reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

ja myślę że skoro masz skąpą miesiączkę a testy pokazują wynik negatywny to idź ztym do lekarza i powiedz o co chodzi i chcesz być pewna że to nie ciąża. A jak ciąża to tylko się cieszyć. :tak:
 
reklama
Z tego co piszesz wynika że test zrobiłaś po 1 takim skąpym krwawieniu a to często za wcześnie na test.zrób go i będziesz miała jasną sytuację.może lepiej zrobićniż zajść do gina i się dowiedzieć że zaczął się 3 miesiąc a ty nic nie wiesz...no i jeśli jesteś,to ominie cię becikowe;/...do 10 tyg trzeba to zgłosić....ale według mnie to objawy ciązowe na 99%.
 
Mam taki problem...jestem 2 miesiace po porodzie i po pierwszej miesiaczce..ostatnio z mezem odbylismy pierwszy taki pelny stosunek.uzulismy prezerwatywy ze srodkiem plemnikobojczym, ale wczoraj tak sie zastanowilam,ze wtedy raczej w 90 % mialam dni plodne (wiem,ze po porodzie trudno je wyliczyc ale ja zakladam,ze dostane okres tak po 28-30 dniu cyklu).prezerwatywa nam NIE pekla i sie Nie zsunela,ale i tak mam obawy.duzo w necie czytalam,ze dzieci tez sie rodza z uzycia prezerwatywy.jak mysliscie,czy to prawda,czy mam sie dalej bac?nie wyobrazam sobie miec teraz kolejnego dziecka-nie teraz,w ciaze zaszlam po 3 latach stosunku przerywanego,tyle igralismy z losem
icon_smile.gif
a tabletki antydzieciowe dostane dopiero przy nasteppnej wizycie u lek.PROSZE O ODP
 
witam was. Urodziłam już trójke dzieci i za każdym razem miałam inne objawy ciąży i inaczej się one rozkładały w czasie. Teraz boje się że znów moge być w ciąży i nie wiem jak ja sobie poradze z czwórka dzieci domem i wszystkim na głowie:-( strasznie się boje. Okres mi się spóźnia ale nie robiłam jeszcze testu bo się boje że wyjdzie pozytywny ale czy możliwe że po trójce dzieci mogło mi się coś rozregulować? Okres zawsze miałam jak w zegarku a teraz sie spóźnia. Jak myślicie? Jestem już zbyt zmęczona na kolejne dziecko :-( i wiem że nie dam sobie rady. Nie wiecie nawet jak bardzo chciałabym żeby brak okresu był wynikiem stresu czy czegoś innego ale nie ciąży :-( jestem potwornie załamana i nie wiem już co mam robic, jak to mężowi powiedzieć i co sama o tym myśleć. Czuje się okropnie jak pomyśle że mogłabym znów być w ciąży! :-( wiem, wiem na 100% że sobie nie poradze:-(
 
witam was. Urodziłam już trójke dzieci i za każdym razem miałam inne objawy ciąży i inaczej się one rozkładały w czasie. Teraz boje się że znów moge być w ciąży i nie wiem jak ja sobie poradze z czwórka dzieci domem i wszystkim na głowie:-( strasznie się boje. Okres mi się spóźnia ale nie robiłam jeszcze testu bo się boje że wyjdzie pozytywny ale czy możliwe że po trójce dzieci mogło mi się coś rozregulować? Okres zawsze miałam jak w zegarku a teraz sie spóźnia. Jak myślicie? Jestem już zbyt zmęczona na kolejne dziecko :-( i wiem że nie dam sobie rady. Nie wiecie nawet jak bardzo chciałabym żeby brak okresu był wynikiem stresu czy czegoś innego ale nie ciąży :-( jestem potwornie załamana i nie wiem już co mam robic, jak to mężowi powiedzieć i co sama o tym myśleć. Czuje się okropnie jak pomyśle że mogłabym znów być w ciąży! :-( wiem, wiem na 100% że sobie nie poradze:-(
Domyslam sie po czesci jak sie czujesz, tak jak wyzej pisalam jestem 2 miesiace po porodzie,kochalismy sie ten jedyny raz i to uzywajac prezerwatywy i tak sie boje. Porod i obowiazki "siadly" mi na psychice..Ale powiedz mi jedno, czy stosujecie jakas antykoncepcjie?Ja po moim jednym dziecku nie wyobrazam sobie,zeby stosowac stosunek przerywany.Chyba,ze znowu zapragne miec kolejne dziecko.A co do Twojego pytania, to cykl moze Ci sie rozregulowac,zwlaszcza jak sie ma duzo stresow,niestety :(
 
