reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane listopadóweczki :-)

reklama
Dziewczyny, czy juz czas na krem na rozstepy? Nie za wczesnie? Nie wiedzialam, ze piersi takze nalezy smarowac.. a brzuszki to chyba dopiero jak zaczna rosnac, co?
 
Po pierwszej ciąży mam tylko kilka na biodrach(z własnej głupoty),na brzuszku ani jednego:tak:
Kilka informacji -takich z doświadczenia:
1.Z całą pewnością to jest już odpowiedni czas na profilaktykę rozstępów.
2.Czym się smarować,hmmm czymkolwiek byle 2 razy dziennie regularnie.Naprawdę nie trzeba stosować tych najdroższych środków,tu liczy się systematyka.
3.Masować,masować i jeszcze raz masować.Można włączyć w to Tatusia i tym sposobem Mamusia się relaksuje a Tata zacieśnia kontakty z brzusiem.
4.Powinno się smarować brzuszek,biodra,pośladki,uda i piersi.
5.Nie stosować żadnych środków na cellulit,często ściągają skórę która napięta pęka niemal natychmiast.
Powodzenia w tej trudnej walce!
 
Powiem Wam jeszcze że ostatnio w innym wątku wyczytałam że jedna kobietka używałą już w zaawansowanej ciąży krem z Pharmaceris...rekomandowany przez Instytut Matki i Dziecka...
I dziwiła się dlaczego jej dzidzia zaczęła się strasznie ruszać. Okazało się że ten krem w w sobie kofeinę i na dzidziusia to działało... Więc odradzam.
Poszukam jak się dokładnie nazywał i dam znać -> ku przestrodze.

Sprawdziłam z ciekawości i rzeczywiście Pharmaceris Foliacti (krem zapobiegający rozstępom) ma kofeinę ukrytą pod nazwą fitokompleks:shocked2:. Ale poza tym kremem Pharmaceris ma świetne kosmetyki dla kobiet w ciąży np.krem ujędrniający do biustu w okresie ciąży i karmienia oraz piankę do higieny intymnej w ciąży,po porodzie i w okresie karmienia.
Osobiście polecam sama używam i jestem zadowolona.
A co do przenikania kofeiny z kremu zapytam moją dermatolog na zajęciach,ciekawe to...???
 
Ja na razie stosuję krem do biusti Mustella, na brzuszek, uda i pupę (i całą resztę ciała :-) ) "zwykły" krem nawilżający...
 
reklama
Do góry