reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

Mysza84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2010
Postów
5 817
Wiadmo że okres ciąży to przede wszystkim radość z dzidziusia :-) ale to również czas zmian naszego ciała...

Jakie kosmetyki stosujecie aby zapobiec m.in rozstępom ?!? Czy macie jakieś sprawdzone diety dla przyszłej mamy ?!?

Przekazujmy sobie tutaj wszystko co może poprawić wygląd i co za tym idzie samopoczucie w ciąży i po niej :-)


Mnie po 1 ciąży została Mustella na rozstępy i do biustu, ale strasznie ciężko mi się teraz zmobilizować żeby zacząć ją stosować.
A muszę koniecznie bo na piersiach już widzę że coś się dzieje.
 
reklama
Co do kosmetykow ja stosowalam i polecam Ziajke. Tania, ladnie pachnie i mysle ze dziala. Tylko pamietajcie ze smarowac to trzeba i brzuszek, i piersi i uda, bo ja np. nie smarowalam ud i tam mam rozstepy. Chodz z tymi rostepami to roznie bywa czasem mozna sie smarowac a i tak sie pojawia. No i jeszcze dodam ze u mnie rozstepy mialo sie prawo pojawic bo ja prawie 30 kilo przytylam w ciazy. Teraz juz nie ma sladu po tych kilogramach.
 
To szybko udało Ci się wrócić do poprzedniej wagi... jakaś dietka czy po prostu obowiązki przy maleństwie ?
 
Ja narazie po kazdej kapieli smaruje sie oliwka ale mam zamiar zaopatrzec sie nie dlugo w jakis krem przeciw razstepa. Jeszcze nigdy nie stosowalam nic przeciw rozstepom wiec nie orietuje sie w tym za bardzo:-/
Mysza82 mam do ciebie kochana takie pytanko ten krem mustella kupuje sie w aptece??? Ile kosztuje???
 
Mysza82 mam do ciebie kochana takie pytanko ten krem mustella kupuje sie w aptece??? Ile kosztuje???

W aptece, ale najlepiej poszukać w tych internetowych bo jest czasami duża różnica w cenie. Ja za zestaw -> krem na rozstępy 200ml + krem do biustu 125ml zapłaciłam ok 140zł.
Wszyscy zawsze polecali tą Mustelle więc się na nią zdecydowałam, ale jak działa to jeszcze nie mogę napisać... Wiem tylko że skóra na piersiach jest taka milutka jak się go zastosuje.
 
Ja mysle ze sobie zamowie bo moja siostra przy pierwszej ciazy nie stosowala kremow i przez to ma caly brzuszek w razstepach:-(
 
Mysza baaaaaardzo dobry temat :))) Każda przyszła mamusia powinna o siebie dbać :) Ja jak narazie stosuje na piersi, brzuch, poślaki i uda oliwkę z Johnsona... Świetnie pachnie i skóra jest bardzo mocno nawilżona przez cały dzień i jeszcze początek następnego. Co do rozstępów to wydaje mi się, ze skóra powinna byc przede wszystkim dobrze nawilżona, ale to i tak w duzej mierze zależy od genów. Tak jak niektóre dziewczyny piszą - stosowały kremy maści i rózne pierdułki i mają rozstępy... Mimo wszystko lepiej mieć czyste sumienie, że cos się działało przeciw rozstępom ;)
 
reklama
Powiem Wam jeszcze że ostatnio w innym wątku wyczytałam że jedna kobietka używałą już w zaawansowanej ciąży krem z Pharmaceris...rekomandowany przez Instytut Matki i Dziecka...
I dziwiła się dlaczego jej dzidzia zaczęła się strasznie ruszać. Okazało się że ten krem w w sobie kofeinę i na dzidziusia to działało... Więc odradzam.
Poszukam jak się dokładnie nazywał i dam znać -> ku przestrodze.
 
Do góry