reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najgorszy ginekolog

Współczuję Ci Renifer, może ja poprostu miałam wiecej szczęścia w tych kontaktach.
Znam dr. Wasiewskiego, bardzo mi pomógł, przy mojej drugiej obumarłej ciąży, jest świetnym specjalistą, ciepłym człowiekiem, lekarzem z sercem na dłoni.
Trzymaj się ciepło
 
reklama
Moim najlepszym też jest dr.Wasilewski :-)

prowadzi moja 3 ciąże i jestem nim zachwycona tak samo jak przy pierwszej :-))
 
witajcie czy mogłybyscie mi podac namiary na rejstracje w szpitalu 2 do dr.Skórczewskiego bo chciala bym sie do niego wybrać państwowo z góry dziekuje
 
info ze strony szpitala miejskiego :

Poradnia Ginekologiczno-Położnicza
Poradnia mieści się na parterze w głównym budynku szpitala. Pacjentki przyjmowane są bez skierowania. Zgłaszając się do poradni należy mieć przy sobie dowód osobisty oraz dokument potwierdzający prawo do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych. Telefon do Poradni: (052 37-09-333). Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00.
Obowiązuje wcześniejsza rejestracja do następujących lekarzy:



lek.med. Barbara Kurek, lek.med. Roman Spychalski



Przykro mi ale wygląda na to, że dr Skórczewski nie przyjmuje w poradni. On chyba ma tylko dyżury na oddziale.
 
Myszka, wydaje mi się, że jest tak jak pisze Andzia. Doktor pracuje na oddziale i przyjmuje w gabinecie na Pomorskiej. Do izby schodzi obejrzeć ktg swoich pacjentek i ewentualnie je bada w poradni, jeżeli uzna,że istnieje taka potrzeba. Zadzwoń do poradni, tam napewno panie udzielą Ci informacji konkretnych.
 
ja własnie dzisiaj do niego idę, czekałam 3 tygodnie na wizyte :/ napiszę jak było i dam cynk kiedy są jakieś najbliższe terminy ;)
 
jesteśmy już po usg. Pan dr bardzo miły i spokojny, dokładnie zbadał całego malucha, serducho, czaszkę, brzuszek, nawet liczyliśmy paluchy :) noooo i znaleźliśmy pitola :) A co do terminów to najbliższy wolny za 3 tygodnie :/
 
Witajcie!!! ja chciałam znowu nawiązać do dr. Jesionowskiego opisywałam go już wcześniej za najgorszego ginekologa i zdecydowanie nadal się z tym zgadzam. Jestem teraz w 9 tygodniu ciąży <druga już> zrobiłam sobie test na początku jak podejrzewałam ciąze wyszły dwie kreski poszłam własnie do tego lekarza no i ku mojemu zdziwieniu lekarz powiedział że to raczej nie ciąża, zdziwiło mnie to bardzo bo miałam wszystkie objawy ciąży, kazał mi sie zgłosić po 2 tygodniach wiec wrociłam po dwuch tygodniach i co usłyszałam,że pana doktora moja macica nie przekonywuje nadal że to ciążą i że mam znowu sie zgłosić za dwa tygodnie. Więc załamana wróciłam do domu wyszperałam numer do prywatnego lekarza i okazało sie że jestem już w 6 tygodniu i 3 dniu ciąży. Ale znowu wróciłam do doktora Jesionowskiego po tych dwóch tygodniach no i wkońcu łaskawie pan stwierdził że jestem w ciąży wypiłam mi recepte na lek bo mam upławy i ku mojemu zdziwieniu nie dał mi skierowania na żadne badania gdybym się sama nie upomniała to do dnia dzisiejszego bym nie miała zbadanej nawet krwi i moczu <a karty ciązy niemam załozonej do dnia dzisiejszego> Teraz jestem na etapie szukania innego dr. ginekologa bo do tego napewno sie już nie zgłoszę. WIĘC DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA NIEGO!!!!!!!!!!
 
reklama
Ja tak jak w temacie jest za "najgorszego" ginekologa stawiam zdecydowanie dr Antosza z przychodni na Gdańskiej. Nie zauważył u mnie nadżerki, przepisał tabletki bez jakiegokolwiek badania. Zdecydowany negatyw.

A co do najlepszego lekarza stawiam zdecydowanie na dr T. Pierzchało-Zakrzewska. Zawsze miła, sympatyczna, kompetentna. O wszystko mogę zapytać, wizyta trwa 30minut. Rewelacja.
 
Do góry