reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Purchawka jaka Ty lasencja jestes.. ;)

straaasznie ładna z Ciebie babeczka! ;)
i nie myslalam ze masz 25 lat .. obstawialam ze pi razy drzwi w moim wieku jestes ;)

Powinnam sie chyba zarumienić! Dzięki za komplementy :-) Szkoda tylko, że ta głupia waga wciąż stoi :-( Biorąc pod uwage ile ja jem a ile on to powinien mi chyba z kilogram dziennie uciekać :(
 
reklama
Georgina - jest juz zareczona :) JEJ J. sie sprawił !!!!!!!!!Jest najszczesliwsza na swiecie :)
Napisalam ze jak sie spotkamy to stawiaja weselna nam a co !!!!!!!!!!!!

 
Czesc dziewczyny !

Ale sie zmachałam ja dzis od rana sprzatam domek i zakupki .... normalnie firany pozmywalam okna cos am umylam i jedno za drugim i sprzatanko sie rozkrecilo nawet do apteczki zajrzalam i pol siaty lekow przeterminowanych wywalilam:confused: no i od szafki do szafki ..... kurze odkurzanie nawet kwiatki umylam z kurzu hehe ;) ale mnie dzis wzielo no ale na swieta juz prawie sprzatniete , zostalo ogarnac kuchnie zmyc podlogi i lazienke :)
Dobrze ze maly grzeczny dal porobic wszystko :)

No i tescie przyszli to skoczylismy na zakupy na świeta i sie troche kasy wydalo ale lodwka pelna miecha hehe :-D

Dla misia kupilam ten krem z nivea ochronny od słońca z faktorem 30... niby drogi jest bo zaplacilam 24 zł ale w sumie to po troszku na budzie posmarowac to pewnie na calaa wiosne i caleee lato starczy ...a na cale cialko to mam taki balsam z rosmana kupilam go jak bylam w ciazy z faktorem 50 jest dla dzieci ale musze doczytac od jakiego wieku....

no nie mam sily naet was nadrabiac:-( dopiero siadlam ... dobrze ze maz zrobil obiadek i misiakiem sie zajmował no i zrobil cos tam rowniez w domku pomogl :)

no a teraz ide sie zaraz kąpać :D i zrelaksowac :)


No i sobie nad chrzcinami myslelicmy bo my 6 czerwca robimy ze az 20 osob najblizszych bedzie :szok: i niewiem gdzie my sie pomiescimy troche szkoda kasy na lokal a u tescia spokojnie z 15 ie zmiesci a gdzie 5 ... ehh niewiem :confused::baffled:
 
dziewczyny ja już nie wiem co robić. Wyje mi z bólu. Dzwoniłam na pogotowie a lekarka mi powiedziała, że nic nie poradzę, że to jest silny ostry ból i może nawet wyć z bólu :-(( temperatura 39,4 i nic nie pomaga
WYĆ MI SIĘ CHCE

Kajuś jakby poczół i poszedł spać o 18.30.
 
GEORGINA gratuluje:)\\

bylam laseczki na tym spotkaniu lubelanek,,,nawet calkiem sympatycznie bylo ale ja bylam chyba najmlodsza...........:)

moja mala tez dzis szalala,,, no w penym momencie juz dosc jej mialam!!! ale dali my rade:)

no i bylam u tego stylisty i,,,,,,,,, sie poryczalam po fakcie.......a pozniej przy kazdym spojrzenu w lustro lzy jakos same lecialy,,, bo slomiany jasio przy mnie jest bardziej kobiecy!!!!!!!!!!:( nigdy wiecej.... szkoda ze urodziny mam dopiero w czerwcu bo bym sobie peruke zazyczyla,,,,,,,,,,,
 
dziewczyny ja już nie wiem co robić. Wyje mi z bólu. Dzwoniłam na pogotowie a lekarka mi powiedziała, że nic nie poradzę, że to jest silny ostry ból i może nawet wyć z bólu :-(( temperatura 39,4 i nic nie pomaga
WYĆ MI SIĘ CHCE

Kajuś jakby poczół i poszedł spać o 18.30.

Tak mi przykro Daguś :( ból ucha to coś okropnego , w dodatku Jonaszek ma stan zapalny :( Nawet nie wiesz jak mi Was szkoda, młody cierpi, a Ty na rzęsach chodzisz ........
 
reklama
Tak mi przykro Daguś :( ból ucha to coś okropnego , w dodatku Jonaszek ma stan zapalny :( Nawet nie wiesz jak mi Was szkoda, młody cierpi, a Ty na rzęsach chodzisz ........

:-) dzięki nessi. byle pomogło. Dzięki Bogu, że to sobota- szczęście w nieszczęściu- Adi w domu i bardzo mi pomaga.
Teraz zajmuje się Jonaszkiem- zakleja mu uszko na noc. jak będę w nocy karmić i będzie potrzeba to przy nim posiedzi albo Kaja ponosi.

Jasiu to taki poważny chłop a teraz jak taki chory to widzę, że to jeszcze małe dziecko :-((
Uciekam kochane, 3majcie kciuki za nas.
 
Do góry