reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Moja nie śp w dzień odkąd skończyła 2 latka,wieczorem kładę ją o 20 zasypia po około pół godzinie,śpi do 7-8 z tym że w nocy budzi się kilka razy:szok: a jeżeli zbliża się katar lub przeziębienie to beczy pół nocy:no:
A co do odchudzania 5 kg z chęcią bym się pozbyła po ostatniej ciąży zostało mi tyle i tak trzyma:no: ale i tak nie jest źle bo w tamtym roku o tej porze ważyłam 3 więcej na lato zleciało mi 5 myślę że w tym roku pozbędę się więcej zwłaszcza że zamierzam iść do pracy.U mnie wystarczy dieta mniej żreć i już kg lecą w dół,jesienią miałam jelitówkę nie wymiotowałam i nie miałam biegunki tylko apetytu nie było i w ciągu 4 dni schudłam 2 kg:szok: niestety apetyt wrócił i kilogramy też.Także muszę mieć silną wole i tyle.
 
reklama
witam was... dawno mnie nie było ale zalatana byłam bo mieliśmy remont.

moj Filip też już bardzo długo jak nie sypia nam w dzień. Są tego plusy i minusy.. ja już przyzwyczajona i zadowolona bo bynajmniej po 19 maks o 20 moj syn już śpi:)

Pozdrawiam was!
 
my staramy się kłaść Młodego do 21 ale ostatnio jakieś strajki robi,o wstawaniu rano do przedszkola nie wspomnę:dry:

Ola ja razem z Tobą na lekcje cierpliwości piszę się:-D
 
u mnie z cierpliwością sobie radze mam tylko jedno dziecko które się w miarę mnie słucha ale samozaparcia totalnie brak :-(
 
witam was... dawno mnie nie było ale zalatana byłam bo mieliśmy remont.

moj Filip też już bardzo długo jak nie sypia nam w dzień. Są tego plusy i minusy.. ja już przyzwyczajona i zadowolona bo bynajmniej po 19 maks o 20 moj syn już śpi:)

Pozdrawiam was!

Mój synek też już jakis czas nie śpi w dzień-zato 0 20-20-30 już śpi!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry