reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

reklama
Miałam implasta przy pierwszym dziecku, wtedy jeszcze troche inny typ królował chyba roy się nazywał i powiem ci że był super. Jedyna rzecz mi się nie podobała mianowicie budka w wersji spacerowej tak dziwnie zwisała. Moze w tych nowych modelach to jest jakoś rozwiązane a no i jeszcze w spacerówce nie było pałąka, ale jakiś miesiąc póżniej te same modele miały już. Teraz też troche o implascie myślę.
 
Myszka te Mutsy nie są zbyt ciezkie? Słyszałam , że barddzoo, bo powiem Ci ze tez mi sie podobają :) Podoba mi się tez Inglesina...kurcze teraz nie wiem czy znow chce x-landdera, opatrzył mi sie już...:(

Dobre pytanie... nie wiem, bo przyznam szczerze że nie mam porównania jak to jest z wózkami.
Dzisiaj będę może jeszcze w sklepie gdzie są Musty to popatrzę.
A i przypomniało mi się że tam oglądałam dwa rodzaje kółek i mi kobietka mówiła ze właśnie te co ja wybrałam to są cięższe.
 
P170410_19.32.jpg
to moj wozeczek 3 w 1

P170410_19.35.jpgP170410_19.40_[02].jpg
taki jak chcielismy niestety na nowy nie bylo nas stac bo tu w anglii sa bardzo drogie szczegolnie te wielofunkcyjne a ten jest jak nowy bo byl uzywany tylko 5miesiecy takze bardzo sie ciesze z tego zakupu
 
A ja wybrałam już wózek...
MOja ciekawośc nie dała nam długo czekać i zabrałam we wtorek mojego męża do sklepu i nasza dzidzia będzie jeżdziła wózeczkiem Mutsy Transporter :) Waga zabójcza, bo z gondola waży 10kg :) jak dla mnie to strzał w dzisiątkę...
Mysza Mutsy sa naprawdę fajne :)

mutsy transporter głęboko- spacerowy + śpiworek polarowy Wózki >> Uniwersalne **********

Do wózka zakupimy fotelik maxi cosi, zastanawiamy sie nad bazą do fotelika, mój R. ma fioła na punkcie bezpieczeństwa ;)
 
Yassemenn gratuluję zakupu :-) i zazdraszczam... ;-)

Modlisia ja co jestem w Realu na zakupach to latam do sklepu z dzięcięcymi sobie Musty pojeździć :-D dla nie są najpiękniejsze.
 
reklama
Do góry