reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
reklama
ahh te nasze narzekania jak ja to uwielbiam.. a szczególnie te opuchnięte nogi :D:D :-) co do kąpieli to hmm wymoczyć sie fajna sprawa :tak::-D
 
super. chyba sie umówiły w 1 dzien sporo was urodziłi :p :-D
tak czy siak gratulacje zdrowych bobaskow.
 
a ja w środę pokulam się na wizytę na godz 16:00 i pewnie nie usłyszę o żadnym rozwarciu, skróceniu szyjki :-( i będę się kulać w nieskończoność

doubleaga,

no też nie sądzę, że dojdziesz na to ktg :-D ale jakby ci mialo byc przykro z tego powodu, to przeciez przy lozku porodowym taki sprzet powinien stac ;-) mozna sie podlaczyc :tak:

heheh, nie będzie mi ani trochę przykro :D

nie martw się, niedługo się rozpakujemy i my w końcu :D
 
dziś na wizycie wyszły skurcze jak zwykle, 2 cm rozwarcia i łepetynka szkraba niziutko :) 11-go mam znowu przyjść na ktg, ale lekarz stwierdził, że nie sądzi, że się na nim spotkamy i dał mi już w razie czego skierowanie do szpitala na poród...
a właśnie przed chwilą zaczął mi czop odchodzić....
zazdroszczę:-):-):-)

Kochane predzej czy później wszystkie urodzimy, choc wiadomo kazda chciałaby predzej ;)
taaak... ja dziś usłyszałam że pewnie przenosze ok 2 tyg ( tzn że urodzic mogę gdzieś w granicach 42 tyg ciąży) super co?? byłam na KTG i na konsultacji, skurczy zero,mały bardzo nisko ale tak już od miesiąca i nic, czop nie odchodzi, szyjka się już nie rozwiera cały czas na 1cm, nie skróciła się do końca i chyba nie zamierza..... ehhhh 16tego mam kolejne KTG
 
taaak... ja dziś usłyszałam że pewnie przenosze ok 2 tyg ( tzn że urodzic mogę gdzieś w granicach 42 tyg ciąży) super co?? byłam na KTG i na konsultacji, skurczy zero,mały bardzo nisko ale tak już od miesiąca i nic, czop nie odchodzi, szyjka się już nie rozwiera cały czas na 1cm, nie skróciła się do końca i chyba nie zamierza..... ehhhh 16tego mam kolejne KTG

Kochana odwróci sie ja tez tak myślałam, a tu prosze od wczoraj bóle doscyc mocne ( choc bez skórczy) pan czop złazi coraz obficiej, wiec mam nadzieje, ze cos ztego bedzie. CHoc wizyte mam dop na 22 -02
 
reklama
ja jak nie urodze wcześniej to chyba zwariuje jeszcze tyle czekac do mojego terminu ponad 2 tygodnie:szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y:
kochana spójrz na mój suwaczek heheheh , a dziś się dowiedzialam że najpewniej przenoszę ze dwa tygodnie... pocieszające co ?
A ja dzis mam 40 tydz i 1 dzien i jak na razie cisza:tak:
Termin mam na 10 lutego takze dwa dni jeszcze hmmm..
Tak bardzo chcialabym byc po :):)Jak kazda z Was :)
no na jutro masz termin... i jak coś się dzieje???
ja się dziś podłamałam..... podejzrewam że w 42tyg mnie do oxy będą podpinac...... a tak chcialam tego uniknąc
 
Do góry