reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nie wierze, czy to na pewno to?!

Dołączył(a)
1 Wrzesień 2007
Postów
12
Witajcie doświadczone! Mieszkam w UK i tutaj do 10 tygodnia nikt mi nie potwierdzi ciąży, nie ma badania krwi ani nic :( takze nie dowierzamy z mężem, że sie udało, i szukam potwierdzenia u osób trzecich ;) Staramy sie od 4 miesięcy, cykle mam dlugie i nieregularne, zatem nastawilam sie, że moze byc trudno, zrobilam test w niedziele ( w Anglii to Dzień Matki ^^) i wyszedł pozytywny, ostatnią @ miała 4 lutego więc wychodziłoby, że jest w 6 tyg., powiedzcie czy wiarygodny jest ten test, bo ja kurcze patrze ale nie wierze ;) Uzylam testu Clearblue. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)

IMG_7338..JPG
 
reklama
katosu wedlug mnie na sto procen wiarygodny... u mnie tez na druga kreseczka byla slabsza i slabo widoczna i jak widac mam juz pol roczna corcie:-). ja juz ci gratuluje ale jezeli nie jestes do konca przekonana to zro jeszcze jeden test ty razem z innej firmy. a co do badan krwi to w uk tak jak i w ie ciaze potwierdzaja za pomoca testu ciazowego. przynajmniej u mnie tak bylo.
 
Jak dla mnie... test POZYTYWNY :) zawsze możesz powtórzyć testem innej firmy tak jak Wiola napisała.
GRATULACJE DLA CIEBIE MAMUSIU! No i dla Taty też ofkozzzzzzzz :)
Życzę wielu pięknych chwil :) i buszowania po BabyBoom ;)
 
Dziekuję Wam pięknie, kurcze, no dalej nie wierze....Na Wielkanoc jedziemy do Polski, wiec na pewno pójde do ginekologa na potwierdzenie. Ja tutaj w UK zadzwonilam dziś do przychodni, to mi Pani powiedziala, zebym zadzwonila, jak bede w 10 tygodniu O_O i weź tu być człowieku spokojny i mysleć, ze wszytsko jest OK :/ ale wierze, ze będzie dobrze, dziekuje jeszcze raz :)
 
ja też myślę,że TO JEST TO;).dwie piękne krechy:tak::-),także mogę pogratulować :tak:.zrób sobie jeszcze jeden test innej firmy,a niedługo będziesz w PL,to pójdziesz do lekarza.
pozdrawiam i trzymam kciuki:tak::-)
 
Ja też oczywiście gratuluję. Powiem szczerze, że jak czytałam na naszym wątku jakie podejscie mają w UK do ciąży to szok i bardzo się cieszę, ze ja w ciąży byłam w PL. Do ginekologa w 10 tyg...szok!!! Trzymam kciuki za szczęśliwą i zdrowią ciążę. Tam zajmują się ciężarną dopiero w 10 tyg.....no tak to UK na wszystko Paracetamol...
 
a ja wam powiem ze cala ciaze przeszlamw irlandii a to jest praktycznie to samo co anglia i opieka byla bardzo dobra...a porod genialny . samo to ze znieczulenie zoo to norma i kazdy moze je dostac to wielki plus.
katosu a ty sie nie martw i bierz kwas foliowy ...zycze ci abys ciaze przeszla bezproblemowo :-)
 
Witajcie doświadczone! Mieszkam w UK i tutaj do 10 tygodnia nikt mi nie potwierdzi ciąży, nie ma badania krwi ani nic :( takze nie dowierzamy z mężem, że sie udało, i szukam potwierdzenia u osób trzecich ;) Staramy sie od 4 miesięcy, cykle mam dlugie i nieregularne, zatem nastawilam sie, że moze byc trudno, zrobilam test w niedziele ( w Anglii to Dzień Matki ^^) i wyszedł pozytywny, ostatnią @ miała 4 lutego więc wychodziłoby, że jest w 6 tyg., powiedzcie czy wiarygodny jest ten test, bo ja kurcze patrze ale nie wierze ;) Uzylam testu Clearblue. Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)

Zobacz załącznik 226218

Również według mnie to jest ciąża - GRATULACJE!!! Kolejna "ciężarówka" do nas dołączyła wiec witamy :-) No i łykaj kwas foliowy i spokojnie czekaj na wizytę, bo stres tylko niepotrzebnie może dzidzi zaszkodzić.
 
Anecia1111 dziekuje bardzo, nie denerwuje się, no moze troche niepokoję, mąż już zwariowal, dzwoni do mnie 100x dziennie pyta jak sie czuje :p A kwas foliowy łykam od 4 miesiecy, jak zaczelismy staranka. Dzieki jeszcze raz, ale pewnie uwierze jak zobacze na USG :p
 
reklama
No to dobrze, że łykasz kwas,według wielu lekarzy to podstawa. Ja też brałam już przed ciążą bo podobnie jak u Ciebie była planowana i wyczekiwana :-) Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko i daj później znać jak tam maluszek się miewa, jak już będziesz po usg :-)
 
Do góry