reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Myszka te Mutsy nie są zbyt ciezkie? Słyszałam , że barddzoo, bo powiem Ci ze tez mi sie podobają :) Podoba mi się tez Inglesina...kurcze teraz nie wiem czy znow chce x-landdera, opatrzył mi sie już...:(
 
ja na pewno kupię wózek z długą i dużą gondolą. mije pierwsze dziecko rosło jak na drożdzach i bardzo szybko wyrosło z gondolki. dobrze, że to była wiosna i lato. na zimę już jeżdziła w wersji spacerowej. inaczej się nie dało.
bardzo podoba mi się bebecar stylo, style lub vector at
nie mogę wkleić zdjęcia, ale jak ktos będzie chciał to sobie poszuka.
 
Ostatnia edycja:
My dla maluszka napewno kupimy wózek firmy
QUINNY (BUZZ)

Wielu znajomych ma te wozki i sa z nich zadowoleni. Bardzo podobaja mi sie ich kształty , sa lekkie wielofunkcyjne, zwrotne...Wiem ze są bardzo drogie bo cały zestaw dobrze ponad 2 tys ale liczymy na zrzute od dziadków :) a jak nie to kupimy uzywany
Zestaw 3w1 QUINNY BUZZ 3 2009 RÓŻNE KOLORY Spacerówka + Gondola + Fotelik Maxi Cosi CABRIO FIX + ZESTAW UBRANEK GRATIS!!!

Ja tez chce quinny buzz 3 :)))
 
Dziewczyny... mam pytanie. Jak takie małe kółka będą się sprawowały na śniegu? Nie mam doświadczenia z wózkami i ja myslałam, że na zimę lepsze są te większe koła?!
Ja ogladalam taki filmik na youtube i tam poazywali ze w quinny buzz 3 te przednie kola mozna blokowac i wtedy sie nie kreca i podobno w trudnych warunkach sie sprawdzaja. A na normalnych chodniku mozna odblokowac te kola i sie kreca o 360 stopni co ulatwia jazde. I kolezanka ma takiego i jak sie go pcha to jak piorko, bylam w szoku.
 
reklama
Ja tak powoli też zastanawiam się nad wózkiem. Podobają mi się mutsy. Na szczęście mamy jeszcze dużo czasu na ogladanie i dokonanie wyboru.
 
Do góry