reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery koła dla naszych maluchów

Trusia - i co kupiłaś już wózek? Nasz stoi praktycznie nieużywany, tzn. używany cały czas w domu jako zapasowe łóżeczko w pokoju dziennym ;-)

Swoją drogą rację miała Mglaczek (ciekawe co u niej?) mówiąc, że Mutsy do gigantów gondolowych nie należą. Na początku Leoś wydawał się być taki malutki w niej a teraz jak się wyciągnie to zostaje mu 10cm z jednej i 15 z drugiej. Do wiosny wyrośnie, jak nic ;-)
 
reklama
holly - ja też mówiłam, ze nie wykorzysta się gondoli u naszych dzieci zwłaszcza taką porą roku, kiedy na spacer wychodzi się mało bo pogoda nieodpowiednia. My mamy ten fotelik i on nam zastępuje gondolę na spacerku a niedługo bedzie już spacerówka używana jak skończy sie zima.
 
baska, ja bym na pewno wykorzystywała gondolę przez całą zimę jakbym mieszkała w mieście albo chociaż w miejscu gdzie są normalne chodniki, ale mieszkając w górach - praktycznie na stoku narciarskim - nie mam takiej możliwości, niestety... Jednak w ogóle nie żałuję, że kupiliśmy gondolę. Szczerze mówiąc to w foteliku (na stelażu) nie chciałabym brać Leosia na spacer, jednak za zimno by mu było - tak mi się wydaje.
 
ja tam jestem super zadowolona że mamy gondolę, na spacerku jesteśmy codziennie, nieważne jaka pogoda- chyba że naprawdę baaardzo wieje albo pada deszcz, albo jest poniżej -15. Ale generalnie to jesteśmy codziennie i nie wyobrażam sobie z maluszkiem w foteliku :/ przecież tam nawet się dobrze nie położy a i uważam tak jak holly- zimno mogłoby mu być. A gondola to jednak lepiej chroni.
holly- zazdorszczę Ci tego mieszkania na stoku, ja kocham narty a w tym roku będę musiała sobie odpuścić z wiadomych względów.A Ty jeździsz na nartach? szczerze mówiąc wolę Alpy bo w Polsce te kolejki do wyciągów...:/
 
wiecie ja kupilam uzywany urban detour i jestem zadowolona leciutki i wogole extra ten co od znajomych kupilam to wrrrrrrr dno w porownaniu z urbanem w Polsce kosztuje cos ok.450zl uzywany chyba wiec mozna zerknac na allegro kola ma odkrecane jak do samochodu go wkladalam to w bagażniku miejsce jeszcze bylo w fordzie tym dziwacznym limuzynie czy jak tam maly ma bagarznik to jest pewne ;-)polecam
Wózek "Urban Detour - Xtreme Travel System (1379194103) - Aukcje internetowe Allegro to jest identyczny jak mój warty zobaczenia
 
My na spacery nie wychodzimy jak jest powyżej -5. Zalecenia pediatry. A do fotelika mamy dodatkowo śpiworek z takiego materiału jak ci co chodzą w góry, ze jest ciepły i dziecko w tym się nie poci.Także mała jest dobrze w tym opatulona i zimno jej nie ma.
 
reklama
Do góry