reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergie wszelakie: Skaza Białkowa ... :/ i inne

Akurat na sierść nie sprawdzisz :) bo nawet jak nie ma psa w domu i nie wiem jak bardzo wysprzątasz to sierść zwierzęca w domu będzie nawet 5 lat , i też będzie uczulać
sprawdze ;-) bo za miesiąc się wyprowadzam hihi ;-) a pies zostanie u moich rodziców ;-)
 
reklama
NESSI tak mi was szkoda:-(Michas taki piekny chloptac a taki problem:-(mam jednak nadzieje ze mu to przejdzie:tak:

Dziękuję :*

Ja przyznam szczerze czuję się tak troszkę bezradnie ... ale tak jest chyba zawsze gdy dziecku coś dolega a My nie mamy zbytnio na to wpływu :/ Nie wiem bardzo już co z Nim począć, szkoda mi odstawiać od (* ) (* ), bo jak pisałam wcześniej, tego mleka mam dużo ... brakuje mi dobrego lekarza który mną pokieruje i któremu bedzie się chciało leczyć, a nie tylko zaleczać ...
 
nessi powiem ci, że baaaardzo ciężko znaleźć dobrego alergologa który poprowadzi dziecko tak żeby wyleczyć, a nie jak właśnie napisałaś -> zaleczać :-( ja akurat znalazłam jednego takiego, ale normalnie do niego nie chodzę bo troszke za daleko... (z Bytomia) Ale wybieram się do niego z dziećmi w wakacje. Starszej córce zrobie testy skórne u niego, a młodszego pokaże i może coś zaradzi
 
nessi powiem ci, że baaaardzo ciężko znaleźć dobrego alergologa który poprowadzi dziecko tak żeby wyleczyć, a nie jak właśnie napisałaś -> zaleczać :-( ja akurat znalazłam jednego takiego, ale normalnie do niego nie chodzę bo troszke za daleko... (z Bytomia) Ale wybieram się do niego z dziećmi w wakacje. Starszej córce zrobie testy skórne u niego, a młodszego pokaże i może coś zaradzi


No właśnie tak jest z tymi lekarzami ... poszukam jeszcze, słyszałam, że w Międzylesiu jest jakiś dobry ale wiadomo - jednemu pomoże, drugiemu zaszkodzi a trzeciemu nie pomoże i nie zaszkodzi ehh ...
 
szkoda że alergia to nie jakaś zwykła choroba, którą się leczy zawsze tak samo... szkoda że nie ma stałego schematu leczenia alergii, tylko to cholerstwo każde jest inne i każde inaczej się leczy
a015.gif
 
hej dziewczyny! dołączam się do Waszego grona bo Julka też ma skazę białkową -tzn o ile to skaza bo każdy inaczej to nazywa, AZS, egzema-tymi slowami diagnozowano moje dziecko. Tak wiec od 6 tygodnia zycia walczymy z alergia na niewiadomo co. Tez nie jem nabialu w zadnej postaci choc nieraz sie zdarzy w minimalnych ilosciach i jakos nie widze powiazania z tym co sie dzieje ze skora Julci. Poza tym unikam cytrusow, nie stosuje zadnych kosmetykow dla Julki. Bylam u alergologa, dermatologa. Mam pelno masci, kremow, olejkow do kapieli. Ostatnio natluszczam ja w ciagu dnia mascia z wit. d3 a na noc Protopic z Vaselina i widze poprawe. Skora byla sucha, luszczyla sie, saczyla, czerwona cala, teraz jest blada, gladka, gdzieniegdzie suche plamki i male krosteczki. Mam nadzieje, ze uda sie wyleczyc to badziewie:/ sama jestem alergikiem od 3 roku zycia....ehhh....wiem, co to znaczy....
 
hej dziewczyny! dołączam się do Waszego grona bo Julka też ma skazę białkową -tzn o ile to skaza bo każdy inaczej to nazywa, AZS, egzema-tymi slowami diagnozowano moje dziecko. Tak wiec od 6 tygodnia zycia walczymy z alergia na niewiadomo co. Tez nie jem nabialu w zadnej postaci choc nieraz sie zdarzy w minimalnych ilosciach i jakos nie widze powiazania z tym co sie dzieje ze skora Julci. Poza tym unikam cytrusow, nie stosuje zadnych kosmetykow dla Julki. Bylam u alergologa, dermatologa. Mam pelno masci, kremow, olejkow do kapieli. Ostatnio natluszczam ja w ciagu dnia mascia z wit. d3 a na noc Protopic z Vaselina i widze poprawe. Skora byla sucha, luszczyla sie, saczyla, czerwona cala, teraz jest blada, gladka, gdzieniegdzie suche plamki i male krosteczki. Mam nadzieje, ze uda sie wyleczyc to badziewie:/ sama jestem alergikiem od 3 roku zycia....ehhh....wiem, co to znaczy....

Ciesze sie ze jest lepiej:-):tak:
 
reklama
dziewczyny a dzieci ze skaza moga jesc jakies jedzonka ze sloiczka czy owoce jakies, jabluszka np.??? bo moj maly jeszcze nie ma co prawda stwierdzonej skazy (bo mam czekac jeszcze tydz za decyzja lekarza) a chcialabym mu cos dac do jedzonka innego niz mleczko. a czy kaszke ryżowa mozna podawac??? ja daje łyżeczke do mleczka a chcialabym dac gestsza i nie wiem czy mozna? poradzcie kochane!!!
 
Do góry