reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

tez mysle o przywiezieniu wozka z polski bo tu w anglii zadne mi sie nie podobaja doradzcie jaki bylby najlepszy chodzi glownie o to aby byl wielofunkcyjny i mial duze kola
lila a jak chcesz przewiesc ten wozek z polski myslalas juz nad tym chcesz jechac osobiscie czy kupic cos przez internet?

takk ja bede osobiscie kupowala i potem go przewieziemy:-)
 
reklama
dodam coś od siebie - odradzę conneco V3 - o ile gondola się sprawdza, o tyle wersja spacerowa pozostawia wiele do życzenia - brak pozycji leżącej dla maluszka, którego w spacerówce jak zaśnie można tylko ułożyć pod kątem, poza tym małe przednie kółka utrudniają zimowe eskapady przez zaśnieżone chodniki. Właśnie poszukujemy wózka dla maluszka - fasolki ale jego zakup zostawiam na 7-8 miesiąc ciąży, a nawet po porodzie wiem jedno, że następny pojazd musi posiadać duże skrętne przednie koła (takie mamy w spacerówce matiego), ułatwiają przejazdy przez zimowe zaspy :)

Ja rodzilam w lutym zeszlego roku teraz termin na listopad. wtedy kupilam coneco v3 bylam przeszczesliwa dopoki raczka sie nie zepsula i jest problem ze skaldaniem w dziurki musze wsadzac klucze zeby sie zlozyl :) a ze kupilam juz spacerowke zanim wiedzialam ze jestem znowu w ciazy chybami sie nie oplaca kupowac nowego wozka tylko musze ten naprawic :) a co do sniegow...fakt MASAKRYCZNIE SIE JEZDZI ale na lato super
 
Dla Mikusia mielismy x-landera xa , rewelacyjny wózek w związku z tym do wczoraj byłam pewna ze pozostaniemy przy tej firmie ale przypadkiem wczoraj widziałam Maxi Cosi Mura 4, i teraz mam dylemat...Na ten wybór mamy jeszcze troche czasu. Osobiscie wybieram tylko i wyłącznie wózki trójfunkcyjne ;)
 
Ja rodzilam w lutym zeszlego roku teraz termin na listopad. wtedy kupilam coneco v3 bylam przeszczesliwa dopoki raczka sie nie zepsula i jest problem ze skaldaniem w dziurki musze wsadzac klucze zeby sie zlozyl :) a ze kupilam juz spacerowke zanim wiedzialam ze jestem znowu w ciazy chybami sie nie oplaca kupowac nowego wozka tylko musze ten naprawic :) a co do sniegow...fakt MASAKRYCZNIE SIE JEZDZI ale na lato super
sprzedaliśmy ten model jak mateusz skończył 8 miesięcy i zakupiliśmy spacerówkę Everflo - trafiliśmy na jakąś wyprzedaż bo zapłacilismy za nią tylko 350 złotych- piękne duże skrętne przednie koła, pozycja leżąca, lekki no cud, miód i orzeszki, podejrzewam że gdybyśmy nie sprzedali to fasolandia już by pojazd miała, ale koszmar conneco się zakończył i jestem madrzejsza o to jedno doświadczenie z wóżkiem, a rączka to nam się zepsuła jakoś w 3 miesiącu uzytkowaniai masz rację na ciepłe miesiące wózek jest super ale zima nie do przeżycia
Pozdrawiam serdecznie
 
sprzedaliśmy ten model jak mateusz skończył 8 miesięcy i zakupiliśmy spacerówkę Everflo - trafiliśmy na jakąś wyprzedaż bo zapłacilismy za nią tylko 350 złotych- piękne duże skrętne przednie koła, pozycja leżąca, lekki no cud, miód i orzeszki, podejrzewam że gdybyśmy nie sprzedali to fasolandia już by pojazd miała, ale koszmar conneco się zakończył i jestem madrzejsza o to jedno doświadczenie z wóżkiem, a rączka to nam się zepsuła jakoś w 3 miesiącu uzytkowaniai masz rację na ciepłe miesiące wózek jest super ale zima nie do przeżycia
Pozdrawiam serdecznie


Kurcze na serio jestem w kropce w listopadzie rodze a tu bedzie zima pelna geba z rozwalona raczka.. nie wiem czy da rade go sprzedac po dobrej cenie zeby cos w zamian kupic.. hmmmm cos trzeba bedzie pomyslec :)
 
Hej dziewczyny, ja jestem w temacie wozkow totalnie nowa. Trojfunkcyjne, tzn ze maja gondole, spacerowke i nosidelko? A co z fotelikiem do auta dla takiego malucha? Czy nosidelko moze byc odrazu fotelkiem? My narazie jestesmy w Anglii ale jak sie dzidzius urodzi bedziemy sie do polski przeprowadzac, i czeka mnie lot samolotem wiec nasz wozek musi byc tkai zeby mozna go bylo wziac do samolotu a jednoczesnie zeby byl fotelik do auta (zeby dojechac na lotnisko, a potem do domu z lotniska), bo chyba nie mozna miec i wozka i fotelika w bagazu (ktoras z was wspomniala ze robia z tym problemy).

A co myslicie o trojkolowcach?
 
