reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Moja Córa pod wieczór też była marudna. Od 19 do 21 ciągle marudziła i popłakiwała. Ale ja znam przyczynę. Ona jest i uparta i szybko się denerwuje - oczy miała malutkie i chciało jej się spać, ale jednocześnie chciała poczuwać. No i problem gotowy:p Ale śpi od 21 jak ciapuś:)
 
reklama
Tak czy siak wlansie zerknelam na niego i co ????
ZASNOL SAM !

Jak wstal po tym placzu ,pousmiechal sie ,potulilam ,wycalowalam - nerwy mi juz przeszly wiec i on byl spokojniejszy ! A teraz spi szczesliwy !:zawstydzona/y:

On chyba nie chcial spac tylko sie potulic ,a tak sie zmeczyl z tego placzu ze zasnol na te 10 minut ! Qurwa jaka matka !:unsure:
Teraz juz zasnol na noc !
 
Czesc dziewczyny!
Wpadam sie przypomniec i przywitac jednoczesnie.
Dziekuje za pamiec o urodzinach (Aga;-))

Lookam tu czasem ale nigdy nei mam na tyle czasu, zeby ponadrabiac.
Moze od jutra uda mi sie byc na biezaco...

U nas wszystko dzieki Bogu ok.
Marysia rosnie przybiera rowniutko, choc jest raczej drobinka i trzyma sie w dolnym kanale siatki centylowej. Na dzien dzisiejszy wazy 4,400, a przeciez jest jedna z tych starszaczkow. Dalej na samym cycu.
Zasypia sama w dzien a wieczorami roznie bywa. Zazwyczaj wtedy wlacza jej sie mega aktywnosc i chce gadac, smiac sie plus cwiczyc rekami machanie a nogami kopanie. Raczkami zaczyna siegac do zabaweczek ale jeszcze nie chwyta nic sama. Jest przekochana i tfu tfu grzeczna;-)

Na brzuchu lezenie kiepsko nam wychodzi. Choc Marysia glowke trzyma bardzo ladnie tak cwiczenie jej w pozycji lezacej nam nie idzie. Jakie te dzieci rozne, bo Alek wprost uwielbial spanie i lezenie na brzuszku.

Jestesmy po pierwszym szczepieniu, ktore przeszlo o dziwo spokojnie. mala spala wiecej w tamto popoludnie. Sama mimo iz jestem pielegniarka to strasznie sceptycznie do tych szczepien podchodze:no::no:

Zdrowotnie zaliczylismy pierwszy lekki katarek plus mamy chyba poczatki atopowego zapalenia skory:-( Buzia juz duuuzo ladniejsza niz byla, ale sucha skorka pojawila sie w zgieciach lokciowych i nadgarskach. Smaruje emolientami i kapie w Oilatum. W zwiazku z tym planuje przejsc na diete pieciu przemian, jesli ktos slyszal, to moze chetny jest dolaczyc do mnie:-p
Narazie czekam na ksiazki.

W srode lecimy do PL i bedziemy w Walentynki chrzcic nasza niunie.

To chyba tyle tak w skrocie.

Ciesze sie, ze do was zajzalam, kurcze jakies zdjecia przydaloby sie wkleic.
 
U mnie tez tak czesto jest i tez nie wiem dlaczego:no:zabieram mu jednak cyca i po kilku minutach zasypia:tak:zdarza mu sie to najczesciej przed nocnym spaniem:tak:



Ale sie usmialam:-D:-D:-D



Pewnie ze mozesz:tak:





Dobrze kochana ze nic wam sie nie stalo:tak:no i nie ma jak to miec dobrego lekarza w rodzinie:tak:chcialabym kogos takiego:tak:

Powiedz mi czy jesli moj maly ma podejrzenie skazy bialkowej to ja nie moge podac mu zwyklego mleka proszkowego?Ja chyba juz zglupieje,co osoba to inna opinia:baffled:co do kolek to czasami sa ale nie jakies wielkie:no:podaje mu Esputicon.



Ale masz fajnie:tak:ja z corcia tak mialam teraz mam zupelnie przeciwne dziecko:tak:

Ja wrocilam z wizyty u gina i jestem juz zabezpieczona:-)wkladka jest juz tam gdzie powinna:-):tak:zalozyl mi taka na 10 lat:tak:nawet nie wiedzialam ze takie sa:szok:ja sie wachalam a tu tak nagle podjelam decyzje:tak:nawet nie myslalam ze to dzis ja zalozy;-)

Dziewczyny a czy slyszalyscie o granulkach na laktacje?Styczniowki o nich pisza ze po nich plynie rzeka mleka,nazywaja sie ricinus communis 9CH,sa to granulki homeopatyczne.

mój maluszek tez ma podejrzenie skazy białkowej i lekarka powiedziała że karmić piersią mam, a jak się nie najada to dokarmiac ta mieszanką co zawsze (czyli bebiko), :wściekła/y: przeciez to chore jest,skoro jest uczulony to powinna wystawic mi receptę na inne:wściekła/y: dlatego ide do innego lekarza z małym, bo może całe to marudzenie i popłakiwanie Filipka jest związane z tym uczuleniem a nie z kolkami, i biedak się tylko męczy..., masz rację-co lekarz to opinia, eksperymentują na naszych dzieciach, to mnie wkurza:wściekła/y:
 
Dziewczyny a czy slyszalyscie o granulkach na laktacje?Styczniowki o nich pisza ze po nich plynie rzeka mleka,nazywaja sie ricinus communis 9CH,sa to granulki homeopatyczne.

Wiele razy o tym pisałam! :-p dobre są ale, żeby zaraz tam rzeka to z lekka przesada :) sacharoza i laktoza w czystej postaci :) ja biorę 5 rano 20 min przed 1 posiłkiem i 5 wieczorem :) pomagają :)) jak to sie pieknie mówi : ''wypełniają cycowe ubytki'' ;)
 
Ja się sama dorobiłam na własne życzenie - uległam! i zjadłam 2 kawałki pizzy a potem mi ta pizza co 2 godziny robiła wielki płacz:-D nie zjem więcej! przynajmniej póty - póki karmie !

Dziewczyny macie jakieś koncepcje jak sobie poradzić z młodym którym nie sypia w dzień w ogóle ? nic do godziny 3:00 od 9:00 rano zrobić nie jestem w stanie, nawet nie mam jak zjeść sniadania bo jak tylko go zostawię to wielki lament :dry: myślałam o tej chuście by terroryste małego do siebie przywiązac to bym miała święty spokój :))
 
Aha. Jak wiecie Małej ostatnio ropiało oczko. Pediatra przepisała maść i kropelki, ale ja przetarłam Myszce wacikiem zamoczonym w rumianku i jak ręką odjął. Skoro nic się nie dzieje to nie zamierzam wykupywać leków. Rumianek dobry na wszystko:)

Tydzień temu Nam ropiało oczko - dostaliśmy ZNOWU! o zgrozo krople z antybiotykiem i mam masowac kanaliki łzowe, no nic podawałam, podawałam a po 3 dniach znowu zmora wróciła! :wściekła/y: mam w głebokim pasie te ich krople .....sprawdzę rumianek :))
 
reklama
Do góry