reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z zajsciem w ciaze po raz kolejny :-(

Gwiazdeczka właśnie nie wiem czy to to samo.wiem,że w jajnikach mam mnóstwo pęcherzyków;(.
a z pierwszą dzidzią to szybko poszło,odstawiłam tabletki i po 2 miesiącach zaszłam w ciążę.dodam tylko,że po odstawieniu tabletek do zajścia w ciążę wogóle nie dostałam @.
rodziłam naturalnie,chociaż mikrej postury jestem,no i poród 20 godzin...
teraz tabletki odstawiłąm w czercu,a pierwszą @ dostałam w sierpniu,potem w październiku i dalej co 30-31 dni.w styczniu wogóle nie dostałam tylko jakieś dziwne plamienia przez parę dni miałam.teraz czekam co będzie...
 
reklama
ehh,no i znów zamiast @ plamienia przez 5 dni miałam:-(.no i skąd ja mam wiedzieć,czy po takim czymś to ja wogóle owulację mam:wściekła/y:.na przyszły tydzień zapisałam się do lekarza,niech mi przyspieszy tą laparoskopię.mam taką nadzieję przynajmniej...
 
dzięki agnieszka;).ale to wszystko dziwne jest,bo odczuwam tkliwość piersi i dziwne mrowienia i uciski w brzuchu, czego wcześniej nie miałam.zrobiłam test,ale wyszedł negatywnie.no cóż,takie życie...
 
Ostatnia edycja:
dzięki agnieszka;).ale to wszystko dziwne jest,bo odczuwam tkliwość piersi i dziwne mrowienia i uciski w brzuchu, czego wcześniej nie miałam.zrobiłam test,ale wyszedł negatywnie.no cóż,takie życie...

hmmm...nie wiem skąd były te dolegliwości ale nie ma co się załamywać,pewnie następnym razem się uda,trzeba w to mocno wierzyć :tak:
 
Gwiazdeczka - uda sie na pewno. a moze sie znowu spotkamy jako mamusie nastepnych dzieciaczkow z tego samego miesiaca :tak:

za wszystkie trzymam kciuki :-)
 
Hej!

Dawno mnie nie bylo, praca wchlonela mnie cala :-) u mnie bez zmian, cykl nadal sie ciagnie juz ponad 50 dni...tez chyba odwiedze lekarza, ale tutaj to pewnie znowu mi da pigulki...a tego tak nie cierpie...nie ma to jak PL...
Pozdrawiam kochane!
 
Witam wszystkie starające się mamuśki :-). Jestem w podobnej sytuacji jak większość z was. Mam 3-letnią córkę i od jakichś 6 miesięcy staramy się z mężem o kolejne dziecko. Za pierwszym razem zaszłam w ciąże w 3 miesiącu starań tym razem niestety trwa to dłużej. Zawsze podczas jajeczkowania boli mnie jajnik i myślałam że to ułatwi mi sprawę w zajście w ciąże gdyż dzięki temu dokładnie wiem kiedy mam owulację :no:
Teraz już zaczynam zastanawiać się czy to oby na pewno są bule owulacyjne :-(
Ostatnio kupiłam testy owulacyjne i już przy pierwszym użyciu wyszły dwie kreski (jedna z nich była bledsza więc nie wiem czy test był pozytywny) następnego dnia była już tylko jedna kreska i ból jajnika więc teoretycznie wszystko powinno być OK, jednak wydaje mi się że dalej nic z tego:crazy:
 
nnina, witaj :-) mysle, ze owulacja zalezy od wielu czynnikow. A na testy, to juz przestalam zwracac uwage, bo wychodza u mnie pozytywne nawet dzien przed @ ;-) A moze to mezus powinien sie przebadac? Czy mierzysz tepke? Bo jesli bole jajnika pokrywaja sie ze skokiem temperatury, to do owulki napewno dochodzi.
Jak to dobrze, ze mamy juz po przynajmniej jednym dziecku...ja nie wytrzymalabym psychicznie gdybym jeszcze nie miala...ciagle oczekiwanie na jajeczkowanie...na...cud...
 
reklama
Witam się u Was bo niestety mam ten sam problem. Też już do około 4 lat nie moge dostarać sie o 2 maleństwo. Jest mi z tego powodu tez przykro czasem mam załamki, ale cóż zrobić może taki mój los:-(?
 
Do góry