Kurcze na serio jestem w kropce w listopadzie rodze a tu bedzie zima pelna geba z rozwalona raczka.. nie wiem czy da rade go sprzedac po dobrej cenie zeby cos w zamian kupic.. hmmmm cos trzeba bedzie pomyslec :)

spróbujcie sprzedać jak się nie uda to zostanie i też będzie dobrze - nam się udało co prawda za niewielkie pieniądze ze względu na uszkodzoną rączke ale dostaliśmy tyle żeby kupić młodemu nową spacerówkę po niewielkim dołożeniu funduszy. Zresztą ja pamiętam tą gorączkę zakupów dla Mateusza - 1 dziecko, miało być też ostatnim ze względu na mój stan zdrowia, dlatego daliśmy się ponieść emocją i wiele z zakupionych rzeczy porostu było nie wypałem, teraz już nie dam się zwariować, nie zarabiamy gór pieniędzy żeby szaleć z zakupem wózka i choć stać nas na nowy to jednak stawiam na odkupienie używanego na allegro, znalazłam kilka modeli które do mnie przemawiają, patrzyłam chodzą w niewielkich cenach, stan idealny, wózek jest wózkiem do tego dochodzi mnóstwo innych potrzebnych rzeczy, musimu np. zakupić łóżko dla Matiego - znalazłam takie dla 1,5 rocznego malucha z barierkami zabezpieczającymi które wystarczy mu do 6 roku życia, a łóżeczko zostanie dla najmłodszego członka rodziny, do tego remont pokoju maluchów itp, więc wydatki się generują dlatego pomysł z odkupieniem wózka, zresztą moja siostra odkupiła wózek za grosze 300 zł, wielofunkcyjny rewelacja, koleżanka tez odkupiła i jest bardzo zadowolona. Nio ale to moja opinia w tym temacie - przy 2 dzieci opcje finansowe się troszkę inaczej kształtują, rozpisałam się jak szlag.
Pozdrowionka
 
Morbital:)
To dobry pomysl postaram sie go opchnac :) jak nie to trudno hehe
Co do łóżeczka...jak urodze drugi raz to Noemi bedzie miala rok i 10 miesiecy wiec stierdzilam ze przeczekamy i narazie bedzie spała w swoim łóżeczku a Mały Krabąszcz w Kołysce wiklinowej do 6 miesiaca... a pozniej sie zobaczy tak zaoszczedzimy narazie :)
Z jednej strony fajnie ze tak szybko rok po roku bo wiele rzeczy mam i nie oddalam ani nie pozyczylam :) wiec jedyny problem to jak sie chlopiec urodzi bo ciuszki az swieca różem :) no i ten przeklety wozek hehe.
 
Mój Michał już się boi kupna wózka :)
przy pierworodnym zakupiłam ich aż a może tylko 4
zaczeliśmy w marcu od Nestora sport namowa rodziny bo dziecko opatulone dobrze super na zime i wogule faktycznie byłam zadowolona dopuki sama nie tachałam go po schodach w lipcu przeżuciłam się na BEBY DESIGN lato i wiosna super i przeprowadziłam się do Szwecji a tam wymarzyłam sobie stokke najgorszy zakup jaki mogłam dokonać owszem super modny lekki i wygodny ale nie do normalnego kożystania bynajmniej dla mnie ... Spacer po lesie odpada sen nie do konca dziecko caly czas ma rozlozone nozki a synek lubial spac na boku nadaje sie do galerii itp.az w końcu kupiliśmy baby travel o ile dobrze pamietam :) wozki poszły w odstawkę bardzo szybko Maks zaczoł chodzić w wieku 9 miesięcy a w wieku 2 lat awanturował się że on nie jest dzidzią ku mojej porażce potrafił zasnąc wszędzie o każdej poze dnia więc nie raz przeklinałam brak wózka hehe
teraz obiecałam sobie jeden wózek i tylko jeden :D tak mi do pomóż sumieniu heheh
skłaniam się ku coneco v4 x-lander musty :)
mam trochę czasu i pewnie waga będzie liczyła się najbardziej a w zwiazku z przewrotna natura kupie jeden ale w różnych kolorach zeby się nie znudziło mi :D
 
reklama
Trojfunkcyjne, tzn ze maja gondole, spacerowke i nosidelko? A co z fotelikiem do auta dla takiego malucha? Czy nosidelko moze byc odrazu fotelkiem?

Odpowiedź na pierwsze pytanie: tak.
Odpowiedź na drugie i trzecie pytanie: to nosidełko po dodaniu specjalnego adaptera, który często można już kupić w zestawie z wózkiem, może spokojnie służyć za fotelik dla noworodka.

czeka mnie lot samolotem wiec nasz wozek musi byc tkai zeby mozna go bylo wziac do samolotu

Po pierwsze to w ogóle nie można wnosić ani wózka ani nosidełka na pokład samolotu. Trzeba wybrać, które od razu się nadaje na bagaż, a w którym dziecko będzie dostarczone pod same drzwi samolotu. Bez względu na wybór, zarówno jedno jak i drugie trzeba będzie oddać przed samym wejściem do samolotu obsłudze, która zapakuje sprzęt do luku bagażowego i wyda go natychmiast po wylądowaniu przy drzwiach.
Czasami obsługa pozwala na wniesienie na pokład nosidełka, ale jest to możliwe tylko w sytuacji kiedy samolot jest duży, nosidełko zmieści się na fotelu lotniczym bez ograniczania ruchu i miejsce to będzie wolne bądź wykupione jako dodatkowe przez matkę.
 
Do góry