reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusty do noszenia dzieci

KRAMAG ja mam zwykla bawelniana, w inne materialy sie nie zaglebialam co i jak wiec nie doradze .

STOPI super, ze sie przydala jednak do czegos chusta :) z tym wkladaniem i wyciaganiem faktycznie niesamowita wygoda :)
 
reklama
hej
wlasnie wrocilam z dluzszego spaceru w roli poczatkujacej chustomamy i pierwszy konkretniejszy test moge uznac za udany ;)ludzie troche sie jeszcze nie przyzwyczaili do widoku zamotanych mam ale co tam ;) jesli ktoras z was mysli o swojej pierwszej chuscie to polecam wiazana z womaru be close bo jest tansza niz "renomowane" co nie znaczy ze gorsza i przede wszystkim wygodna. mialam przez kilka dni robiona na zamowienie u jednej pani ale po pierwszym praniu niestety nadaje sie do ...
 
Ja swoja chustę wybierałam w sklepie internetowym Tublu.plWłaścicielka okazała dużą cierpliwość, podpowiedziała, która z chust będzie najbardziej odpowiednia, a przesyłka dotarła z dnia na dzień. Jeśli więc macie zamiar kupić chustę, a nie wiecie, jaką polecam ten sklep:)
 
dziewczyny jak tak pytam z innej beczki czy któraś z was pobierała krew pępowinową soejmu dziecku ja mam termihn na koniec listopada 2010- i nie wiem co robić bo strasznie dużo opini a na tych forach o krwi pępowinowej to tyak jak by ci rodzice mieli płacone za reklame napiszczie tylko czy któraś się na to zdecydował ok
 
Ja nie zdecydowałam się, a wracając do tematu swoją chustę dostałam od koleżanki była świetna dodam tylko że ona ją kupiła nie unas tzn w USA.

Pozdrawiam
 
ogólnie chusty to bardzo ciekawy pomysł, ale muszę szczerze przyznać, ze jeszcze nie widziałam na żywo kobiety z dzieckiem w chuście :)
 
Ja widziałam mnóstwo mam z dzieciaczkami w chustach i też bym chciała nosić synka w chuście. Dziś w Dzień Dobry tvn był temat chust niestety żądnych konkretów. Pani pokazywała jak się wiąże chustę i tyle....Podobno najlepsze są te tkane...ale czy to prawda?nie wiem
 
reklama
Do góry