reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych Fasolek

u nas jak do tej pory Hania niezmiennie ;)

anbar u Ciebie mial byc chyba Dusan o ile dobrze zapamietalam? myslalam ze to juz prawie pewniak ;) a zostalo mi w pamięci, bo je kilka razy na głos mówilam w różny sposób i zastanawialam sie jak sie je wymawia i jak sie je zdrabnia, ogolnie spodobalo mi sie :D

my imie wybralismy wlasnie metodą selekcji. Nie znam zadnej Hanny, więc z nikim mi sie nie kojarzy-tak jak wiekszosc imion, wrecz przeciwnie kojarze je z moim ;) ja mam Anna i zawsze mi sie podobalo to imie, bo jest takie zwykłe i proste mimo tego ze popularne. P. krecil nosem, wiec kazalam mu wymyslic lepsze. Nie wymyslil, z czasem sam zaczal mowic Hania to, Hania tamto i zostalo :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania, to był pierwszy pomysł, po nim przyszły kolejne. Wybór imienia zostawiłam mężowi, ale on ma z tym jeszcze większy kłopot niż ja ;-)
 
Moj córeczka miała przyjść na świat 18 listopada, z powodu zaniedbania lekarza(do którego chodziłam prywatnie) przyszła na świat w 24tc. Żyła 29dni. Od samego początku wiedzieliśmy, że bedzie miała na imię Laura...
P.S. Trusia77 j też jestem z okolic Brodnicy
 
reklama
Do góry