Witajcie dziewczyny,
znalazłam Wasze forum bo szukam objawów wczesnej ciąży.
Cykle co prawda mam nieregularne, ale zazwyczaj między 27-33dniem cyklu.
Dziś(08.02.2010) jest 34 dzień cyklu a okresu nie ma.
Moje objawy:
- nabrzmiałe, wrażliwe piersi,
- ból w dole brzucha jak na miesiączkę tyle że nieregularny,
- bolą mnie jajniki raz prawy raz lewy, co jakiś czas.
- i mam taki śluz jakbym nadal miała dni płodne,
- boli mnie też kość ogonowa, czytałam na innym forum że to nie jest objaw ciąży ale niektóre kobiety tak miały i były w ciąży.

Jeszcze temperaturę sobie muszę zmierzyć.

Co o tym myślicie??

Jutro zrobię test ciążowy, ale boje się że będzie jedna kreska...Chcemy z mężem dzidzie i nie wiem czy te objawy nie są wyimaginowane...
 
Witajcie dziewczyny,
znalazłam Wasze forum bo szukam objawów wczesnej ciąży.
Cykle co prawda mam nieregularne, ale zazwyczaj między 27-33dniem cyklu.
Dziś(08.02.2010) jest 34 dzień cyklu a okresu nie ma.
Moje objawy:
- nabrzmiałe, wrażliwe piersi,
- ból w dole brzucha jak na miesiączkę tyle że nieregularny,
- bolą mnie jajniki raz prawy raz lewy, co jakiś czas.
- i mam taki śluz jakbym nadal miała dni płodne,
- boli mnie też kość ogonowa, czytałam na innym forum że to nie jest objaw ciąży ale niektóre kobiety tak miały i były w ciąży.

Jeszcze temperaturę sobie muszę zmierzyć.

Co o tym myślicie??

Jutro zrobię test ciążowy, ale boje się że będzie jedna kreska...Chcemy z mężem dzidzie i nie wiem czy te objawy nie są wyimaginowane...
Nikt Ci nie powie na tym forum,cczy jestes w ciazy,bo te objawy moga przewidywac miesiaczke, a cykl moze byc wydluzony przez stres,jakies zapalenie,ponoc nawet przez zla diete jak gdzies wczesniej przeczytalam.Najwiarygodniejszy bedzie test albo badanie krwi.Zycze powodzenia!
 
Nikt Ci nie powie na tym forum,cczy jestes w ciazy,bo te objawy moga przewidywac miesiaczke, a cykl moze byc wydluzony przez stres,jakies zapalenie,ponoc nawet przez zla diete jak gdzies wczesniej przeczytalam.Najwiarygodniejszy bedzie test albo badanie krwi.Zycze powodzenia!

Wiem tootsi... Ale chciałam się komuś wygadać, może akurat jest na forum jakaś dziewczyna która miała podobne objawy.
Jutro zrobię test, chociaż może to być za wcześnie i tak zobaczę jedną krechę.
Ale postaram się myśleć pozytywnie;).

Pozdrawiam.
 
powiem Ci szczerze,ze ja mam teraz podobne objawy a modle sie,zebym nie byla w ciazy, jestem mama 2 miesiecznego synka i tak jak wczesniej pisalam,mam obawy,chociaz jak moj maz mowi,niepotrzebnie,bo przeciez sie zabezpieczylismy...ehh...a moje objawy to: bol podbrzusza,powiekszone piersi,uplawy(??) i jakas zmierzla chodze,mam nadzieje,ze o wszystko wskazuje na nadchodzacacy okres.a jak zrobisz test to napisz,czy bedziesz mama :)
 
reklama
tootsi jak przeczytałam Twoje ostatnie zdanie to aż łezka mi się w oku zakręciła:). Na pewno napisze.
A Twoje obawy rozumiem, masz maleńkiego człowieczka i nagle miałoby pojawić się drugie dzidzi.
Mam nadzieję że zarówno dla mnie jak i dla Ciebie rozwiązanie okaże się po naszych myślach:).
 
Do góry