reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrocławianek

wydaje mi się, że przy lodach:tak:, tak mam okulary, a hefi chyba znalazłam na nk ale ma galerię zablokowaną, to widziałam tylko jedno zdjęcie, no i nie wiem jak Lena wyglada:confused:

Lena z emalią będą charakterystyczne bo dwie:-):-)
Mam nadzieję że się odezwą, Lena jak wróci z wizyty.
Hefi powinnam poznać o ile nie będzie więcej osób w czerwonym:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Napisałam do Emalii zobaczymy czy sie odezwie:)Emalii dzisiaj nie pasuje mam pytanie a jak byśmy przeniosły na jutro???Bo ja muszę jechać do teściów:)Bardzo mi zależy na spotkaniu z Wami czy jest to realne??
 
Ostatnia edycja:
Wyslalam hefi smsa ze przelożone, bo ona chyba juz miała nie zaglądać do neta
Też jej pasuje:) zatem do jutra:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi jutro jak najbardziej pasuje, z resztą tak jak pisałam :tak: Tylko numer tel musiałam zmienić na właściwy bo automatycznie podałam do mojego męża ;-) Śmiał się, że nawet jakbym chciała to się przed nim nic nie ukryje.
 
Do góry