reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kopciuszku: :)
Wiele razy o tym pisałam! :-p dobre są ale, żeby zaraz tam rzeka to z lekka przesada :) sacharoza i laktoza w czystej postaci :) ja biorę 5 rano 20 min przed 1 posiłkiem i 5 wieczorem :) pomagają :)) jak to sie pieknie mówi : ''wypełniają cycowe ubytki'' ;)
 
reklama
Mój niestety równiez ma w zwyczaju nie spać już od wczesnych godzin porannych a ostatnio to i nawet nocnych :) ale trzeba wszystko przeżyć :)

O kawie to ja już nawet śnie ! niestety picie moje kawy nawet delikatnej mały źle znosi, pozostaje tylko bezkofeinowa, ale gdzie jej tam do prawdziwej ehh ...
ja pilam cala ciaze i teraz nie widze roznicy jak nie napije sie to i tak ma kolki a jak sie napije to nie jest gorzej....

wiec sobie pozwalam na slaba kawke z mlekiem...

nawet od czasu do czasu zajadam zer zolty i nic m nie jest..

a pizze tez jadlam juz ze 3 razy...

oczywiscie taka prosta ser i miecho ale nie bolal go brzuch bardziej niz zwykle...
 
ja pilam cala ciaze i teraz nie widze roznicy jak nie napije sie to i tak ma kolki a jak sie napije to nie jest gorzej....

wiec sobie pozwalam na slaba kawke z mlekiem...

nawet od czasu do czasu zajadam zer zolty i nic m nie jest..

a pizze tez jadlam juz ze 3 razy...

oczywiscie taka prosta ser i miecho ale nie bolal go brzuch bardziej niz zwykle...

hehe :) ''bardziej niż zwykle'', no ja to przyznać muszę, że mojego często nie boli no chyba, że dam upust fantazjom żoładkowym wtedy młody tez to odczuwa tylko znacznie dosadniej :)

Coffee, też piłam całą ciązę ale niestety kilka razy starałam się wprowadzać nawet taką delikatna jak 3 in 1 i (__)___), .......wiec pomyslałam: trudno, już wole nie pić niż nie spac całe noce :)
 
no bo moj ma kolki wiec prawie caly czas go boli...
jak jadlam tylko marchewki gotowane, ryz, i mieso duszone , bulki i wedline to tez mial takie same wiec powoli sobie pozwalam na jakies rarytasy..
nie co dzien ale raz czy dwa razy na tydz zjem cos zakazanego;-)
 
no bo moj ma kolki wiec prawie caly czas go boli...
jak jadlam tylko marchewki gotowane, ryz, i mieso duszone , bulki i wedline to tez mial takie same wiec powoli sobie pozwalam na jakies rarytasy..
nie co dzien ale raz czy dwa razy na tydz zjem cos zakazanego;-)

Mój ma kolki nie często, ale jak już ma to konkretne :no: gwarantuję, że cała moja klatka w bloku wtedy ma problemy z zaśnięciem i też ma bóle :p ale głowy ....

Ja teraz cały czas jestem na diecie ''NIC'' :) czyli nic konkretnego nie zajadam, ciągle to samo, indyk, pierś, indyk, pierś .... marchew, jabłka z ryżem ,ostatnio młody przetrwał rybę bez panierki ale słonawa była :)
 
Mój ma kolki nie często, ale jak już ma to konkretne :no: gwarantuję, że cała moja klatka w bloku wtedy ma problemy z zaśnięciem i też ma bóle :p ale głowy ....

Ja teraz cały czas jestem na diecie ''NIC'' :) czyli nic konkretnego nie zajadam, ciągle to samo, indyk, pierś, indyk, pierś .... marchew, jabłka z ryżem ,ostatnio młody przetrwał rybę bez panierki ale słonawa była :)
ja tez tak jadlam i byly takie same a nawet gorsze..bo teraz mam wrazenie ze pomau ustaja <tfu tfu - zeby nie zapeszyc>....



a teraz sie karmimy i spadamy na spacerek jest 0 stopni to moze pobede z pol godz z malym...
 
Też miałam iść, ale jak śpi to niechaj śpi :)

Zauważyłam, że młody dostał potówek nad uchem po prawej stronie ... :shocked2:to dlatego, że ciągle głowę pcha w tym kierunku :baffled: i co go obkręcę to on znowu na prawo głowę sam przekreca ...i tak co 15 min mu zwroty robię :confused:
 
Też miałam iść, ale jak śpi to niechaj śpi :)

Zauważyłam, że młody dostał potówek nad uchem po prawej stronie ... :shocked2:to dlatego, że ciągle głowę pcha w tym kierunku :baffled: i co go obkręcę to on znowu na prawo głowę sam przekreca ...i tak co 15 min mu zwroty robię :confused:
ja wlasnie karie wkladam do wozka i zasypia..wole chodzic jak spi bo oddycha przez nosek a nie buzka wtedy...


i nie wiem jak wasze dzieci ale moj nienawidzi czapek...
jak tylko zakladam czapke to jest placz w nieboglosy...
a jak juz zapne kombinezonik to juz zadowolony;-)
 
Marta polecasz bardziej Hamalu czy Nati, bo one jednak się różnią.
Ten sam użytkownik ma chusty po 149zł, czym one się różnią od tych po 189zł?

Rozmiary? :szok: O rany, kolejny kłopot, jeszcze się nie zdecydowalam, którą chustę kupić, a tu jeszcze rozmiar. Od czego on zależy? Od wzrostu? Ja mam ponad 170cm, M 180cm, oboje w klacie szczupli nie jesteśmy :-D Jaki rozmiar jest dla mnie odpowiedni?

Ja polecam NATI:tak: testuje teraz hamalu bo zamieniłam sie z koleżanka, jej dałam ta chuste lulu a ona mi tą;-) ale przymierzam sie do zakupu NATI:tak: Zaletą jest, jak pisałam wczesniej, ze w chustach kółkowych szybko sie dziecko wkłada... no ale i przy tej wiązanej to kwestia nauczenia się;-)
Cena zalezna jest od materiału z którego chusta jest wykonana, długości, generalnie najwygodniejsze są te które są troche eastyczne, łatwiej je wiązać:tak:
a długość chusty dobiera sie do swojego rozmiaru, jezeli chcesz dziecko dlugo w chuście nosić i gabaryty męża sa duże to proponuje taka co ma 5,2 m:tak: osobom o drobnej posturze wystarczy chusta o metr krótsza:-)
Zanim sie kupi chuste warto poczytac:tak:
 
reklama
dzień dobry!
jestem wyspana. dziecko moje kochane zasnelo ok 22.30 i obudziło się o 5.30! piersi zaczynaly juz bolec, ale naszczescie Anielka na brak apetytu nie narzeka i mi ulzyla szybko.
teraz kima w foteliku samoch. :-) jak sie obudzi, nakarmie ja i idziemy na spacer.

co do chust, to i ja się rozglądam za jakąś wiązaną albo kółkową jeszcze, tą chuste lulu mam po Rozalce, ale podobają mi się takie właśnie prawdziwe :-)

ok lece sie zrobic na bostwo! a to troche czasu wymaga!

miłego dnia życzę!
 
Do góry