reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cztery kółka dla malucha :)

lena zauważ że ma małe przednie kółka. Będzie się nadawał tylko na jazdę po równych chodnikach, w jakiś lasach albo na polnych drogach to się będziesz musiała "namęczyć". Poza tym jest całkiem fajny:)
 
reklama
ZDEC zazdroszcze Ci masz juz wozeczek w domku:tak:
a ja ciagle nie wiem ktory:baffled:

Bo wózek generalnie to nie taka łatwa sprawa:)
A ja jestem szczęśliwa że jest już w domu, bo u nas to tak jest że jak się czegoś nie kupi to pieniądze się rozejdą, a potem trzeba ciułać;)
Więc przynajmniej jeden problem z głowy:p
 
Już kiedyś o tym pisałam, ale jeszcze raz polecam Roana Maritę! Mamy po Piotrusiu (już wtedy kupowaliśmy używany). Jest naprawdę duży, ma pompowane koła, regulowany zaglówek w gondolce , metalowy koszyk na dole (zamiast materiałowego), wygodny w prowadzeniu ( my głównie spacerujemy po lesie :-) Gondolka obszerna, a spacerówka słuźyła Piotrusiowi do czasu kiedy skończył ok. 2,5 roku... Głównie dla tych, którzy lubią wózki o klasycznym kształcie.
Używany ze wszystkimi dodatkami kosztuje ok.500 zł (my tyle daliśmy, a był jak nowy i do tego dużo gratisów), a poza tym- zawsze to wspieranie poleskiego rynku, bo wózeczek jest made in poland ;-)
Może ktoś weźmie pod rozwagę :-) Tak toto wygląda: 0011 ROAN WÓZEK GŁĘBOKO-SPACEROWY MARITA Wys0zl (975779062) - Aukcje internetowe Allegro
 
kajdusia może i ten wózek jest fajny, moja bratowa też go sobie strasznie chwaliła. Nawet mam go u mamy na strychu schowanego, taki w niebieską krateczkę, ale mi się on wizualnie zupełnie nie podoba:( Więc wszystko rzecz gustu... Moja bratowa powtarza mi właściwie przy każdym spotkaniu, że jeszcze go zniosę na dół, bo będzie idealny do lasu, ale ja nie jestem uparcie twierdzę, że nie ma mowy:)
 
Już kiedyś o tym pisałam, ale jeszcze raz polecam Roana Maritę! Mamy po Piotrusiu (już wtedy kupowaliśmy używany). Jest naprawdę duży, ma pompowane koła, regulowany zaglówek w gondolce , metalowy koszyk na dole (zamiast materiałowego), wygodny w prowadzeniu ( my głównie spacerujemy po lesie :-) Gondolka obszerna, a spacerówka słuźyła Piotrusiowi do czasu kiedy skończył ok. 2,5 roku... Głównie dla tych, którzy lubią wózki o klasycznym kształcie.
Używany ze wszystkimi dodatkami kosztuje ok.500 zł (my tyle daliśmy, a był jak nowy i do tego dużo gratisów), a poza tym- zawsze to wspieranie poleskiego rynku, bo wózeczek jest made in poland ;-)
Może ktoś weźmie pod rozwagę :-) Tak toto wygląda: 0011 ROAN WÓZEK GŁĘBOKO-SPACEROWY MARITA Wys0zl (975779062) - Aukcje internetowe Allegro

Właśnie obejrzałam te wózki i są całkiem fajne :-) i widzę że przy odrobinie cierpliwości i szczęścia można poniżej 500 zł kupić używany :-) Będzie nad czym pomyśleć, muszę poszukać w sklepie by się jeszcze na żywo przekonać :-)
 
Aja już też będe miała wózeczek wczoraj mojego męża siostra powiedziała ż może nam dać swój wózek bo ona chce kupić nową spacerówke a wózeczek wygląda tak
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: TRANSPORTER głęboko- spacerowy + śpiworek że taki zamierzałam kupić to z chęcią skorzystam ich mały się urodził w listopadzie teraz ma5 miesięcy czyli tylko tyle jeżdził w tym wózku zmienili teraz gondolke na spacerówke i coś im ta spacerówka w tym mutsy nie pasi ja myśle że jak mi też ta spacerówka nie będzie pasować to pojeżdze do wiosny i kupie nową spacerówke ale narazie mam z głowy więc teraz zostało dokupić fotelik tylko tu znowu problem czy taki jak miałam dla córci maxi cosi cabrio fix czy ten nowy maxi cosi peblle w sumie to prawie się nie różnią tylko te nowe mają fajne kolorki.
 
Kochane wspomóżcie koleżankę w biedzie - ja potrzebuję porządnego wózka terenowego, najlepiej wielofunkcyjnego z fotelikiem, gondolą i spacerówką. Jak narazie waham się miedzy X-landerem a Tako Jumperem. Cena może być do 2000zł (wózek sponsoruje babcia Jagi:-D ). Może macie jeszcze jakieś warte uwagi typy. Tylko to naprawdę musi być dobra jakość, bo u nas w promieniu 10km nie ma nawet śladu chodnika, a jedynie same lasy i inne wertepy więc wózek musi to przetrwać z godnością ;-) Aaaa i jeszcze jedno - gdzie we Wrocławiu jest sklep gdzie mogę te wózki porównać na żywo???
Jak zwykle będę dźwięczna za sugestie :-)
 
reklama
ewela-napewno będzie wzbudzał sensacje na spacerze z tego co pamiętam to koriander ma wózeczek właśnie w takim stylu tyle że dzidzia krótko w nim pojeżdzi i raczej do lasu się nie nadaje tylko na jakieś wielkie wyjścia he he
 
Do góry