reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z zajsciem w ciaze po raz kolejny :-(

Gwiazdeczka

Mama '06 i '14
Dołączył(a)
30 Sierpień 2005
Postów
5 253
Miasto
Niemcy
Hej, chcialam zapytac, czy sa miedzy nami jakies mamusie, ktore maja problem z zajsciem w kolejna ciaze. U mnie to jest troche skomplikowane, bo nie mam dobrego ginka ( tutaj w DE) a cykle wyciagaja mi sie w nieskonczonosc (45-50 dni) :szok: Probowalam juz Castagnus, i nawet poprawilo mi sie i cykle sie skrocily, niestety nie nadlugo. Potem probowalam ziolek, i juz wydawalo sie, ze bedzie ok, ale niestety jestem dzisiaj w 42dc i nadal nic. :baffled: Napiszcie cos o Waszych przezyciach na ten temat.
 
reklama
witaj

U nas starania trwały kilkanascie miesiecy i przyznam że nie było łatwo... Kobiety które zachodzą w ciążę w szybkim czasie mają naprawdę wielkie szczęście i powód do radości.
U nas nie wiem co jest powodem tylu niepowodzeń i nawet nie mam już siły nad tym się zastanawiać.
Przerwaliśmy starania na jakiś czas.. Muszę odetchnąć ale pewnie kiedyś do tego wrócimy bo chcemy aby nasz syn miał rodzeństwo.
Życzę wszystkim ponownie starającym się pomyślnosci wytrwałosci i przede wszystkim II kresek na testach! W koncu musi się udać przecież..

Pozdrawiam was
 
Wiesz, czasami trzeba sobie troche odpoczac, tez zastanawiam sie nad "urlopem" od termometra i ciaglych obserwacji...Niektore dziewczyny pisza, ze wtedy ( jak sie da na luz ) szybciej sie udaje. Ile w tym prawdy? nie wiem, ale sprobawac warto ;-) Bylas u ginka?

Widze, ze nasi synkowie sa prawie w jednym wieku :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
hej dziewczęta!ja też mam ten sam problem. moja córcia zaraz skończy 3 latka,a o drugie dzieciątko staramy się od czerwca,to już 8 miesiąc;(.w styczniu poszłam na usg dopochwowe i mam wielotorbielowatość jajników,owulacja może być albo nie,zależy czy te torbieliki wewnątrz jajników przepuszczą jajeczko.jeśli nie uda nam się do wakacji to mam iść na laparoskopię.poczekam jeszcze ze 2 cykle i chyba przyspieszę ta laparoskopię.
trzymam kciukiżeby nam wszystkim szybko się udało zobaczyć 2 kreseczki...;)
 
bibinka, czy wielotorbielowatosc , to to samo co policystcznosci jajnikow?

A jak bylo u Was przed piersza ciaza? U mnie cykle byly 31-32 dni, teraz ciagna sie w nieskonczonosc... Zastanawiam sie co moze byc powodem tego wszystkiego..., ze hormony swiruja. Dodam, ze moj synus urodzil sie przez cc. A Wasze pociechy?
 
reklama
Mój Alanek był że tak powiem nie planowany,wpadką z czego bardzo się z mężem cieszymy i dziękujemy Bogu że nam go dał :tak::happy2:
A w wakacje zaczynamy oficjalne starania o rodzeństwo dla synka bo już czas najwyższy:)
 
Do góry