciężko było wstać...
Po południu spał tylko 20 min wuięc wieczorem szybko go zmogło.
A ja też już padam. Nie jest mi dane wyspać się...:sorry:
Fajnie ze dzieciaczki sie wybawily Oliwka wczoraj za dnia nic nie spala Ja tez sie nei wyspalam Nocka u ans straszna Pol nocy przeplakane Oj moglaby ta ostatnia 4 juz wylesc :wściekła/y:W planach lodowka i polka Oliwkowa w kuchni Ogarnac mieszkanie I isc z Oliwka na dwor ale w wozku W koncu musze wypis odebrac MILEGO DNIA DZIEWCZYNY
 
no skoro się dopytujecie jak było u Kaki i jak jej efekty
To tak nie wiem jak można zaprosić do takich warunków:sorry: poczęstować czymś co chyba kawy na oczy nie widziało + te śmieszne pierniczki cały czas mnie brzuch boli:cool: Normalnie stracone popołudnie:crazy: Co do Kaki ehhh tak jak myślałam koloryzuje na całego ze niby waga spada ale wiadomo każdy widzi co chce widzieć:sorry: bo prawda była czasem zbyt bolesna.
ps chyba wiecie jak to przeczytać:cool2:

Minisia a jak ogrzewanie naprawione??? U was widać bolszeeee prezenty:-p:-p:-p

Aniaaa ehhh ja mam tylko małe postanowienia, dobić do swoich wymiarów, zaprzyjaźnić się z samochodem, i być lepszą matką i żoną:zawstydzona/y:
Oż Ty małpo paskudna, moje pierniczki z domieszką olejku rycynowego CI nie smakowały?? A myślisz, ze czemu mam taką super przemianę materii...

Powiem Wam, ze Czarna mnie zainspirowała;-) Odświeżyłam swoje rybaczki z lata. Te co były mega obcisłe są lużne a te co były ok są za duze hihihi.... No ale teraz mam 2 pary spodni pasujących a nie1;-)

I muszę się pochwalić, ze maż mi w sypialni wczoraj takiego komplementa sypnął, że az sie zaczerwieniłam;-)

U mnie sypie śnieg i chciałabym zeby tak zostało do końca tygodnia;-)

A co do postanowień noworocznych...to musze powiedzieć, ze sie naprzyjaźniłam z samochodem tylko nadal jestem weeekndowym kierowcą.

No i po humorku. Pogotowie zabrąło mogego wujka, własnie dostałam telefon...ponoć pluje krwią:crazy:. Mówiłam, ze ten piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma sie skończyć.
 
Hey Mamusie,
wczoraj trzy razy przymierzałam sie do napisania posta, ale zawsze coś :crazy: !!!
Mieliśmy niezły ubaw na śniegu, śmiechu co nie miara i fantastyczny czas razem :tak:
P1040900.jpgP1040901.jpg
Ogólnie mam wszystko przygotowane na Święta. Dziś jeszcze do załatwienia: bank, rachunki, zakupy (słodycze do prezentów) i pewnie coś dla siebie (upatrzyłam fajną bluzkę na Wigilię :-p).

Karola, gratuluję Twojej silnej woli i TAAAKICH POSTĘPÓW!!!! Wiedziałam, że Twój M. nie będzie mógł Ci się oprzeć. I zdrowia wujkowi!!!!!!!!!!!
Pati, u Ciebie jak zwykle młyn; dużo siły Ci życzę!!!!!!!!!!!!!!!

Buziam mocno :***********************
P1040895.jpgP1040891.jpg
 
no skoro się dopytujecie jak było u Kaki i jak jej efekty
To tak nie wiem jak można zaprosić do takich warunków:sorry: poczęstować czymś co chyba kawy na oczy nie widziało + te śmieszne pierniczki cały czas mnie brzuch boli:cool: Normalnie stracone popołudnie:crazy: Co do Kaki ehhh tak jak myślałam koloryzuje na całego ze niby waga spada ale wiadomo każdy widzi co chce widzieć:sorry: bo prawda była czasem zbyt bolesna.
ps chyba wiecie jak to przeczytać:cool2:

Minisia a jak ogrzewanie naprawione??? U was widać bolszeeee prezenty:-p:-p:-p

Aniaaa ehhh ja mam tylko małe postanowienia, dobić do swoich wymiarów, zaprzyjaźnić się z samochodem, i być lepszą matką i żoną:zawstydzona/y:

tak naprawili w sobote rano :)wiec w domku cieplutko:tak:

Oż Ty małpo paskudna, moje pierniczki z domieszką olejku rycynowego CI nie smakowały?? A myślisz, ze czemu mam taką super przemianę materii...

Powiem Wam, ze Czarna mnie zainspirowała;-) Odświeżyłam swoje rybaczki z lata. Te co były mega obcisłe są lużne a te co były ok są za duze hihihi.... No ale teraz mam 2 pary spodni pasujących a nie1;-)

I muszę się pochwalić, ze maż mi w sypialni wczoraj takiego komplementa sypnął, że az sie zaczerwieniłam;-)

U mnie sypie śnieg i chciałabym zeby tak zostało do końca tygodnia;-)

A co do postanowień noworocznych...to musze powiedzieć, ze sie naprzyjaźniłam z samochodem tylko nadal jestem weeekndowym kierowcą.

No i po humorku. Pogotowie zabrąło mogego wujka, własnie dostałam telefon...ponoć pluje krwią:crazy:. Mówiłam, ze ten piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma sie skończyć.

uu niedobrze :no:zdrowka zycze

Ja mam postanowienie schudnac:-p

No i musze sie pochwalic ze wygralysmy z Weronika konkurs na BB i zajelysmy jedno z 3 pierwszych miejsc:tak::tak::tak:wiec kosmetyki sa nasze :-D:-D:-D:-D
 
GOSIU sliczne zdjecia KAKA oj wspolczuje z wujkiem Mam nadzieje ze to nic groznego MINISIA gratki konkursu Kosmetyki sie zawsze przydadza Ja sie ogarnelam Oliwka zjalda kanapke z dzemem sama I mialam wsio do sprzatania po tym Mialamz nia wyjsc dzis na dwor ale strasznie wieje I jest zimno wiec nigdzie nie wychodze Najwyzej jutro pojde
 
reklama
Do góry