reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Mysza84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2010
Postów
5 817
W tym wątku wymieniajmy się opiniami na temat wózków dla naszych maluchów, pokazujmy nasze typy i...wszystko co się tyczy 4 kółek ;-)


My zdecydowaliśmy, że najprawdopodobniej wybierzemy wózek firmy Musty.
Po pierwsze bardzo podobają mi się wizualnie (zdjęcia tego nie oddają), są zdrabne i nie ciężkie, w zależności od potrzeb można dokupić gondolkę, spacerówkę i inne dodatki więc są też wielofunkcyjne. Wyglądają na porządne i solidne.
Poniżej kilka zdjęć...jest wiele modeli -> my jeszcze nie zdecydowaliśmy się na konkretny, ale rozważamy 2 typy.
Zdjęcia przykładowe, bo takie znalazłam w siecie...jak pojadę kiedyś do tego sklepu to cyknę zdjęcie jaki mnie się najbardziej podoba
 

Załączniki

  • musty3..jpg
    musty3..jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 257
  • musty2..jpg
    musty2..jpg
    38 KB · Wyświetleń: 239
  • musty1..jpg
    musty1..jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 248
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

To może tu rozwieje swoje wątpliwości na temat kupna mojej gwiazdce pojazdu :-)
Zastanawiałam się początkowo nad bexa 4, teraz chodzi Mi po głowie jumper gt..
Czy któraś z mamusiek może coś wiecej powiedzieć na temat tych wóżeczków? :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)
 
Witam

To może tu rozwieje swoje wątpliwości na temat kupna mojej gwiazdce pojazdu :-)
Zastanawiałam się początkowo nad bexa 4, teraz chodzi Mi po głowie jumper gt..
Czy któraś z mamusiek może coś wiecej powiedzieć na temat tych wóżeczków? :-)
Pozdrawiam serdecznie :-)

No ja nie pomogę bo nawet nie widziałam tych wózeczków. Mnie od razu do gustu przypadły te Musty i chyba nie będę już kombinować z innymi...choć przez te pare miesiący jeszcze różnie może być ;-)
 
ja juz wybrałam i jestem zadowlolona. Moge polecic wózek Vulcano firmy Bebetto - cena ok 1300 zł ze wszystkim gongola + spacerówka + fotelik. Wózek ma wiele fajnych funkcji, jest w miarę lekki, dobrze się go prowadzi, duża gama kolorów. Posiada wiele funkcji, które inne wózki podobnej klasy nie mają - same plusy.
podaję stronę producenta, jest tam jeszcze wiele innych modeli Wózki Dziecięce BEBETTO Producent wózków dziecięcych
 
Ja tez myslalam o wozku wielofunkcyjnym ale nie wiem czy wybiore taki z gondala chociaz bardzo mi sie podobaja ale niestety nie mozna go zlozyc i nie przewozi sie tak latwo a czeka go spory transport:-)
 
Lila wózek wielofunkcyjny wcale nie musi być "trudny" w transporcie. Weźmy takiego mutsy. Jedziesz na zakupy z dzieciątkiem, zabierasz ramę wózka, a fotelik masz w aucie. wypinasz fotelik, wpinasz do stelaża na system klik klik i już gotowe. W gondolach dzieci się nie powinno przewozić, są takowe ale one są drogie. Chyba że tobie chodzi o wózki klastyczne tj np. Roan marita,czy Inglesina bike to wtedy mogę przyznać rację.
 
chodzilo mi o to ze musze przewiesc wozek z Polski do Wloch i dlatego zrezygnuje z takiego z gondala:-)
 
to fakt, że gondola zajmuje wiele miejsca. Ja np widziałam latem, kiedy było bardzo ciepło mamy z maleństwami w spacerówkach z wózków wielofunkcyjnych. Jeżeli spacerówka ma twardze podłoże i jest dobrze zabudowana po bokach można latem wozic nawet noworodka. Wystarczy rożek lub becik i dzisiusiowi będzie wygodnie. A spacerówka nie zajmuje tyle miejsca co gondola.
 
tez mysle o przywiezieniu wozka z polski bo tu w anglii zadne mi sie nie podobaja doradzcie jaki bylby najlepszy chodzi glownie o to aby byl wielofunkcyjny i mial duze kola
lila a jak chcesz przewiesc ten wozek z polski myslalas juz nad tym chcesz jechac osobiscie czy kupic cos przez internet?
 
reklama
MURANO - WÓZEK UNIWERSALNY MURANO - KOLOR ZIELONY Sklep on-line AROSHOP - wózki dziecięce, foteliki, huśtawki
co myslicie o tym wozku? to jest to co bym chciala bo potrzebuje fotelik samochodowy ktory sie montuje do wozka bo chce leciec w przyszlosci z malenstwem do polski i do maroko a w polsce potrzebuje fotelik samochodowy a jakbym chciala wozek i fotelik osobno to w samolocie nie chca zabrac i kupe kasy chca a wozek musza wziasc wiec doczepiony fotelik do wozka to najlepsze rozwiazanie
 
Do góry